Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T3     T5    
2.70 km, 50 m, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 0 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 7209779 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 100 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 0 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 100 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 100 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 2067328 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 100 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 200 Kč
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 170 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 170 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 170 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 170 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 170 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 170 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 170 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno B 8434822 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 170 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 170 Kč
38P0250 Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 340 Kč
41P1271 Topór Magda (POL) WKS Wawel Kraków 1407898 340 Kč
41P1272 Slonska Zofia (POL) WKS Wawel Kraków 2077837 340 Kč
2.70 km, 50 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 160 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 160 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 160 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 160 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 160 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 160 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 160 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 160 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 160 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy B 49450 160 Kč
17P0151 Ciura Aleksandra (POL) WKS Śląsk 504042 160 Kč
17P0250 Becmer Aleksandra (POL) WKS Śląsk 889180 160 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 160 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 160 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 160 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 160 Kč
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 682365 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210066 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 170 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 170 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 170 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 170 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 170 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 170 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 170 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí A 9201008 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 170 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 170 Kč
17P9900 Cych Agnieszka (POL) WKS Śląsk 889175 170 Kč
17P9950 Mądra Magdalena (POL) WKS Śląsk 889181 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 170 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 170 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 170 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 170 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 170 Kč
41P9901 Listek Marta (POL) WKS Wawel Kraków 886342 170 Kč
41P0071 Biederman Adrianna (POL) WKS Wawel Kraków 8120200 340 Kč
41P0072 Garbacik Maja (POL) WKS Wawel Kraków 8640909 340 Kč
2.80 km, 50 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 160 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 160 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 160 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 160 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 160 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 160 Kč
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 170 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 170 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 170 Kč
CHC9854 Mądra Paulina K.O.B. Choceň C 7203699 170 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 170 Kč
86P9750 Dzik Justyna (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428767 170 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 170 Kč
41P9871 Galla Zofia (POL) WKS Wawel Kraków 8640921 340 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 340 Kč
2.80 km, 50 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 160 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 160 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2020742 160 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 160 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 160 Kč
4.70 km, 70 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 170 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 170 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 170 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 170 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 170 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 170 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 890118 340 Kč
4.20 km, 70 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 170 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 170 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 170 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 170 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 170 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 170 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 2018695 170 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 170 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 170 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 170 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 170 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 170 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 170 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 170 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 340 Kč
3.80 km, 60 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 170 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 170 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 170 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 170 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 0 Kč
3.60 km, 60 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 436422 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
NNN8181 Rančáková Barbora Neregistrovaní 301189 160 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 160 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 160 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 160 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 160 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 160 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 160 Kč
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 160 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 160 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 160 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 160 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 160 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 160 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 160 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 160 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 320 Kč
3.30 km, 50 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 160 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 160 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 160 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 160 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 160 Kč
41P7070 Topór Monika (POL) WKS Wawel Kraków 7204933 320 Kč
3.10 km, 50 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 160 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 160 Kč
3.10 km, 50 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 160 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 160 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 160 Kč
3.10 km, 50 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 120 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 120 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 120 Kč
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 100 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 0 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 100 Kč
3.60 km, 60 m, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 170 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 170 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 170 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 170 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 170 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 170 Kč
1TS0202 Pompura Daniel (SVK) Terezka Banska Bystrica 2008502 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 170 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 0 Kč
3.30 km, 60 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 160 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 160 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 160 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 160 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 160 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 160 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 160 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 160 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 160 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 160 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 160 Kč
3.90 km, 60 m, 17 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
2TD9900 MUSTAPHA RIDWAN (ALG) P 170 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 170 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 170 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 170 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 9200535 170 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 504029 170 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 170 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 170 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 170 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 170 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 170 Kč
41P9900 Kuca Kacper (POL) WKS Wawel Kraków 8636525 170 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 170 Kč
41P0031 Kijak Jakub (POL) WKS Wawel Kraków 8640922 340 Kč
3.60 km, 60 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 160 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 160 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 160 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 160 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 160 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 160 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 160 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 160 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 160 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 160 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 160 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 160 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 160 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 160 Kč
4.10 km, 70 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 170 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8000049 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 9110998 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 170 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 170 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 170 Kč
41P9831 Topór Michal (POL) WKS Wawel Kraków 886305 340 Kč
41P9832 Biederman Marcin (POL) WKS Wawel Kraków 8070598 340 Kč
3.60 km, 60 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 160 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 160 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 8133133 160 Kč
5.60 km, 100 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice R 515444 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 170 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 170 Kč
STE9500 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 170 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 170 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 170 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 170 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 170 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 170 Kč
51P9500 Pasek Marcin (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032325 170 Kč
38P9601 Rzeńca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 8640930 170 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 170 Kč
5.20 km, 80 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 170 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 170 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 170 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 170 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 170 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 170 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 170 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 170 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 170 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 340 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 340 Kč
53P7400 Waluga Ireneusz (POL) Team 360° 7202761 340 Kč
4.70 km, 70 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
3JP8800 Szabla Rafał (POL) Farmazony O-Team 7207727 170 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 170 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 170 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 170 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 170 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 170 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 170 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 170 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 8000002 0 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 0 Kč
4.00 km, 70 m, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 160 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 160 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 160 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 160 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 160 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 160 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 160 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 160 Kč
17P6800 Cych Piotr (POL) WKS Śląsk 1010100 160 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 160 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 160 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 160 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 160 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 160 Kč
86P8200 Opioła Mariusz (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra zapůjčit 200 Kč
3.80 km, 60 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 160 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 160 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 160 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 160 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 160 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 160 Kč
41P7031 Topór Marek (POL) WKS Wawel Kraków 1415143 320 Kč
3.70 km, 60 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 160 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 160 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 160 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 160 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 160 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 160 Kč
17P7101 Becmer Dariusz (POL) WKS Śląsk 981645 160 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 160 Kč
86P0100 Skorupa Mariusz (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428775 160 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 160 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 160 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 160 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 160 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 160 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 160 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 160 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 160 Kč
NNN7049 Auermuller Vit Neregistrovaní 2088711 320 Kč
3.70 km, 60 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 160 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 160 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 160 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 160 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 160 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 160 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Žabovřesky Brno C 876002 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 160 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 160 Kč
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 160 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 160 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 160 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 320 Kč
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 120 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 120 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 120 Kč
3.20 km, 50 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 120 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 120 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 120 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 240 Kč
3.00 km, 50 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 120 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 120 Kč
2.40 km, 40 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
2.20 km, 40 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 120 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 240 Kč
2.30 km, 40 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 0 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 0 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 0 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 80 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 80 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 80 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 80 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 80 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 80 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 0 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 0 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 80 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 80 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 80 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 80 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 80 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 80 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 80 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 80 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 80 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 0 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 80 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno 332970 80 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 160 Kč
VBM0055 Ondrejková Daniela VSK Mendelu Brno 52092 160 Kč
2.50 km, 50 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 80 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 80 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 80 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 80 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 80 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 80 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 1400404 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 80 Kč
1DP6350 Cywinska-Byrczek Katarzyna (POL) Indywidualnie 80 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 160 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 160 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 160 Kč
4.50 km, 70 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 80 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 80 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 2019225 80 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
1TS8008 Pompura Ladislav (SVK) Terezka Banska Bystrica 406991 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 80 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín C 920662 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 80 Kč
MOV9001 Janča Martin SKOB Ostrava C 52985 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
NNN21 Hořenek Adam Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 160 Kč
celkem přihlášených: 801, vklad: 122180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.