Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T3     T5    
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 100 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 100 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 100 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 100 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 100 Kč
ZVO0751 Nováková Emma OB SK Zvole C zapůjčit 140 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086451 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 100 Kč
FSP0754 Bartáková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 100 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 100 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 100 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 100 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 100 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 100 Kč
2.70 km, 60 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 100 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 100 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 100 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 100 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 100 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 100 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 100 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 100 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 100 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 9102084 100 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 100 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 100 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 100 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 100 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 100 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 100 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
3.20 km, 60 m, 12 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 100 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 100 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 100 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 2079504 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 100 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 100 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 150 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 150 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 150 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 150 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 150 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 100 Kč
3.70 km, 110 m, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 170 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 170 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 170 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 255 Kč
3.30 km, 85 m, 14 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 160 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 160 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 160 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 160 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 160 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 160 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 160 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 160 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2035165 160 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 160 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 170 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 160 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 160 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 9700729 160 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 200 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 160 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 160 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8632141 160 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 160 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 160 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 160 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 160 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 160 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 160 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 160 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 160 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 160 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 160 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 160 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 160 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 160 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 160 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 160 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 160 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 160 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 160 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 170 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 160 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 160 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš C 7205018 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 160 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 160 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 240 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 240 Kč
3.80 km, 120 m, 16 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210066 170 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 170 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 170 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 170 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 170 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 170 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 170 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 170 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 170 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 170 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 170 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 170 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 170 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 170 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 255 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 255 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 255 Kč
3.40 km, 85 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 160 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 160 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 160 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha B 436435 160 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 160 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 160 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 160 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 160 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice C 436964 160 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 160 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 160 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 160 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 160 Kč
3.80 km, 120 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 170 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 170 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové R 1398990 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 170 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 9101106 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 170 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 170 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 170 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 170 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 170 Kč
3.50 km, 85 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
5SC9750 Langrová Anna Kolčavy SHK 331166 160 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 160 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 160 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
5.10 km, 160 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 170 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 170 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 170 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 170 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 170 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 170 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 170 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 170 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 170 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 170 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 170 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 170 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 170 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 170 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 170 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 170 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 170 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 170 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 170 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 170 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 170 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 170 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 255 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 255 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 255 Kč
NNNxx51 Simkovics Anna Neregistrovaní 8291193 340 Kč
4.70 km, 135 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 170 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 170 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 170 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 170 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 170 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 170 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 170 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 170 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 170 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 170 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 170 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 170 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 170 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 170 Kč
SJC8250 Uhlíková Hana Sportcentrum Jičín C 1398385 170 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 170 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 170 Kč
ZBP8150 Bolinová Hana OOB SK Zbraslav C 52214 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 170 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 170 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 170 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 170 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 170 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 170 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 170 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 170 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 170 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 170 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 255 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 255 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 255 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 255 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 255 Kč
4.30 km, 110 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 170 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 170 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 170 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 170 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 170 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 170 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 170 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 170 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 170 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 170 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0002067255 170 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 170 Kč
ASU9199 Jergušová Hana Magnus Orienteering C 416555 170 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 170 Kč
LPU8499 Klapalová Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 170 Kč
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 170 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 170 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 170 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 170 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 170 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 170 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 170 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 7207622 170 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 255 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 255 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 255 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 255 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 255 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 340 Kč
4.00 km, 100 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 160 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 160 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 160 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 160 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 160 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 160 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 160 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 160 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 160 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 240 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 240 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 240 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 240 Kč
3.90 km, 100 m, 17 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 160 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 160 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 160 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 160 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 160 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 160 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 160 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 160 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 160 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 200 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 160 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 160 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 160 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 160 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 160 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 160 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 160 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 160 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 160 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 240 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 240 Kč
3.70 km, 75 m, 12 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 160 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 160 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 160 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 160 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 160 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 160 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 160 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 160 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 160 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 160 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 160 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 160 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 160 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 428286 160 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 160 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 240 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 240 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 240 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 240 Kč
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 160 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 160 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 160 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 160 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 160 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 160 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
TJP6552 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 416114 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 160 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 240 Kč
3.20 km, 65 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 160 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 160 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 160 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 160 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 160 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 160 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 160 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 160 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 160 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 240 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 240 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 240 Kč
2.80 km, 55 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 180 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 180 Kč
2.70 km, 40 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 240 Kč
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 120 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 180 Kč
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 100 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 100 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 100 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 100 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 100 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 100 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 100 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 100 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 100 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 232961 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
DKP0901 Bertien Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086452 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 100 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 100 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 100 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 100 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 100 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 100 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 100 Kč
3.00 km, 60 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 100 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 100 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C 7209441 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 100 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 100 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 100 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 100 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 100 Kč
TJN05xx Jakubík Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 100 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 100 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 100 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 100 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 100 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 100 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 100 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 100 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 100 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 100 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 100 Kč
3.60 km, 80 m, 13 kontrol
(88)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 100 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 100 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
ZVO0402 Novák Šimon OB SK Zvole C 2019227 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 100 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 150 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 150 Kč
4.10 km, 105 m, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 232205 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 170 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 170 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 170 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 255 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 255 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 255 Kč
3.80 km, 85 m, 14 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 160 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 9102081 160 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 160 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 218851 160 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 160 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 160 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 160 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 160 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 160 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 160 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 160 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 160 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 160 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 160 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 160 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 160 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 160 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 160 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 160 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 160 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 1421913 160 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 160 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 160 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 160 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 160 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 160 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 160 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 160 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 160 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 160 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 160 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 160 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 160 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 160 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 160 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 160 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 240 Kč
4.30 km, 110 m, 18 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 170 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 170 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 170 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 170 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 170 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 170 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 170 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 170 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 170 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 170 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 170 Kč
3.90 km, 90 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 160 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 160 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 160 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 160 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 160 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 160 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 160 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 160 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 160 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 160 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 160 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 160 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 240 Kč
4.30 km, 110 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 170 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 170 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 170 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 170 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 170 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 170 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 170 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 170 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 170 Kč
4.00 km, 105 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 160 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 160 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 160 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 160 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 160 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 160 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 160 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 160 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 160 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 160 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 160 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 160 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 240 Kč
6.10 km, 190 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
SNA9301 Vištejn Jiří TJ START Náchod C 207839 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 170 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 170 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 170 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 170 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 170 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 170 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 170 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 170 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 0 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 170 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 170 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 170 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 170 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 170 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 170 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 255 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 255 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 255 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka C 7204504 255 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 255 Kč
NNNxxx1 Andersson Jakob Neregistrovaní 1867703 340 Kč
NNNxxx2 Simkovics Erik Neregistrovaní 8251989 340 Kč
5.80 km, 180 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 170 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 170 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 170 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 170 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 170 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 170 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 170 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 170 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 170 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 170 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 170 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 170 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 170 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 170 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 170 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 170 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 170 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 170 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 170 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 170 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 170 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0002115001 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 170 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 170 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 170 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 170 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 170 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 170 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 170 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 170 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 255 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 255 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 255 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 255 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 255 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 255 Kč
91F9500 Romain FIGUIERE (FRA) Givry SO 1710995 255 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 255 Kč
5.30 km, 130 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 170 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 170 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 170 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 170 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 170 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 170 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 170 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 170 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 170 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 170 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 170 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 170 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 170 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 170 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 170 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 170 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 170 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 170 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 255 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 255 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 255 Kč
4.80 km, 140 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 170 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 170 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 170 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 170 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
5RX9101 Skalka Jakub NNN 7208021 255 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7016922 255 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 340 Kč
4.80 km, 140 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 160 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 160 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 160 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 160 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 160 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 160 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 160 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 160 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 160 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 160 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 240 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 240 Kč
4.60 km, 130 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 160 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 160 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 160 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 160 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 160 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 160 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 160 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 160 Kč
FSP7500 Barták Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 160 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 160 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 160 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 160 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 160 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 160 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 160 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 240 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 240 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 240 Kč
4.40 km, 100 m, 17 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 160 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 160 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 160 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Szabi SE 9127807 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 160 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 160 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 160 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 160 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 160 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 160 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 160 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 160 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 160 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 160 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 160 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 160 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 160 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 160 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 160 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 160 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 160 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 240 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 240 Kč
4.30 km, 110 m, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 160 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 160 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 160 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 160 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 160 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 160 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 160 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 160 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
TJP6302 Novák Petr TJ Sokol Troja C 53515 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 160 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 240 Kč
4.20 km, 90 m, 18 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 160 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 160 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 160 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 160 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 160 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 160 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 160 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 160 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 160 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 160 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 160 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 160 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 897344 160 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 240 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 240 Kč
4.00 km, 100 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 120 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 120 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 120 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 120 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 120 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 180 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 180 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 180 Kč
3.70 km, 75 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 180 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 180 Kč
3.20 km, 65 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 120 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 120 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 120 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 120 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 120 Kč
DOR4400 Aschermann Michal OK Dobříš C 2031374 120 Kč
2.80 km, 55 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C</