Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21C     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.50 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 100 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 100 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 100 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086451 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 100 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 100 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 100 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 100 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 100 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 100 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 100 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 100 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 100 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 100 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 100 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 100 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 150 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 150 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 150 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 150 Kč
1.80 km, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 100 Kč
VCO0551 Metelková Michaela Východočeská oblast 2056274 100 Kč
VCO0552 Štefanová Markéta Východočeská oblast 7204983 100 Kč
VCO0553 Mrskočová Markéta Východočeská oblast 2049520 100 Kč
VCO0554 Morávková Zuzana Východočeská oblast 425542 100 Kč
VCO0555 Chrástová Magdaléna Východočeská oblast 7204976 100 Kč
VCO0556 Neumannová Alžběta Východočeská oblast 2056296 100 Kč
VCO0557 Cejpková Karolína Východočeská oblast 2025350 100 Kč
VCO0558 Výchová Veronika Východočeská oblast 2095955 100 Kč
VCO0559 Matěásková Šárka Východočeská oblast 2078451 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2086452 100 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka B 2086453 100 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 100 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 100 Kč
VYS0551 Blažková Veronika Oblast Vysočina 206416 100 Kč
VYS0552 Srbová Michaela Oblast Vysočina 2059732 100 Kč
VYS0553 Jindřichová Eliška Oblast Vysočina 2085599 100 Kč
VYS0651 Benešová Michaela Oblast Vysočina 553451 100 Kč
VYS0652 Hofhanzlová Štěpánka Oblast Vysočina 2801042 100 Kč
VYS0751 Běloušková Kateřina Oblast Vysočina 2082930 100 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 100 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 100 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 100 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 100 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 100 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 100 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 100 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 150 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 150 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 150 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 150 Kč
VYS0653 Doleželová Anna Oblast Vysočina 220400 100 Kč
1.80 km, 14 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering A 9201326 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
VCO0351 Karlová Anna Východočeská oblast 2078470 100 Kč
VCO0352 Koberová Kateřina Východočeská oblast 7203463 100 Kč
VCO0353 Thýnová Martina Východočeská oblast 7206547 100 Kč
VCO0354 Fejfarová Tereza Východočeská oblast 219207 100 Kč
VCO0355 Pušová Bára Východočeská oblast 2032180 100 Kč
VCO0356 Randáková Adéla Východočeská oblast 7207062 100 Kč
VCO0357 Pilná Natálie Východočeská oblast 438036 100 Kč
VCO0358 Gottsteinová Ema Východočeská oblast 2078459 100 Kč
VCO0359 Knobová Agáta Východočeská oblast 2053583 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
PDY0450 Káninská Daniela Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
PDY0350 Káninská Magdaléna Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 100 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka C 2103705 100 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 100 Kč
DKP0461 Hannová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
VYS0451 Stoklasová Zuzana Oblast Vysočina 2080908 100 Kč
VYS0452 Marečková Ema Oblast Vysočina 2011896 100 Kč
VYS0453 Pilná Klára Oblast Vysočina 436958 100 Kč
VYS0454 Novotná Jitka Oblast Vysočina 2079504 100 Kč
VYS0352 Nešporová Marie Oblast Vysočina 52239 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 2096143 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 100 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 100 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 100 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 100 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 100 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
STE0350 Chabiera Lena SK SKI-OB Šternberk C 8444999 100 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 150 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 150 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 150 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 2096249 150 Kč
4DZ0000 Sklenářová Adéla Chlumec nad Cidlinou 150 Kč
1.90 km, 15 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 150 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 150 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 150 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 150 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha A 8653088 150 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 150 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 150 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 150 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 150 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 150 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 150 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 150 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 150 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 150 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 150 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 150 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 150 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 150 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 150 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 150 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 150 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 150 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 150 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 150 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 150 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 150 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 150 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 150 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 150 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0002082909 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 150 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 150 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 150 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 150 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 150 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 150 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 150 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 150 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha A 2099481 150 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 150 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 150 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 1418751 150 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 150 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 150 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 150 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 150 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 150 Kč
STE0151 Mianowska Julia SK SKI-OB Šternberk C 886685 150 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 150 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 150 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 150 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 150 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 150 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 150 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 150 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 200 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 200 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 200 Kč
2.00 km, 15 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 150 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 150 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 150 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 682365 150 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 150 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 150 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210066 150 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 150 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 150 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 150 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 150 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 150 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 150 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 150 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 150 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 150 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 150 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 150 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 150 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 150 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 150 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 150 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 150 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 150 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 150 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 150 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 150 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 150 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 150 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 150 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 150 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 150 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 150 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 150 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 150 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 150 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný C 897346 150 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 150 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 150 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 150 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 150 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 150 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 150 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 150 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí A 9201008 150 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 150 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 150 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 150 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 150 Kč
17P9900 Cych Agnieszka (POL) WKS Śląsk 889175 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 150 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 150 Kč
2.00 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 150 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 150 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 150 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 150 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 150 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 150 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 150 Kč
CHC9853 Kostrzewska Justyna K.O.B. Choceň R 7203700 150 Kč
CHC9854 Mądra Paulina K.O.B. Choceň C 7203699 150 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 150 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 150 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 150 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 150 Kč
17P9850 Zięba Emilia (POL) WKS Śląsk 505098 150 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 150 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 200 Kč
2.70 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(59)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 150 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 150 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 150 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 150 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 150 Kč
DKP8758 539 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 150 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 150 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 150 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 150 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 150 Kč
PGP8556 5576 Matějů Martina SK Praga E 995832 150 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 150 Kč
LLI9651 20209 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 150 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 150 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 150 Kč
PGP8656 28819 Masopustová Elis SK Praga C 49844 150 Kč
DKP8853 2755 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 150 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 150 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 150 Kč
PGP9162 6077 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 150 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 150 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 150 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 150 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 150 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 150 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8009153 150 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 150 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 150 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 150 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 150 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 150 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga E 920677 150 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 150 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 150 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 150 Kč
LPU8654 1260 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 150 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 150 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 150 Kč
VAM9051 4070 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 150 Kč
DOB9399 5793 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 150 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 150 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 150 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 150 Kč
SHK9151 19953 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 150 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 150 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 150 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 150 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 150 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 150 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 150 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 150 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 150 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 150 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7209360 150 Kč
PHK8951 865 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 200 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 200 Kč
ASU9353 19826 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 200 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 200 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 200 Kč
2.30 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 150 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 150 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 150 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 150 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 150 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 150 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 150 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 150 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 150 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko, z.s. C 7260027 150 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 150 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 150 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 150 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 150 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 150 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 150 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 150 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 150 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 150 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 150 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 150 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 150 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 150 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 150 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 150 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 150 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 150 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 150 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 150 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 150 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 150 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 200 Kč
2.10 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering C 49954 150 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 150 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 150 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 150 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 150 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 200 Kč
2.10 km, 16 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 150 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 150 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 150 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 400433 150 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 150 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 150 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 150 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 150 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086458 150 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C zapůjčit 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 150 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 150 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 150 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 150 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 150 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 150 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 150 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 150 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 150 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 150 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 150 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 150 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 150 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 150 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 150 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 150 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 150 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 150 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 150 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 150 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 150 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 150 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 150 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko, z.s. C 981818 150 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 150 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 200 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 200 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 200 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 200 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 200 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 200 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 150 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 150 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 150 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 150 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 150 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 150 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 150 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 150 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 150 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 150 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 150 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 150 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 150 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 150 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 150 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 150 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 150 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 150 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51622 150 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 150 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 150 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 200 Kč
1.80 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 150 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 150 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 150 Kč
STH5899 Richards Jacqueline SK Studenec 150 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 150 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 150 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 200 Kč
1.70 km, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 100 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 100 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 100 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 100 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086455 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 100 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086456 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 100 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 100 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 100 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 100 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 100 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 100 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 100 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 100 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 150 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 150 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 150 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 150 Kč
2.00 km, 14 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
VCO0501 Šeps Daniel Východočeská oblast 2027229 100 Kč
VCO0502 Pompach Lukáš Východočeská oblast 2035735 100 Kč
VCO0503 Hanuš Filip Východočeská oblast 2078481 100 Kč
VCO0504 Čermák Martin Východočeská oblast 2080972 100 Kč
VCO0505 Málek David Východočeská oblast 7260020 100 Kč
VCO0506 Šípek Ondřej Východočeská oblast 2045219 100 Kč
VCO0507 Hájek Dominik Východočeská oblast 2060236 100 Kč
VCO0508 Janků Štěpán Východočeská oblast 2056294 100 Kč
VCO0509 Vališ Vojtěch Východočeská oblast 2091545 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 100 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 100 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 100 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 100 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 100 Kč
VYS0603 Hendrych Vít Oblast Vysočina 2080831 100 Kč
VYS0502 Prášil Tomáš Oblast Vysočina 51771 100 Kč
VYS0501 Jelínek Filip Oblast Vysočina 232335 100 Kč
VYS0601 Zrník Tomáš Oblast Vysočina 9579 100 Kč
VYS0602 Novák Matyáš Oblast Vysočina 2081396 100 Kč
VYS0701 Srb Vladimír Oblast Vysočina 2059733 100 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 100 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 100 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 100 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2035729 100 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 100 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 100 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 100 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 100 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 100 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 100 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 100 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 100 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 100 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 100 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 150 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 150 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 150 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 150 Kč
2.00 km, 15 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
VCO0401 Chaloupský Jakub Východočeská oblast 682336 100 Kč
VCO0402 Waněk Hubert Východočeská oblast 7200595 100 Kč
VCO0403 Štregl Matyáš Východočeská oblast 8636759 100 Kč
VCO0404 Haas Filip Východočeská oblast 2070815 100 Kč
VCO0405 Flegl Martin Východočeská oblast 2091541 100 Kč
VCO0406 Štichhauer Daniel Východočeská oblast 9102564 100 Kč
VCO0407 Dohnálek Tomáš Východočeská oblast 1400421 100 Kč
VCO0408 Neumann Matěj Východočeská oblast 2073740 100 Kč
VCO0409 Tichý Lubomír Východočeská oblast 7206348 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032387 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 7260011 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 100 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 100 Kč
VYS0301 Hojný Jáchym Oblast Vysočina 443062 100 Kč
VYS0302 Venhoda Matěj Oblast Vysočina 51770 100 Kč
VYS0303 Jelínek Kryštof Oblast Vysočina 49887 100 Kč
VYS0304 Dvořáček Jakub Oblast Vysočina 53173 100 Kč
VYS0401 Orany Vojtěch Oblast Vysočina 361999 100 Kč
VYS0402 Dundáček Karel Oblast Vysočina 420435 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 9201683 100 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 100 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 100 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 2102814 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 150 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 436963 150 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 150 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 150 Kč
2.20 km, 17 kontrol
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 150 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 150 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 150 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 150 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 150 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 150 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 150 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 150 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 150 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 150 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 150 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 150 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 150 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 150 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 150 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 150 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 150 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 150 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086457 150 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 150 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 150 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 150 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 150 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 150 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 150 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 150 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 2078478 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 150 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 2090853 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 150 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 150 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 150 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 150 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 150 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 150 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 150 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 150 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 150 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 150 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 150 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 150 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 2032142 150 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 150 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 150 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 150 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 150 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno z.s. A 9102569 150 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 150 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 150 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 150 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 150 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 150 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 150 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 150 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 150 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 150 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 150 Kč
STE0209 Olszewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 1403087 150 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 150 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 150 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 150 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 2080913 200 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 200 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 200 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 200 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 200 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8644556 150 Kč
2.30 km, 16 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 150 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 150 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 150 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 150 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 150 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 150 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 150 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 150 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 150 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 150 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 150 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 150 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 9200535 150 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 504029 150 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 150 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 150 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 150 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 150 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 150 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 150 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 150 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 150 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 150 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 150 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 150 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 150 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 150 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 150 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 150 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 150 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 438608 150 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 150 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 150 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 150 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 150 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 150 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 150 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 150 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 150 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 150 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 150 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 150 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 150 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 150 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 150 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 200 Kč
2.60 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 150 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 150 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 150 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 150 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 150 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 150 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 150 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 150 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 150 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 9110998 150 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 150 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 150 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 150 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 150 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 150 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 150 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 150 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 150 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 150 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 150 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 150 Kč
STE9801 Mossakowski Wojciech SK SKI-OB Šternberk C 899027 150 Kč
STE9802 Urbaniak Jerzy SK SKI-OB Šternberk 886668 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 150 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 150 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 150 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 150 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 150 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 200 Kč
STE9800 Rutka Jan SK SKI-OB Šternberk C 8121998 150 Kč
3.00 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(98)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 150 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 150 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 150 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 150 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 150 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 150 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 150 Kč
VLI7707 10296 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 150 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 150 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 150 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 150 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 150 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 150 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 150 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 150 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 150 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 150 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 150 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice R 515444 150 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 150 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 150 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 150 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 150 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 150 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 150 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 150 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 150 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 150 Kč
PHK9110 19983 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 150 Kč
CHC7502 18572 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga R 502088 150 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 150 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 150 Kč
PGP8302 16950 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 150 Kč
VLI8203 19810 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 150 Kč
VLI6001 10605 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 150 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 150 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 150 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 150 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 150 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 150 Kč
SNA9301 Vištejn Jiří TJ START Náchod C 207839 150 Kč
ZBM8707 7622 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 150 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 150 Kč
ZBM8833 19799 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 150 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 150 Kč
ZBM8928 18456 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 150 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 150 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 150 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 150 Kč
ZBM9104 11622 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 150 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 150 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 150 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 150 Kč
LPU8608 19805 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 150 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 150 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 150 Kč
LPU8605 12641 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 150 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 150 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 150 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 150 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 150 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 150 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 150 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 150 Kč
ASU9644 18564 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 150 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 150 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 150 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 150 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 150 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 150 Kč
STE9500 19705 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 150 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 150 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 150 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 150 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 150 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 150 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 150 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 150 Kč
DOB9101 19695 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 150 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 150 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 150 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 150 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 7210097 150 Kč
LCE8801 14846 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 150 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 150 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 150 Kč
TZL8301 12127 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 150 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 200 Kč
2.70 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 150 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 150 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 150 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 150 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 150 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 150 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 150 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 150 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 150 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 150 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 150 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 150 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 150 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 150 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 150 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 150 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 150 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 150 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 150 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 150 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 150 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 150 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 150 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 150 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 150 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 150 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 150 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 150 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 150 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 150 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 150 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 150 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 150 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 150 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 150 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 150 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko, z.s. C 515193 150 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 150 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 150 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 150 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 150 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 150 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 200 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
2.50 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 150 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 150 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 150 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 150 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 150 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 150 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 150 Kč
3RZ0000 Šubr Pavel Lázně Bělohrad 0 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 200 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 150 Kč
2.30 km, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 150 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 150 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 897391 150 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 150 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 150 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 150 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 150 Kč
BOR7801 Vobr Marek OK Jiskra Nový Bor C 8529 150 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 150 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 150 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 150 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 150 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 150 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 150 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 200 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 200 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 200 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 200 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 200 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C 330596 200 Kč
2.30 km, 17 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 150 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 150 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 150 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 150 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 150 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 150 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 150 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 150 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 150 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 150 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 150 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 150 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 150 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 150 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 150 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 150 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 150 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 150 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 150 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 150 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
BOR6501 Mareš Martin OK Jiskra Nový Bor C 8487 150 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 150 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 150 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 150 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 150 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 150 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 150 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 200 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 200 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 200 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 200 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 200 Kč
2.20 km, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 150 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 150 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 150 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 150 Kč
STH5849 Richards Christopher SK Studenec 150 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 150 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 150 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 150 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 150 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 150 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 150 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 150 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 150 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 150 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 150 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 150 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 150 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 150 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 200 Kč
1.90 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 150 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 150 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 150 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 150 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 150 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 150 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 150 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 150 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 20 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2095959 20 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 20 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 20 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 20 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 20 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 20 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 20 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 20 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 20 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 20 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C 2102791 20 Kč
PDY0401 Povolný Matěj Běhej Poděbrady C 20 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 20 Kč
DKP1650 Rambová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 20 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 20 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2095925 20 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 20 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 20 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 20 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 20 Kč
celkem přihlášených: 1110, vklad: 153890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.