Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: D18A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
6.30 km, 310 m, 9 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 200 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 200 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 200 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 200 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 200 Kč
STE0050 Głowacz Julia SK SKI-OB Šternberk C 1110200 200 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 200 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 200 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 200 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 200 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 200 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 200 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 200 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 200 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 200 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 435207 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 300 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 300 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč