Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: D12C

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
2.20 km, 70 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 50 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 53831 50 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 75 Kč
1VP0651 Golinowska Ola (POL) HKS Azymut Mochy 346009 75 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 75 Kč