Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Kategorie:
D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T3     T5    
2.20 km, 80 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 100 Kč
STE0351 Nitsch Aleksandra SK SKI-OB Šternberk C 8280803 100 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 100 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 100 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 100 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 53831 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 100 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 150 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 150 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 100 Kč
2.90 km, 130 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 9102566 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 170 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 170 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 170 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 170 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 170 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 170 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 170 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno B 434822 170 Kč
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 160 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 160 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 160 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 160 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 160 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 160 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 160 Kč
27S0250 Patassiová Michaela (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 160 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 160 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 160 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 160 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 160 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 160 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 160 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 160 Kč
3.40 km, 140 m, 16 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 170 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 170 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 170 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 170 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
STE0050 Głowacz Julia SK SKI-OB Šternberk C 1110200 170 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 170 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 170 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 170 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 170 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 170 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 170 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 170 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 170 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 170 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 170 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 170 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 435207 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 255 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 255 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 170 Kč
3.00 km, 155 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 160 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 160 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 160 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 160 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 160 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 160 Kč
3.60 km, 175 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9556 170 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 170 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 170 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 9101106 170 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 170 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 170 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 170 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 255 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 255 Kč
3.30 km, 140 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 160 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 160 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 160 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 160 Kč
4.80 km, 260 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 170 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625739 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 170 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 170 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 170 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 170 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 170 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 170 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 170 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 170 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 170 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 255 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 255 Kč
4.20 km, 230 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 170 Kč
28P8650 Panchenko Olena (POL) Saturn Piaseczno 1414201 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 170 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 170 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 170 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 170 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 170 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 170 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 170 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 170 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 170 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 170 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 170 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 170 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 255 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 255 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 255 Kč
3.80 km, 205 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
LPU8499 Klapalová Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 170 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 170 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 170 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 170 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 170 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
3.40 km, 175 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 160 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 160 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 160 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 160 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 160 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 160 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 160 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 160 Kč
VZA7250 Chupekova Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 240 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 0 Kč
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 160 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 160 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 160 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 160 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 160 Kč
KVS Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 51527 160 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 160 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 160 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 160 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 160 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 160 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 160 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 240 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 240 Kč
3.30 km, 125 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 160 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 160 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 160 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 160 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 160 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 160 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 160 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 160 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 160 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 160 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
3.00 km, 120 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 160 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 160 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 160 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 160 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 160 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 160 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
27S6350 Mižúrová Jana (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 160 Kč
LCE6651 Kukolová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 416075 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 160 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 160 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 160 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 160 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 240 Kč
2.60 km, 125 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 160 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 160 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 160 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 0 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 160 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
2.60 km, 125 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 180 Kč
2.20 km, 115 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
2.20 km, 115 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 120 Kč
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 100 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 100 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 100 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 416071 100 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 100 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 100 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2078496 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 150 Kč
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 170 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2115069 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 170 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 170 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 170 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 7208339 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 170 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 170 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 170 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 170 Kč
2.80 km, 130 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 160 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 160 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 160 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 160 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 160 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 160 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 160 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 160 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 160 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 160 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 160 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 160 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno B 2087673 160 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 160 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 35147 160 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž B 425520 160 Kč
3.60 km, 185 m, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 170 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 170 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 170 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 170 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 170 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 170 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 255 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 255 Kč
3.30 km, 130 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 160 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 160 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 160 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 160 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 160 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 160 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 160 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 160 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 160 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 160 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 160 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 9200524 160 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 160 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 240 Kč
3.90 km, 180 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 170 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 170 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 170 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 170 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 170 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 170 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 170 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 255 Kč
3.70 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 160 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 160 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 160 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 160 Kč
5.70 km, 320 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 170 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 7887934 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 170 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno E 896975 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 170 Kč
STE9500 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice R 682333 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 170 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 170 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 170 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 170 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 170 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 170 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 170 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 255 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 255 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 255 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
5.00 km, 310 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 170 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 170 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 170 Kč
28P8500 Terpai Dmytro (POL) Saturn Piaseczno 1395205 170 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 170 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 170 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 170 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 170 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 170 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 170 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 170 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 170 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 170 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 8401151 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 170 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 255 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 255 Kč
4.50 km, 290 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 170 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 170 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 170 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 170 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 170 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 170 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 170 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 170 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 170 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 170 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 170 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 170 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 170 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 170 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 170 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 170 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 170 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 255 Kč
4.00 km, 235 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 160 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 160 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 160 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 160 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 160 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 160 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 160 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 240 Kč
1VP7900 Golinowski Paweł (POL) HKS Azymut Mochy 7200181 240 Kč
VZA7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 240 Kč
3.80 km, 195 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 160 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 160 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 160 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 160 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 160 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 160 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 160 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 160 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 160 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 160 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 160 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 160 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 160 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 240 Kč
3.80 km, 190 m, 19 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 160 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 160 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 160 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 160 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 160 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 160 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 160 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 160 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 160 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 160 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 160 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
ZBM7100 Kasza Ladislav SK Žabovřesky Brno C 2078497 160 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 160 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 160 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 160 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 160 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 160 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 160 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 160 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 160 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 240 Kč
3.70 km, 190 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 160 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 160 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 160 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 160 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 160 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 160 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 160 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 232166 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 160 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 160 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 160 Kč
3.50 km, 190 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 160 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 160 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 160 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 160 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 160 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 240 Kč
3.20 km, 150 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 120 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 120 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 120 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 180 Kč
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 120 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 120 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 180 Kč
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 120 Kč
2.30 km, 100 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 80 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 80 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 80 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 80 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 80 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 80 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 80 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 80 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 80 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 80 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 80 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 80 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 80 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 331362 80 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 80 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 80 Kč
8VX0050 Dostálová Jindra Klub zapůjčit 120 Kč
13C0001 Graubner Tadeáš SKK Tatanka Zlín 2067944 80 Kč
13C0002 Graubner Mikuláš SKK Tatanka Zlín 2067974 80 Kč
13C0004 Graubnerová Martina SKK Tatanka Zlín 331800 80 Kč
1VP0651 Golinowska Ola (POL) HKS Azymut Mochy 346009 80 Kč
1VP0900 Golinowski Piotr (POL) HKS Azymut Mochy 346005 80 Kč
3.20 km, 160 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 80 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 80 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 80 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 80 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 80 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 80 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 80 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 434835 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
NNN0007 Benroth Miroslav Neregistrovaní 416064 80 Kč
4.70 km, 275 m, 23 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 2113076 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
NNN0002 Galle Jiří Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 0 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 80 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 80 Kč
NNN0006 Venev Simeon Neregistrovaní 445029 80 Kč
NNN0008 Benrothová Irena Neregistrovaní 416065 80 Kč
celkem přihlášených: 918, vklad: 141900 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.