Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: H18A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
8.60 km, 340 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 200 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 200 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 200 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 200 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 300 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 300 Kč