Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
09.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T3     T5    
2.40 km, 50 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 40 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 0 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 40 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 40 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 80 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 80 Kč
2.40 km, 50 m, 4 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 0 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 0 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 40 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 40 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 0 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 40 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 80 Kč
2.90 km, 70 m, 4 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 40 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 0 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 40 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 420459 40 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 40 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 40 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 40 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 40 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 40 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 40 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 40 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 49461 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 1400404 40 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 2027246 40 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 52981 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 40 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 0 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 40 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 40 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 80 Kč
3.90 km, 100 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 7209779 100 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 100 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 100 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 2067328 100 Kč
3.00 km, 80 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 50 Kč
4.80 km, 160 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 200 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 200 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 200 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 200 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 200 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 200 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 200 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 200 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 200 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 200 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 200 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 200 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 200 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 200 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno B 8434822 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 200 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 200 Kč
38P0250 Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 400 Kč
41P1271 Topór Magda (POL) WKS Wawel Kraków 1407898 400 Kč
41P1272 Slonska Zofia (POL) WKS Wawel Kraków 2077837 400 Kč
4.10 km, 130 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 180 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 180 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy B 49450 180 Kč
17P0151 Ciura Aleksandra (POL) WKS Śląsk 504042 180 Kč
17P0250 Becmer Aleksandra (POL) WKS Śląsk 889180 180 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 180 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 180 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 180 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 180 Kč
3.60 km, 90 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0154 Letochová Karolína SK SKI-OB Šternberk C 2073425 100 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 100 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 100 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 100 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 100 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 100 Kč
6.30 km, 220 m, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 682365 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210066 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 200 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 200 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 200 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 200 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí A 9201008 200 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 200 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 200 Kč
17P9950 Mądra Magdalena (POL) WKS Śląsk 889181 200 Kč
17P9900 Cych Agnieszka (POL) WKS Śląsk 889175 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 200 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 200 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 200 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 200 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 200 Kč
41P9901 Listek Marta (POL) WKS Wawel Kraków 886342 200 Kč
41P0071 Biederman Adrianna (POL) WKS Wawel Kraków 8120200 400 Kč
41P0072 Garbacik Maja (POL) WKS Wawel Kraków 8640909 400 Kč
4.80 km, 160 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 180 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 180 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 180 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 180 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 180 Kč
7.20 km, 320 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 200 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 200 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 200 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 200 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 200 Kč
CHC9854 Mądra Paulina K.O.B. Choceň C 7203699 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 200 Kč
86P9750 Dzik Justyna (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428767 200 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 200 Kč
41P9871 Galla Zofia (POL) WKS Wawel Kraków 8640921 400 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 400 Kč
5.10 km, 200 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 180 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2020742 180 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 180 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 180 Kč
9.60 km, 360 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 200 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 200 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 200 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 200 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 200 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 200 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 200 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 890118 400 Kč
7.30 km, 330 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 200 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 200 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 200 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 200 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 200 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 200 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 200 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 200 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 200 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 200 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 200 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 400 Kč
6.30 km, 260 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 200 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 200 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 200 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 200 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 0 Kč
5.10 km, 150 m, 7 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 100 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 100 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 100 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 100 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 100 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 100 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 100 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 100 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 100 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 100 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín C 920662 100 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 100 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 100 Kč
6.00 km, 200 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 436422 180 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 180 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 180 Kč
NNN8181 Rančáková Barbora Neregistrovaní 301189 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 180 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 180 Kč
4.10 km, 120 m, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 100 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 100 Kč
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2109761 100 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 100 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 100 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 100 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 100 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 100 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 100 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 100 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 100 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 100 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 49451 100 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 100 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 100 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232526 100 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 100 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 100 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 100 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 100 Kč
11P7452 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 200 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 200 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 200 Kč
5.20 km, 160 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 180 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 180 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 180 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 180 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 180 Kč
4.80 km, 120 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 180 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 180 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
41P7070 Topór Monika (POL) WKS Wawel Kraków 7204933 360 Kč
3.80 km, 100 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 100 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 100 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 100 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 100 Kč
4.10 km, 110 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 180 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 180 Kč
3.70 km, 100 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 180 Kč
2.80 km, 80 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 100 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 200 Kč
3.40 km, 90 m, 5 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 130 Kč
3.20 km, 80 m, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
2.40 km, 50 m, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 40 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 40 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
11P1000 Marszałek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 80 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 80 Kč
2.40 km, 50 m, 4 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 0 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 0 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 40 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 40 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 40 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 40 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 0 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8652 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 40 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 0 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
MOV0849 Masny Tadeusz SKOB Ostrava 338910 40 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 40 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 80 Kč
2.90 km, 70 m, 4 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 428262 40 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 0 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 40 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 40 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 40 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 40 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 49341 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 40 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 40 Kč
TRI0507 Vítkovič Patrik TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 40 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 40 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 40 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 40 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073734 40 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 40 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 40 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 40 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2102862 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 40 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 40 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 40 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 40 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 40 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava B 2070838 0 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 40 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 40 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín C 2113096 80 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 0 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
5.10 km, 140 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 100 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 100 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
4.20 km, 120 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 50 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 49319 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
6.80 km, 280 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 200 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 200 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 200 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 200 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 200 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 200 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 200 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 200 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 200 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 200 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 200 Kč
1TS0202 Pompura Daniel (SVK) Terezka Banska Bystrica 2008502 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 200 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 200 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 200 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 200 Kč
5.50 km, 210 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 180 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 180 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 180 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 180 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 180 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 180 Kč
4.80 km, 170 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 100 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace 100 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 100 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 100 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 100 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 100 Kč
8.60 km, 340 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 200 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 200 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 200 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 9200535 200 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 504029 200 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 200 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 200 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 200 Kč
41P9900 Kuca Kacper (POL) WKS Wawel Kraków 8636525 200 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 200 Kč
41P0031 Kijak Jakub (POL) WKS Wawel Kraków 8640922 400 Kč
7.20 km, 280 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 180 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 180 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 180 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 180 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 180 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 180 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 180 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 180 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 180 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 180 Kč
5.60 km, 210 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 100 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 100 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 100 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 100 Kč
10.00 km, 390 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 200 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 200 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 200 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 200 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8000049 200 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 200 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 9110998 200 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 200 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 200 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 200 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 200 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 200 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 200 Kč
41P9831 Topór Michal (POL) WKS Wawel Kraków 886305 400 Kč
41P9832 Biederman Marcin (POL) WKS Wawel Kraków 8070598 400 Kč
7.80 km, 300 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 180 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 180 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 8133133 180 Kč
14.10 km, 560 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 200 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice R 515444 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 200 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 200 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 200 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 200 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 200 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
STE9500 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 200 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 200 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 200 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 200 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 200 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
38P9601 Rzeńca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 8640930 200 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 200 Kč
11.90 km, 500 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 200 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 200 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 200 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 200 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 200 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 200 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 200 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 400 Kč
53P7400 Waluga Ireneusz (POL) Team 360° 7202761 400 Kč
10.50 km, 430 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 200 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 200 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 200 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 200 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 200 Kč
NNN9119 Gregor František Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 200 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 200 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 8000002 0 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 0 Kč
7.30 km, 290 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3JP8800 Szabla Rafał (POL) Farmazony O-Team 7207727 100 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 2019225 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 100 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 100 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 100 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 100 Kč
9.80 km, 400 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 180 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 180 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 180 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 180 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 180 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 180 Kč
17P6800 Cych Piotr (POL) WKS Śląsk 1010100 180 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 180 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 180 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 180 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Szabi SE 9127807 360 Kč
6.30 km, 250 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 100 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 100 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 100 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 100 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 100 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 100 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 100 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232529 100 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 100 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 100 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 100 Kč
11P7302 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 100 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
8.60 km, 360 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 180 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
27P7500 Lewandowski Piotr (POL) ATZ Racibórz 2105322 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 180 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 180 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 180 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 180 Kč
41P7031 Topór Marek (POL) WKS Wawel Kraków 1415143 360 Kč
7.90 km, 320 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 180 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 180 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 180 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 180 Kč
17P7101 Becmer Dariusz (POL) WKS Śląsk 981645 180 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 180 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 180 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 180 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 180 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 180 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 180 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 180 Kč
NNN7049 Auermuller Vit Neregistrovaní 2088711 360 Kč
5.10 km, 200 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 100 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 100 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 100 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 100 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 2080967 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 100 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 100 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 100 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 200 Kč
6.90 km, 280 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Žabovřesky Brno C 876002 180 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 180 Kč
25H6701 Koltai Zoltan (HUN) Szabi SE 362952 360 Kč
5.50 km, 240 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 180 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 180 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
4.10 km, 120 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 100 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
KSU5500 Tesař Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2116499 100 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 100 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 100 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 100 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 200 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 200 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
5.10 km, 200 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 130 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 130 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 130 Kč
4.60 km, 140 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 130 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 130 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 130 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 130 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 130 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 260 Kč
3.40 km, 110 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 100 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 100 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 100 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 100 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 200 Kč
3.60 km, 80 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 130 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 130 Kč
3.40 km, 70 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
2.50 km, 60 m, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 260 Kč
2.40 km, 50 m, 5 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 50 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 232399 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
3QZ1550 Bublová Matylda Dolní Čermná 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067394 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
NNN Létalová Eva Neregistrovaní 2035152 50 Kč
KRN0950 Lašová Laura KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446426 50 Kč
KRN0902 Kutálek Lubomír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446325 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
SFM Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 49481 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč
NNN0808 Hořenek Štěpán a Mikuláš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0809 Hořenek Jáchym a Agáta Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 0 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 100 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 100 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 8714 0 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 0 Kč
AOP1152 Škarková Amálie Orientační Běh Opava C 410105 0 Kč
AOP0850 Zemanová Františka Orientační Běh Opava C 416168 0 Kč
AOP1151 Zemanová Marie Orientační Běh Opava C 0 Kč
AOP0903 Rybář Matouš Orientační Běh Opava C 0 Kč
AOP1100 Rybář Mikuláš Orientační Běh Opava C 0 Kč
NNN1251 Pyšnová Dominika Neregistrovaní 100 Kč
NNN1201 Pyšno Matěj Neregistrovaní 100 Kč
2.50 km, 50 m, 6 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 100 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 100 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 2113076 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec 416124 100 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 53176 100 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 100 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 100 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 100 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 428272 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 100 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 100 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 100 Kč
VRB9505 Slavík Martin Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 100 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno 332970 100 Kč
SVS7800 Filák David Orientklub Vsetín 53389 100 Kč
SFM01 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 100 Kč
SFM02 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 100 Kč
SFM03 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy 100 Kč
KVS Janků Josef SKOB Kobra Vsetín 53680 200 Kč
VBM0055 Ondrejková Daniela VSK Mendelu Brno 52092 200 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 200 Kč
3.50 km, 80 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 100 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 410791 100 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 100 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 100 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
5.30 km, 160 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
1TS8008 Pompura Ladislav (SVK) Terezka Banska Bystrica 406991 100 Kč
37C8500 Zapletal Martin Bez registrace zapůjčit 140 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 100 Kč
MOV9001 Janča Martin SKOB Ostrava C 52985 100 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 200 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 200 Kč
celkem přihlášených: 1078, vklad: 152680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.