Přihlášky závodu: Český pohár MTBO - 2. kolo

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
Čestice u Častolovic
Pořadatel:
LIP - SOS Mamuti z Lipovky
Kategorie:
M10     M12     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Short     W10     W12     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 0 Kč
XPU0802 Kadaník Petr PARDUBICE BIKERS C 9820 0 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 0 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha 0 Kč
6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 53234 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
SKL0700 Geisler Richard SMS Team Kladno C 2067952 60 Kč
GIG0600 Toloch Eda GIGANT Orienteering 60 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobias PARDUBICE BIKERS 9267 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
XPU0501 Starý Marťas PARDUBICE BIKERS 232605 60 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín 2085566 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
6.80 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 60 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 60 Kč
47P0200 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394740 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2800602 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 236517 60 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 60 Kč
48P0201 Maciej Wozniak (POL) Lotna Zdzieszowice 2037508 60 Kč
48P0300 Jachec Tomasz (POL) Lotna Zdzieszowice 1394744 60 Kč
9.10 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk C 2069090 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 2056263 110 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 1218410 110 Kč
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 110 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 110 Kč
55A0000 Micko Tobias (AUT) Austria MTBO Youth Team 9085009 110 Kč
94P9900 Nowak Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409356 110 Kč
94P0100 Niebielski Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P0000 Obstoj Adam (POL) Polish National MTBO Team 2037509 110 Kč
12.60 km, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS B 7204476 110 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 7260008 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka B 7201762 110 Kč
SKL9800 Pelikán Lukáš SMS Team Kladno B 7207341 110 Kč
94P9800 Jaroszek Jakub (POL) Polish National MTBO Team 7899987 110 Kč
94P9801 Zebrowski Artur (POL) Polish National MTBO Team 1394741 110 Kč
17.20 km, 25 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha E 7201206 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 150 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 150 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň E 9990101 150 Kč
VBA9501 Čully Andrej ŠK VAZKA Bratislava E 9999903 150 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 887947 150 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 150 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 150 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 336751 150 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 150 Kč
ZUP8500 Johanovský Tomáš MTBO ČZU Praha E 889286 150 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7003031 150 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 150 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 887623 150 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 150 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
XHK7600 Vaněk Petr MTBO Racing team Hradec Králové E 7003041 150 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava E 897347 150 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 1700080 150 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 150 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM E 8627115 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 236502 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha E 2031357 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 0007201777 150 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 150 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 150 Kč
EKP7803 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 150 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering E 920698 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
EKP7601 Bezouška Tomáš VŠTJ Ekonom Praha E 7201752 150 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 150 Kč
39A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 709792 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha E 1984420 150 Kč
98P8600 Grzegorz Marcinkiewicz (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 7200389 150 Kč
26I8700 Dallavalle Luca (ITA) National Team Italy 1392133 150 Kč
26I8400 Turra Piero (ITA) National Team Italy 9200152 150 Kč
26I9100 Rossetto Riccardo (ITA) National Team Italy 7006332 150 Kč
ZUP8201 Goder Josef MTBO ČZU Praha E 7202900 150 Kč
14.70 km, 23 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 150 Kč
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 150 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň A 995860 150 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 150 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 150 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 150 Kč
EKP8200 Nývlt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 1207407 150 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
TBM8101 Schwab Martin KOS TJ Tesla Brno A 416018 150 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 780722 150 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 681855 150 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 416111 150 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 7200317 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 150 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 150 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál A 920658 150 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 150 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 609906 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 150 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 150 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7206528 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 1418752 150 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko A 811213 150 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 416266 150 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM A 897352 150 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 52567 150 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 0000009904 150 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín A 0000009893 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 1398688 150 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 7207358 150 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 150 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering A 2025358 150 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 150 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim A zapůjčit 190 Kč
11.60 km, 19 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha B 2078484 150 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 150 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 150 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 150 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 150 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 2035731 150 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno B 7205029 150 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS B 9283 150 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 150 Kč
EKP9009 Šebl Ondřej VŠTJ Ekonom Praha B 8003003 150 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 150 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň B 2025343 150 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 150 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín B 7204485 150 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha B 9200529 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 150 Kč
XHK8701 Justa Pavel MTBO Racing team Hradec Králové C 7203469 150 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava B 8709 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 150 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 150 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 0000896967 150 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 150 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň B 434819 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň B 52429 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
CHC7701 Macháček Milan K.O.B. Choceň 9544 150 Kč
ZUP7601 Pašek František MTBO ČZU Praha B 523000 150 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 150 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 150 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 2083415 150 Kč
9.50 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk 9518 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 150 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 150 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 150 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava C 307372 150 Kč
XPU8105 Fukátko Jan PARDUBICE BIKERS C 9282 150 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk 7260010 150 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 150 Kč
DMS8900 Sallamann Roman Dynamo Malá Skála C 1602620 150 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný B 336766 150 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 150 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava C 150 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 150 Kč
JIL8301 Horáček Tomáš OK Jilemnice C 51116 150 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko C 150 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 52430 150 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka C 416844 150 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 888646 150 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886253 150 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 150 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha B 7205000 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 2019214 150 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 49962 150 Kč
BLI8006 Jireček Lukáš MTBO Bludný kořen C zapůjčit 190 Kč
15.50 km, 23 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 150 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 1621975 150 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál B 7003003 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 150 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 150 Kč
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 150 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno B 2081389 150 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 150 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 150 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 150 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 9849 150 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 150 Kč
XBM7511 Vítek Tomáš PELLS ABND RACING TEAM C 232537 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 150 Kč
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 150 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 53899 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0000436966 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 150 Kč
XPU7301 Starý Milan PARDUBICE BIKERS C 224865 150 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 150 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 150 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 150 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín B 888617 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 150 Kč
GIG7600 Dzik Martin GIGANT Orienteering C 2019231 150 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 150 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno B 320128 150 Kč
VBA7401 Malátek Rastislav ŠK VAZKA Bratislava C 740212 225 Kč
13.50 km, 20 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga 51631 150 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 150 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
VRL6501 Charvát Roman OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331343 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 150 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 49682 150 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0000000000 150 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 150 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 150 Kč
13.50 km, 20 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 150 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 150 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 150 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 150 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 150 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 150 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 502087 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 150 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 51889 100 Kč
XHK9702 Háp Ondřej MTBO Racing team Hradec Králové 336739 100 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 100 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 100 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 100 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003046 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk 7003026 100 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 100 Kč
KOR7800 Kozel Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 100 Kč
KOR8600 Řehák Radek OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 100 Kč
KOR8850 Sejkorová Hana OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk 9678 150 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk 438629 150 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha 08253 0 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha 51747 0 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha 52266 0 Kč
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové 2035704 0 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 0 Kč
6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor 206768 60 Kč
XPU0552 Kadaníková Tereza PARDUBICE BIKERS C 2025374 60 Kč
XPU0750 Faltejskova Laura PARDUBICE BIKERS 51130 60 Kč
XPU0752 Stará Majda PARDUBICE BIKERS 2075647 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 60 Kč
48P0450 Natalia Burak (POL) Lotna Zdzieszowice 2036953 60 Kč
48P0451 Lukasik Aleksandra (POL) Lotna Zdzieszowice 2036949 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
6.00 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 60 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 60 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 232032 60 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 60 Kč
GIG0250 Dziková Veronika GIGANT Orienteering C 2073669 60 Kč
48P0200 Karolina Dammfeld (POL) Lotna Zdzieszowice 2036950 60 Kč
48P0350 Magdalena Ogrodnik (POL) Lotna Zdzieszowice 2037510 60 Kč
8.60 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 301193 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 110 Kč
47P0101 Aleksandra Lakomska (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2037505 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 428223 110 Kč
94P0050 Oleszek Aleksandra (POL) Polish National MTBO Team 1392586 110 Kč
94P0051 Sulikowska Weronika (POL) Polish National MTBO Team 1394733 110 Kč
55A0250 Hnilica Jana (AUT) Austria MTBO Youth Team 7020124 165 Kč
10.00 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 110 Kč
11.10 km, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 150 Kč
VBA8454 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 150 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava E 307370 150 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 150 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 253129 150 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 150 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 150 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 150 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor E 2051536 150 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín E 7200376 150 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk E 1400407 150 Kč
94P8350 Kaminska Anna (POL) Polish National MTBO Team 2016319 150 Kč
98P7650 Marcinkiewicz Monika (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 150 Kč
26I7850 Scaravonati Laura (ITA) National Team Italy 9005232 150 Kč
EKP8853 Karochová Simona VŠTJ Ekonom Praha E 9944499 225 Kč
10.40 km, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 8629752 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 150 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 150 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 150 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS A 9254 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 150 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 150 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál A 9101702 150 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 150 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 150 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 150 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 150 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 150 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín A 2042547 150 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 150 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň A 887616 150 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 150 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 219251 150 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 9268 150 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 53227 150 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 0000981842 150 Kč
GIG8050 Karlíková Zuzana GIGANT Orienteering A 433090 150 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 416122 150 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 150 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 150 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 150 Kč
9.20 km, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 150 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 150 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno B 7204522 150 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS B 835307 150 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 150 Kč
ZUP8850 Svobodná Šárka MTBO ČZU Praha A 887612 150 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál C 995795 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 150 Kč
VEY9050 Kadlecová Štěpánka YETTI Vejprty C 207803 150 Kč
JIL8551 Hlaváčová Bára OK Jilemnice B 2035800 150 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 150 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 211539 150 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov C 8204 150 Kč
JIL8654 Horáčková Barbora OK Jilemnice A 416333 150 Kč
XPU8457 Knížková Anna PARDUBICE BIKERS B 897366 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 150 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering B 49844 150 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko B 53205 150 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor C 7204511 150 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha B 2087687 150 Kč
6EX9100 Vogelová Dagmar Čestice zapůjčit 190 Kč
GIG7962 Fišerová Zuzana GIGANT Orienteering B 08940 150 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS B 998454 150 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 150 Kč
EKP8758 Zamrzlová Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067255 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
XPU8252 Honsová Petra PARDUBICE BIKERS B 426331 150 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka B 2011824 150 Kč
EKP8662 Bauerová Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 2035168 150 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 1398687 150 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 150 Kč
BLI8051 Trubáková Zuzana MTBO Bludný kořen B zapůjčit 190 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha 7207027 150 Kč
XPU8959 Marešová Michaela PARDUBICE BIKERS 405959 150 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 150 Kč
9.50 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 331259 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 8808 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 150 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 150 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko A 1011011 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2042537 150 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering B 2011792 150 Kč
XHK7157 Hápová Šárka MTBO Racing team Hradec Králové C 9396 150 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 150 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 150 Kč
SKL6950 Pelikánová Lucie SMS Team Kladno C 410387 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253103 150 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 150 Kč
8.20 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 150 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 150 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 150 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 52540 150 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 150 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 150 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 150 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč
celkem přihlášených: 482, vklad: 65565 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.