Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: H18A

Datum:
20.05.2017
Místo konání:
Javorník, základní škola
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H18A 2.10 km, 44 m, 18 kontrol

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 150 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 150 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 150 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 150 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 150 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 150 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 150 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 150 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 150 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 150 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 150 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 150 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 150 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 150 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 150 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 150 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 150 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 150 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 150 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 150 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 150 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 150 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 150 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 150 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 150 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 150 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 150 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 150 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 150 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 150 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 150 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 150 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 150 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 150 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 150 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 150 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 300 Kč