Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: D21A

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín

D21A 2.30 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 150 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 150 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 150 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 150 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 150 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 150 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 150 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 150 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 150 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 150 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 150 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 150 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 150 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 150 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 150 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 150 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 150 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 150 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 150 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 150 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 150 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 150 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 150 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 150 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 150 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 150 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 150 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 150 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 150 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 150 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 150 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 200 Kč