Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: D16A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
4.30 km, 235 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 200 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 200 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 9102566 200 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 200 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 200 Kč
STE0151 Mianowska Julia SK SKI-OB Šternberk C 886685 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 200 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 200 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 200 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 200 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 200 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 200 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 200 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 200 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 200 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno B 434822 200 Kč