Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: H14

Datum:
20.05.2017
Místo konání:
Javorník, základní škola
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H14 1.60 km, 29 m, 16 kontrol

(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0300 Tokár Radim Západočeská oblast A 2049567 80 Kč
ZCO0301 Šauli Filip Západočeská oblast A 2060395 80 Kč
JEO0400 Tkáč Matěj Ještědská oblast A 2027207 80 Kč
ZCO0302 Oncirk Jan Západočeská oblast B 9101105 80 Kč
ZCO0304 Kohoutek Oldřich Západočeská oblast B 7204986 80 Kč
ZCO0400 Štěrba Marek Západočeská oblast B 9005143 80 Kč
ZCO0401 Donda Jiří Západočeská oblast B 8631582 80 Kč
POB0409 Zakouřil Matyáš Pražská oblast B 232616 80 Kč
POB0408 Kabát Martin Pražská oblast B 2099511 80 Kč
POB0406 Blaha Michal Pražská oblast B 2075608 80 Kč
POB0405 Blaha Jiří Pražská oblast B 7209480 80 Kč
POB0404 Baldrian Tomáš Pražská oblast B 8287 80 Kč
POB0402 Tůma Šimon Pražská oblast B 2075696 80 Kč
POB0400 Čtrnáct František Pražská oblast B 231948 80 Kč
POB0307 Sedláček Jaroslav Pražská oblast B 9982 80 Kč
POB0302 Hřivna Jakub Pražská oblast B 2800293 80 Kč
POB0301 Šimša Martin Pražská oblast A 2090836 80 Kč
POB0300 Kožina Štěpán Pražská oblast B 7260011 80 Kč
POB0407 Titz Adam Pražská oblast C 2032183 80 Kč
JEO0402 Haslinger Leopold Ještědská oblast C 420453 80 Kč
JEO0408 Klein Martin Ještědská oblast C 2082919 80 Kč
JEO0404 Peterka Jakub Ještědská oblast A 9101104 80 Kč
JEO0302 Ekert Tomáš Ještědská oblast C 2078461 80 Kč
JEO0303 Dejnožka Vojtěch Ještědská oblast B 2027224 80 Kč
JEO0305 Lesák Ondřej Ještědská oblast C 2085591 80 Kč
JEO0401 Pokorný Jan Ještědská oblast B 2056302 80 Kč
JEO0304 Řehoř Vojta Ještědská oblast C 2080823 80 Kč
JEO0300 Vitebský Lukáš Ještědská oblast A 1398971 80 Kč
VCO0401 Chaloupský Jakub Východočeská oblast 682336 80 Kč
VCO0402 Waněk Hubert Východočeská oblast 7200595 80 Kč
VCO0403 Štregl Matyáš Východočeská oblast 8636759 80 Kč
VCO0404 Haas Filip Východočeská oblast 2070815 80 Kč
VCO0405 Flegl Martin Východočeská oblast 2091541 80 Kč
VCO0406 Štichhauer Daniel Východočeská oblast 9102564 80 Kč
VCO0407 Dohnálek Tomáš Východočeská oblast 1400421 80 Kč
VCO0408 Neumann Matěj Východočeská oblast 2073740 80 Kč
VCO0409 Tichý Lubomír Východočeská oblast 7206348 80 Kč
POB0401 Janas Adam Pražská oblast B 443090 80 Kč
POB0308 Trnka Martin jun Pražská oblast C 2021842 80 Kč
JEO0403 Zabořil Ondřej Ještědská oblast B 7780 80 Kč
VYS0301 Hojný Jáchym Oblast Vysočina 443062 80 Kč
VYS0302 Venhoda Matěj Oblast Vysočina 51770 80 Kč
VYS0303 Jelínek Kryštof Oblast Vysočina 49887 80 Kč
VYS0304 Pobuda Vojtěch Oblast Vysočina 436440 80 Kč
VYS0401 Orany Vojtěch Oblast Vysočina 361999 80 Kč
VYS0402 Dundáček Karel Oblast Vysočina 420435 80 Kč
MSK0300 Bialožyt Marek Moravskoslezský kraj A 8629759 80 Kč
MSK0302 Mielec Radomír Moravskoslezský kraj B 920660 80 Kč
MSK0304 Peňáz Radek Moravskoslezský kraj B 2092364 80 Kč
MSK0305 Peňáz Vojtěch Moravskoslezský kraj C 2092391 80 Kč
MSK0306 Bjolek Michal Moravskoslezský kraj B 2113076 80 Kč
MSK0400 Kovařík Tomáš Moravskoslezský kraj B 7200590 80 Kč
MSK0401 Mrózek Pawel Moravskoslezský kraj B 7209795 80 Kč
JMO0301 Lička Adam Jihomoravská oblast B 7202856 80 Kč
JMO0411 Milán Jakub Jihomoravská oblast A 888640 80 Kč
JMO0404 Ehl Ondřej Jihomoravská oblast B 410340 80 Kč
JMO0400 Rada Štěpán Jihomoravská oblast B 420418 80 Kč
JMO0307 Palát Tomáš Jihomoravská oblast B 332962 80 Kč
JMO0401 Doušek Tomáš Jihomoravská oblast B 7207618 80 Kč
JMO0410 Marek Vojtěch Jihomoravská oblast B 2061799 80 Kč
JMO0302 Urbánek Adam Jihomoravská oblast B 2042526 80 Kč
JMO0406 Gryc Ondřej Jihomoravská oblast B 888648 80 Kč
VAL0403 Hustý Adam Valašská oblast 2096138 80 Kč
VAL0404 Novosad Pavel Valašská oblast 7209289 80 Kč
VAL0400 Šemnický Jakub Valašská oblast 2091553 80 Kč
HAN0400 Beneš Jindřich Hanácká oblast B 1418768 80 Kč
HAN0302 Stryk Štěpán Hanácká oblast B 442865 80 Kč
HAN0303 Valík Adam Hanácká oblast A 229473 80 Kč
HAN0401 Štábl Adam Hanácká oblast A 2082903 80 Kč
HAN0304 Čech Vít Hanácká oblast B 2081359 80 Kč
HAN0403 Šperlich Jan Hanácká oblast B 2082903 80 Kč
HAN0300 Novotný Erik Hanácká oblast B 2020722 80 Kč
HAN0301 Patterman Prokop Hanácká oblast C 442865 80 Kč
STC0301 Kučera Jáchym Středočeská oblast 2044898 80 Kč
STC0300 Kovářík Tomáš Středočeská oblast 436963 80 Kč
STC0309 Škácha Vít Středočeská oblast 682695 80 Kč
STC0405 Gajda Martin Středočeská oblast 9201061 80 Kč
STC0404 Jedlička Jakub Středočeská oblast 2075622 80 Kč
STC0409 Petrilák Matouš Středočeská oblast 7204994 80 Kč
STC0406 Snížek Ondřej Středočeská oblast 2042548 80 Kč
STC0403 Janda Jakub Středočeská oblast 2045308 80 Kč
STC0407 Snížek Martin Středočeská oblast 2042541 80 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 100 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 100 Kč
POB0403 Průša Dominik Pražská oblast B 2032107 80 Kč
JMO0305 Musil Štěpán Jihomoravská oblast C 2075632 100 Kč
JMO0409 Štěrbák Josef Jihomoravská oblast B 2087662 100 Kč