Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: D12

Datum:
20.05.2017
Místo konání:
Javorník, základní škola
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

D12 1.30 km, 23 m, 14 kontrol

(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P0750 Mianowska Tosia (POL) Saturn Piaseczno 1408261 80 Kč
JCO0551 Kosobudová Anna Jihočeská oblast B 7208086 80 Kč
JCO0552 Pekařová Nela Jihočeská oblast C 2025211 80 Kč
JCO0651 Přílepková Radka Jihočeská oblast C 2025203 80 Kč
ZCO0551 Holíková Simona Západočeská oblast B 2087704 80 Kč
ZCO0552 Kulová Laura Západočeská oblast B 1400426 80 Kč
ZCO0651 Kožíšková Kateřina Západočeská oblast B 2082947 80 Kč
ZCO0652 Řeháková Mirka Západočeská oblast C 7202879 80 Kč
ZCO0653 Kohoutková Klára Západočeská oblast C 8684 80 Kč
ZCO0555 Beránková Šárka Západočeská oblast C 80 Kč
POB0750 Baldrianová Eva Pražská oblast C 888639 80 Kč
POB0654 Měšťanová Tereza Pražská oblast C 7208207 80 Kč
POB0653 Štěpová Kateřina Pražská oblast B 2099524 80 Kč
POB0652 Rážová Dorota Pražská oblast C 9102086 80 Kč
POB0651 Priehodová Nela Pražská oblast C 2096266 80 Kč
POB0650 Vozábalová Hana Pražská oblast C 80 Kč
POB0554 Rosendorfová Hana Pražská oblast C 80 Kč
JEO0650 Lošťáková Sára Ještědská oblast C 7202578 80 Kč
JEO0654 Savruková Adéla Ještědská oblast C 2111795 80 Kč
JEO0750 Lamačová Barbora Ještědská oblast C 7531975 80 Kč
JEO0558 Skácelová Kateřina Ještědská oblast C 2080848 80 Kč
JEO0554 Mellanová Judita Ještědská oblast B 1418087 80 Kč
JEO0559 Pecková Tereza Ještědská oblast C 51600 80 Kč
JEO0752 Baloghová Mile Ještědská oblast C 2073663 80 Kč
JEO0651 Háková Eliška Ještědská oblast C 2085580 80 Kč
JEO0653 Skalová Jolana Ještědská oblast C 2070854 80 Kč
JEO0552 Novotná Michaela Ještědská oblast B 2095942 80 Kč
JEO0553 Novotná Barbora Ještědská oblast B 2095950 80 Kč
VCO0551 Metelková Michaela Východočeská oblast 2056274 80 Kč
VCO0552 Štefanová Markéta Východočeská oblast 7204983 80 Kč
VCO0553 Mrskočová Markéta Východočeská oblast 2049520 80 Kč
VCO0554 Morávková Zuzana Východočeská oblast 425542 80 Kč
VCO0555 Chrástová Magdaléna Východočeská oblast 7204976 80 Kč
VCO0556 Neumannová Alžběta Východočeská oblast 2056296 80 Kč
VCO0557 Cejpková Karolína Východočeská oblast 2025350 80 Kč
VCO0558 Výchová Veronika Východočeská oblast 2095955 80 Kč
VCO0559 Haasová Klára Východočeská oblast 2070811 80 Kč
POB0553 Floriánková Františka Pražská oblast C 2021839 80 Kč
VYS0551 Blažková Veronika Oblast Vysočina 206416 80 Kč
VYS0552 Srbová Michaela Oblast Vysočina 2059732 80 Kč
VYS0651 Doleželová Anna Oblast Vysočina 220400 80 Kč
JEO0550 Kubecová Magdalena Ještědská oblast B 2019212 80 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 80 Kč
JEO0555 Matyášová Kristýna Ještědská oblast B 2049590 80 Kč
JEO0655 Štemberová Bára Ještědská oblast C 682375 80 Kč
MSK0550 Kolarczyková Eliška Moravskoslezský kraj C 49312 80 Kč
MSK0650 Pavlová Eliška Moravskoslezský kraj C 420459 80 Kč
MSK0652 Matulová Valérie Moravskoslezský kraj C 2087691 80 Kč
MSK0654 Čudková Kristýna Moravskoslezský kraj C 428235 80 Kč
MSK0751 Štětínská Tereza Moravskoslezský kraj C 436421 80 Kč
MSK0757 Rychlá Karolína Moravskoslezský kraj C 1400404 80 Kč
JMO0554 Dušková Tereza Jihomoravská oblast B 232389 80 Kč
JMO0657 Kurečková Klára Jihomoravská oblast C 337648 80 Kč
JMO0650 Doušková Hana Jihomoravská oblast B 2083392 80 Kč
JMO0653 Hlaváčová Lucie Jihomoravská oblast C 232732 80 Kč
JMO0654 Ehlová Martina Jihomoravská oblast C 446326 80 Kč
JMO0750 Dvořáková Lucie Jihomoravská oblast C 2088166 80 Kč
VAL0550 Dittrichová Lucie Valašská oblast B 53811 80 Kč
VAL0561 Pišová Adéla Valašská oblast 2049511 80 Kč
VAL0552 Matochová Adéla Valašská oblast 53831 80 Kč
VAL0571 Batani Valentina Valašská oblast 7053354 80 Kč
VAL0560 Batani Valeria Valašská oblast 7053853 80 Kč
VAL0650 Rosíková Růžena Eliška Valašská oblast 8594 80 Kč
HAN0650 Dráčová Barbora Hanácká oblast 2069085 80 Kč
HAN0651 Gallo Natálie Hanácká oblast 7003005 80 Kč
HAN0652 Holasová Barbora Hanácká oblast 51195 80 Kč
HAN0653 Jílková Lenka Hanácká oblast 2069072 80 Kč
HAN0553 Pospíšilová Stella Hanácká oblast 2080829 80 Kč
HAN0654 Šaňáková Marie Hanácká oblast 2111803 80 Kč
HAN0551 Neumannová Kristýna Hanácká oblast B 2035719 80 Kč
HAN0552 Otrubová Anna Hanácká oblast B 2019215 80 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 100 Kč
STC0551 Balejová Julie Středočeská oblast 2061855 80 Kč
STC0557 Švecová Karolína Středočeská oblast 2079493 80 Kč
STC0651 Kotenová Markéta Středočeská oblast 2069057 80 Kč
STC0655 Kotková Adéla Středočeská oblast 2049632 80 Kč
STC0650 Redlová Barbora Středočeská oblast 2085659 80 Kč
STC0652 Chramostová Julie Středočeská oblast 2099495 80 Kč
STC0653 Škáchová Viktorie Středočeská oblast 434803 80 Kč
STC0654 Škáchová Zuzana Středočeská oblast 1413720 80 Kč
STC0656 Bambousková Julie Středočeská oblast 2044895 80 Kč
JEO0556 Hájková Tereza Ještědská oblast B 888626 100 Kč
JMO0651 Procházková Doubravka Jihomoravská oblast B 981840 100 Kč
HAN0554 Pachmannová Katka Hanácká oblast 361953 80 Kč