Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: D21E

Datum:
20.05.2017
Místo konání:
Javorník, základní škola
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

D21E 2.10 km, 52 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.06

(41)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 150 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 150 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 150 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga E 920677 150 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 150 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 150 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 150 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 150 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 150 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 150 Kč
28P9150 22668 Pietrowskaja Wioletta (POL) Saturn Piaseczno 886681 150 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 150 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 150 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 150 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 150 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 150 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 150 Kč
SHK9151 19953 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 150 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 150 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 150 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 150 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 150 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 150 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 150 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 150 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 150 Kč
LLI9651 20209 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 150 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 150 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 150 Kč
DKP8758 539 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 150 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 150 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 150 Kč
LPU9659 20932 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 150 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 150 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 150 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 200 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 150 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 150 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 150 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 200 Kč