Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: D14

Datum:
20.05.2017
Místo konání:
Javorník, základní škola
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

D14 1.50 km, 31 m, 14 kontrol

(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0451 Richtrová Kamila Západočeská oblast A 2111733 80 Kč
JEO0454 Pesničáková Soňa Ještědská oblast B 2085567 80 Kč
JEO0452 Podrábská Alžběta Ještědská oblast B 2078460 80 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 80 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 80 Kč
ZCO0350 Fišarová Eliška Západočeská oblast B 9412003 80 Kč
ZCO0352 Nádeníčková Iva Západočeská oblast B 2035733 80 Kč
ZCO0353 Kovářová Lucie Západočeská oblast B 347913 80 Kč
ZCO0354 Řeháková Gabriela Západočeská oblast C 7202893 80 Kč
ZCO0450 Staňková Radka Západočeská oblast B 2035169 80 Kč
ZCO0452 Šauli Kateřina Západočeská oblast B 2060388 80 Kč
ZCO0453 Ziebová Veronika Západočeská oblast B 2056284 80 Kč
ZCO0454 Bartošová Marie Západočeská oblast B 2073704 80 Kč
POB0454 Štraitová Jolana Pražská oblast B 2021830 80 Kč
POB0453 Kopecká Valentýna Pražská oblast B 2021847 80 Kč
POB0452 Beranová Hana Pražská oblast C 2021831 80 Kč
POB0450 Bulířová Ema Pražská oblast B 80 Kč
POB0353 Smolková Barbora Pražská oblast B 2096249 80 Kč
POB0350 Tichá Dorotea Pražská oblast A 2051523 80 Kč
POB0457 Čechmánková Anna Pražská oblast B 347887 80 Kč
JEO0353 Bednaříková Emma Ještědská oblast B 9201326 80 Kč
JEO0457 Skácelová Adéla Ještědská oblast B 2102587 80 Kč
STE0350 Chabiera Lena SK SKI-OB Šternberk C 8444999 80 Kč
STE0351 Nitsch Aleksandra SK SKI-OB Šternberk C 8280803 80 Kč
JEO0459 Nagyová Kateřina Ještědská oblast C 2088165 80 Kč
JEO0350 Vitebská Eliška Ještědská oblast C 1398987 80 Kč
VCO0351 Karlová Anna Východočeská oblast 2078470 80 Kč
VCO0352 Koberová Kateřina Východočeská oblast 7203463 80 Kč
VCO0353 Thýnová Martina Východočeská oblast 7206547 80 Kč
VCO0354 Fejfarová Tereza Východočeská oblast 219207 80 Kč
VCO0355 Pušová Bára Východočeská oblast 7208094 80 Kč
VCO0356 Randáková Adéla Východočeská oblast 7207062 80 Kč
VCO0357 Pilná Natálie Východočeská oblast 438036 80 Kč
VCO0358 Vávrová Vanda Východočeská oblast 2108890 80 Kč
VCO0359 Knobová Agáta Východočeská oblast 2053583 80 Kč
POB0455 Aschermannová Klára Pražská oblast B 2020713 80 Kč
VYS0351 Sobotková Klára Oblast Vysočina 1400419 80 Kč
VYS0451 Stoklasová Zuzana Oblast Vysočina 2080908 80 Kč
VYS0452 Marečková Ema Oblast Vysočina 2011896 80 Kč
VYS0453 Pilná Klára Oblast Vysočina 436958 80 Kč
VYS0454 Novotná Jitka Oblast Vysočina 2079504 80 Kč
VYS0455 Kubáková Nela Oblast Vysočina 2061857 80 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 80 Kč
JEO0460 Tomanicová Sofie Ještědská oblast C 436428 80 Kč
MSK0350 Hájková Lucie Moravskoslezský kraj A 7204988 80 Kč
MSK0450 Švidrnochová Eliška Moravskoslezský kraj B 2060211 80 Kč
MSK0451 Haltofová Romana Moravskoslezský kraj B 7209779 80 Kč
MSK0453 Bruková Petra Moravskoslezský kraj B 7207881 80 Kč
MSK0454 Rybková Vendula Moravskoslezský kraj C 8654 80 Kč
MSK0455 Procnerová Veronika Moravskoslezský kraj B 2087705 80 Kč
JMO0360 Králová Jolana Jihomoravská oblast C 232032 80 Kč
JMO0369 Patermannová Eliška Jihomoravská oblast C 2087653 80 Kč
JMO0362 Mulíčková Markéta Jihomoravská oblast B 361987 80 Kč
JMO0455 Rotková Markéta Jihomoravská oblast B 80 Kč
JMO0352 Barnatová Klára Jihomoravská oblast B 2094532 80 Kč
JMO0351 Hovořáková Karolína Jihomoravská oblast B 416017 80 Kč
VAL0351 Hubáčková Dagmar Valašská oblast 9102885 80 Kč
VAL0453 Březinová Zuzana Valašská oblast 7209276 80 Kč
VAL0352 Mudráková Eliška Valašská oblast 53866 80 Kč
HAN0450 Binarová Adéla Hanácká oblast B 1398997 80 Kč
HAN0451 Lukašáková Sára Hanácká oblast B 436929 80 Kč
HAN0452 Smékalová Karolína Hanácká oblast B 2035723 80 Kč
HAN0352 Černochová Michaela Hanácká oblast B 2061817 80 Kč
HAN0453 Smékalová Viktorie Hanácká oblast B 2020729 80 Kč
HAN0353 Pachmannová Bára Hanácká oblast C 7201771 80 Kč
HAN0355 Šneiderová Daniela Hanácká oblast B 7201771 80 Kč
HAN0458 Klechová Karolína Hanácká oblast B 436929 80 Kč
HAN0354 Němečková Kateřina Hanácká oblast B 1400409 80 Kč
JEO0551 Martanová Lea Ještědská oblast B 2043610 80 Kč
STC0451 Černá Ema Středočeská oblast 2080901 80 Kč
STC0450 De Heij Laura Středočeská oblast 443070 80 Kč
STC0352 Švecová Anežka Středočeská oblast 2079492 80 Kč
STC0452 Víšková Veronika Středočeská oblast 2088701 80 Kč
STC0455 Jedličková Kristýna Středočeská oblast 2075621 80 Kč
STC0350 Hankovcová Helena Středočeská oblast 442879 80 Kč
STC0351 Nentvichová Julie Středočeská oblast 2045307 80 Kč
STC0453 Machová Anna Středočeská oblast 2102534 80 Kč
STC0454 Pračková Ema Středočeská oblast 426373 80 Kč
STC0456 Arnoštová Veronika Středočeská oblast 434596 80 Kč
POB0354 Čermáková Klára Pražská oblast C 2099498 80 Kč
JMO0460 Miková Lenka Jihomoravská oblast B 410323 100 Kč