Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

pro kategorii: H16A

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín

H16A 2.20 km, 17 kontrol

(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 150 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 150 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 150 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 150 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 150 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 150 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 150 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 150 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 150 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 150 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 150 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 150 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 150 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 150 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 150 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 150 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 150 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 150 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086457 150 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 150 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 150 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 150 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 150 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 150 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 150 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 150 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 2078478 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 150 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 2090853 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 150 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Brno Žabovřesky A 7070007 150 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 1400432 150 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 150 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 150 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 150 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 150 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 150 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 150 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 150 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 150 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 150 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 2032142 150 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 150 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 150 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 150 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 150 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 150 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 150 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 150 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 150 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 150 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 150 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 150 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 150 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 150 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 150 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 150 Kč
STE0209 Olszewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 1403087 150 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 150 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 150 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 150 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 2080913 200 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 200 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 200 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 200 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 200 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8644556 150 Kč