Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: H16A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
6.50 km, 315 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2115069 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 200 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 200 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 200 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 200 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 200 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 200 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 7208339 200 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 200 Kč
STE0209 Olszewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 1403087 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 200 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 200 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 200 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 200 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 200 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 200 Kč