Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: H21E

Datum:
20.05.2017
Místo konání:
Javorník, základní škola
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H21E 2.40 km, 48 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.06

(87)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 150 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 150 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 150 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 150 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 150 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 150 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 150 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 150 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 150 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 150 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 150 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 150 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 150 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 150 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 150 Kč
CHC7502 18572 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 150 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 150 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Rosice C 7207495 150 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 150 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 150 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 150 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 150 Kč
28P8700 13246 Marchuk Ilya (POL) Saturn Piaseczno 981642 150 Kč
28P8500 17160 Terpai Dmytro (POL) Saturn Piaseczno 1395205 150 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 150 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 150 Kč
TUR8406 12087 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 150 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 150 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 150 Kč
STE9500 19705 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 150 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 150 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 150 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 150 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 150 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 150 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 150 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 150 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 150 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 150 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 150 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 150 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 150 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 150 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 150 Kč
ZBM8707 7622 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 150 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 150 Kč
ZBM8833 19799 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 150 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 150 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 150 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 150 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 150 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 150 Kč
DOK8700 19966 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 150 Kč
VLI8203 19810 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 150 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 150 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 150 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 150 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 150 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 150 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 150 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 150 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice R 682333 150 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 150 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 150 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 150 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 150 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 150 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 150 Kč
PHK9601 28247 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 150 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 200 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 150 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga R 502088 200 Kč
PGP8202 12357 Laciga Radek SK Praga C 7003030 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 150 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 200 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 200 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 300 Kč
ASU9644 18564 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 150 Kč