Přihlášky závodu: Český pohár MTBO - 3. kolo

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM10    
5.40 km, 80 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 60 Kč
GIG0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 60 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 60 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 2056295 60 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 347913 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 236517 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 60 Kč
25A0400 Hnilica Hannes (AUT) MTBO Youth Team Austria 7052004 60 Kč
9.00 km, 200 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk C 2069090 110 Kč
GIG0000 Valík Tomáš GIGANT Orienteering C 7203453 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 110 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 2056263 110 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 9990101 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
25A0000 Micko Tobias (AUT) MTBO Youth Team Austria 9085009 110 Kč
10.70 km, 270 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS B 7204476 110 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka B 7201762 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 7260008 110 Kč
94P9900 Nowak Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P0100 Bartosz Niebielski (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P9600 Hubert Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409320 110 Kč
94P9601 Lukasz Czerniak (POL) Polish National MTBO Team 2034193 110 Kč
94P9800 Jakub Jaroszek (POL) Polish National MTBO Team 7899987 110 Kč
94P9801 Artur Zebrowski (POL) Polish National MTBO Team 1394741 110 Kč
94P9901 Igor Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409359 110 Kč
SKL9800 Pelikán Lukáš SMS Team Kladno B 7207341 165 Kč
11.90 km, 300 m, 22 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha E 7201206 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha E 2031357 150 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 150 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň E 2011854 150 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 150 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 150 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 7207490 150 Kč
ZUP8500 Johanovský Tomáš MTBO ČZU Praha E 889286 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
EKP7803 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 150 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897324 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 150 Kč
21A7900 Klimo Thomas (AUT) OLT Transdanubien 7903100 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELL´S ABND RACING TEAM E 8627115 150 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 150 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 150 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 150 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 7204972 150 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 150 Kč
14H8300 Rózsa László (HUN) MTBO Hungary 46058 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 150 Kč
EKP7601 Bezouška Tomáš VŠTJ Ekonom Praha E 7201752 150 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7003031 150 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 150 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 887623 150 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering E 920698 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 0007201777 150 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 150 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 150 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 236502 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 150 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 150 Kč
94P8600 Grzegorz Marcinkiewicz (POL) Polish National MTBO Team 7200389 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 150 Kč
10.70 km, 270 m, 16 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 150 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 150 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 150 Kč
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 150 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 780722 150 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 681855 150 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 150 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 7200317 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 52567 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 150 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. A 811213 150 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 150 Kč
EKP8200 Nývlt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 1207407 150 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 150 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál A 920658 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 150 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 150 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 150 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha A 436949 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 150 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELL´S ABND RACING TEAM A 897352 150 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 150 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim A zapůjčit 200 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko, z. s. A 1919191 150 Kč
TBM8101 Schwab Martin KOS TJ Tesla Brno A 416018 150 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 150 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 150 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 150 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 9267 150 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 7207358 150 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 150 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 150 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 0000009904 150 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín A 0000009893 150 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 301412 150 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
EKP7408 Kurz Pavel VŠTJ Ekonom Praha A 2042503 225 Kč
9.60 km, 200 m, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 995872 150 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko, z. s. B 520540 150 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko, z. s. B 1007541 150 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 150 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec 2061793 150 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín B 2075630 150 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 150 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 150 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELL´S ABND RACING TEAM B 9365 150 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha B 2078484 150 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 150 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko, z. s. B 8000013 150 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 150 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha B 9200529 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 150 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 52429 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 0000896967 150 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 150 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 150 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 150 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering A 2025358 150 Kč
EKP8003 Ouhrabka Jakub VŠTJ Ekonom Praha B 9200528 150 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 150 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 2083415 225 Kč
35A0000 Danninger Mario (AUT) HSV Graz 46317 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 225 Kč
8.60 km, 160 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7513 Štembera Jan SNS Smržovka C 51536 150 Kč
NNN8201 Frýba Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 150 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 150 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 150 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko, z. s. A 52430 150 Kč
XPU8105 Fukátko Jan PARDUBICE BIKERS C 9282 150 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 51889 150 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka C 416844 150 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko, z. s. C 410339 150 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko, z. s. C 9900099 150 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 888646 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava C 307372 150 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 49962 150 Kč
XPU7301 Starý Milan PARDUBICE BIKERS C 224865 150 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála C 7003040 150 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný B 336766 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 2019214 150 Kč
BLI8006 Jireček Lukáš MTBO Bludný kořen C zapůjčit 200 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové C 9395 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
PVP8400 Král Luboš VSS Přírodověda Praha zapůjčit 200 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886253 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 150 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 225 Kč
10.20 km, 250 m, 18 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 150 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 150 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 150 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha B 51773 150 Kč
SLA6800 Vacek Petr SKOB Slaný C 682335 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 150 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál E 7003007 150 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál B 7003003 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 150 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 150 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 150 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 150 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 150 Kč
14H7100 Holluby András (HUN) MTBO Hungary 46088 150 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno B 2081389 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELL´S ABND RACING TEAM C 8621762 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 150 Kč
XHK7600 Vaněk Petr MTBO Racing team Hradec Králové E 2035731 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0000436966 150 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
VBA7401 Malátek Rastislav ŠK VAZKA Bratislava C 740212 150 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 150 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 150 Kč
XHK7103 Chaloupský David MTBO Racing team Hradec Králové C 682359 150 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 150 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 225 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín B 888617 225 Kč
25A6800 Hnilica Thomas (AUT) MTBO Youth Team Austria 681017 150 Kč
9.00 km, 200 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 150 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 150 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 150 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 150 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga 51631 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko, z. s. C 52076 150 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko, z. s. C 2102705 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SJH Jindřichův Hradec 2088191 150 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 150 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 150 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 150 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 150 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava 301295 150 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
25A6200 Melcher Michael (AUT) MTBO Youth Team Austria 620216 150 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 150 Kč
MKP6400 Barták Miroslav SK GORDIC Praha Kačerov 51694 225 Kč
9.00 km, 200 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 150 Kč
JEP4800 Müller Petr Jehlanka Team C 361995 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 150 Kč
5.30 km, 80 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM 446404 100 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín 4257 100 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko, z. s. A 8010108 100 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 100 Kč
SMR7450 Jakoubová Ivka SNS Smržovka C 410730 100 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 100 Kč
6KC5500 Kirchmann Miloš Neregistrovaný 51748 100 Kč
6YC6101 Tichovská Jitka Neregistrovaní 53005 100 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 100 Kč
5.40 km, 80 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 60 Kč
VEY0450 Kadlecová Valentýna YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELL´S ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
7.80 km, 170 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 9101109 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
GIG0151 Skoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 110 Kč
XHK0051 Hápová Petra MTBO Racing team Hradec Králové C 2075681 110 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 110 Kč
94P0050 Weronika Sulikowska (POL) Polish National MTBO Team 1394733 110 Kč
94P9950 Aleksandra Oleszek (POL) Polish National MTBO Team 1392586 110 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 416210 110 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 428223 165 Kč
25A0250 Hnilica Jana (AUT) MTBO Youth Team Austria 7020124 110 Kč
8.80 km, 220 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 110 Kč
SMR9850 Štemberová Natálie SNS Smržovka C 416039 110 Kč
42P9850 Szczerbik Hania (POL) Team360 424267 110 Kč
25A9650 Hofer Saskia (AUT) MTBO Youth Team Austria 2033540 110 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 110 Kč
GIG9750 Zrníková Markéta GIGANT Orienteering C zapůjčit 215 Kč
10.00 km, 270 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha E 756220 150 Kč
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 150 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 150 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk E 1400407 150 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 150 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 150 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 150 Kč
TBM7753 Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 7177777 150 Kč
VBA8454 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 150 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 150 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava E 307370 150 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín E 7200376 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 150 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha E 434824 150 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 150 Kč
94P8350 Anna Kaminska (POL) Polish National MTBO Team 2034197 150 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor E 2051536 150 Kč
8.80 km, 220 m, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 8629752 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha A 2061773 150 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 150 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 150 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 150 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering A 52690 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 150 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko, z. s. A 52865 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 428212 150 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín A 2042547 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 150 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. A 219251 150 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 150 Kč
ZUP8850 Svobodná Šárka MTBO ČZU Praha A 887612 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 150 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál A 9101702 150 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 150 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 150 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 150 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko, z. s. A 1985526 150 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 9268 150 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko, z. s. A 920679 150 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 416122 150 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 0000981842 150 Kč
GIG8050 Karlíková Zuzana GIGANT Orienteering A 433090 150 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň A 887616 150 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 150 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 225 Kč
7.60 km, 160 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 426328 150 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor C 428250 150 Kč
DMS7450 Puchernová Veronika Dynamo Malá Skála C 51843 150 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 150 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering B 49844 150 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS B 835307 150 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS B 998454 150 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 150 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha C 2069042 150 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko, z. s. B 53205 150 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha B 2087687 150 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál A 7205021 150 Kč
VEY9050 Kadlecová Štěpánka YETTI Vejprty C 207803 150 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka B 7202862 150 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 150 Kč
BLI8051 Trubáková Zuzana MTBO Bludný kořen B zapůjčit 200 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor C 7204511 150 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 225 Kč
EKP8955 Sedláčková Zuzana VŠTJ Ekonom Praha C 225 Kč
7.80 km, 170 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 8808 150 Kč
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering B 980374 150 Kč
XHK7157 Hápová Šárka MTBO Racing team Hradec Králové C 9396 150 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering B 2011792 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
GIG7151 Švadlenová Ivana GIGANT Orienteering B 2011857 150 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 150 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 150 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 150 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2042537 150 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 150 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
25A6850 Hnilica Sonja (AUT) MTBO Youth Team Austria 680205 150 Kč
7.80 km, 170 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 150 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 52540 150 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 150 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 150 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 150 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč
3.00 km, 50 m, 5 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín 2085566 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha 08253 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty zapůjčit 110 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 53234 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 53273 60 Kč
XPU0503 Starý Martin PARDUBICE BIKERS 9348 60 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobiáš PARDUBICE BIKERS 60 Kč
XPU0750 Faltejsková Laura PARDUBICE BIKERS 60 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 60 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha 2102795 60 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 52690 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 8531 60 Kč
ABR0950 Jašková Adriana A-team NOVO Bruntál C 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové 51781 60 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor 2067682 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec 2067961 60 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec 2087674 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
celkem přihlášených: 458, vklad: 62985 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.