Přihlášky závodu: Český pohár MTBO - 4. kolo

Datum:
22.05.2016
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM10    
9.70 km, 130 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 60 Kč
GIG0301 Valík Adam GIGANT Orienteering C 2081359 60 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 60 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 2056295 60 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 347913 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 236517 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 60 Kč
25A0400 Hnilica Hannes (AUT) MTBO Youth Team Austria 7052004 60 Kč
15.40 km, 370 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk C 2069090 110 Kč
GIG0000 Valík Tomáš GIGANT Orienteering C 7203453 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 110 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 2056263 110 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 9990101 110 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
SKL9901 Vítek Karel SMS Team Kladno C 7207350 110 Kč
25A0000 Micko Tobias (AUT) MTBO Youth Team Austria 9085009 110 Kč
20.50 km, 430 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS B 7204476 110 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka B 7201762 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 7260008 110 Kč
94P9900 Nowak Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P0100 Bartosz Niebielski (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P9600 Hubert Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409320 110 Kč
94P9601 Lukasz Czerniak (POL) Polish National MTBO Team 2034193 110 Kč
94P9800 Jakub Jaroszek (POL) Polish National MTBO Team 7899987 110 Kč
94P9801 Artur Zebrowski (POL) Polish National MTBO Team 1394741 110 Kč
94P9901 Igor Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409359 110 Kč
27.40 km, 500 m, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha E 7201206 170 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha E 2031357 170 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 170 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 170 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň E 2011854 170 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 170 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 170 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 7207490 170 Kč
ZUP8500 Johanovský Tomáš MTBO ČZU Praha E 889286 170 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 170 Kč
EKP7803 Sajal Martin VŠTJ Ekonom Praha E 9005230 170 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 170 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897324 170 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 170 Kč
21A7900 Klimo Thomas (AUT) OLT Transdanubien 7903100 170 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 170 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM E 8627115 170 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 170 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 170 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 170 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 170 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 7204972 170 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 170 Kč
14H8300 Rózsa László (HUN) MTBO Hungary 46058 170 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 170 Kč
EKP7601 Bezouška Tomáš VŠTJ Ekonom Praha E 7201752 170 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 170 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 887623 170 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering E 920698 170 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 170 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 0007201777 170 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 170 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 170 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 236502 170 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 170 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 170 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 170 Kč
94P8600 Grzegorz Marcinkiewicz (POL) Polish National MTBO Team 7200389 170 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 170 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 170 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 170 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 170 Kč
21.60 km, 430 m, 18 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 170 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 170 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 170 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 170 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 170 Kč
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 170 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 681855 170 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 780722 170 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 170 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 170 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 7200317 170 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 170 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 170 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 52567 170 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 170 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 170 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko A 811213 170 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 170 Kč
EKP8200 Nývlt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 1207407 170 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 170 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 170 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 170 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál A 920658 170 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 170 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 170 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 170 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 170 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELLS ABND RACING TEAM A 897352 170 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 170 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim A zapůjčit 220 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 170 Kč
TBM8101 Schwab Martin KOS TJ Tesla Brno A 416018 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 170 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 170 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 170 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 9267 170 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 7207358 170 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 170 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 170 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 170 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 0000009904 170 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín A 0000009893 170 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 301412 170 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 170 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 170 Kč
EKP7408 Kurz Pavel VŠTJ Ekonom Praha A 2042503 255 Kč
16.80 km, 360 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 995872 170 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko B 520540 170 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 170 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 170 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 170 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec 2061793 170 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno B 7205029 170 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín B 2075630 170 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 170 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 170 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 170 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 170 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM B 9365 170 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha B 2078484 170 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 170 Kč
VBA8101 Ančic Ľuboš ŠK VAZKA Bratislava B 2051950 170 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 170 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha B 9200529 170 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 170 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 170 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 52429 170 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 170 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 170 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 0000896967 170 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 170 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 170 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 170 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering A 2025358 170 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 170 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno B 2083415 255 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 255 Kč
15.50 km, 320 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8201 Frýba Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 220 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 170 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 170 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 170 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko A 52430 170 Kč
XPU8105 Fukátko Jan PARDUBICE BIKERS C 9282 170 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 51889 170 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka C 416844 170 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 170 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko C 9900099 170 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 888646 170 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava B 307372 170 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 170 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 49962 170 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála C 7003040 170 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný B 336766 170 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 2019214 170 Kč
BLI8006 Jireček Lukáš MTBO Bludný kořen C zapůjčit 220 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 170 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha zapůjčit 220 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 170 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886253 170 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 255 Kč
SBK0000 Červinka Jan KOB START Blansko 845424 255 Kč
21.20 km, 420 m, 16 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 170 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 170 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 170 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 170 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 170 Kč
XHK7205 Kunart Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 9407 170 Kč
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 170 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 170 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha B 51773 170 Kč
SLA6800 Vacek Petr SKOB Slaný C 682335 170 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 170 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 170 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 170 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 170 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál E 7003007 170 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál B 7003003 170 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 170 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 170 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 170 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 170 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 170 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 170 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 170 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 170 Kč
14H7100 Holluby András (HUN) MTBO Hungary 46088 170 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno B 2081389 170 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 170 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 170 Kč
XHK7600 Vaněk Petr MTBO Racing team Hradec Králové E 2035731 170 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0000436966 170 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 170 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 170 Kč
VBA7401 Malátek Rastislav ŠK VAZKA Bratislava C 740212 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 170 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 170 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 170 Kč
XHK7103 Chaloupský David MTBO Racing team Hradec Králové C 682359 170 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 170 Kč
GIG7231 Kubisch Jiří GIGANT Orienteering 52523 170 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 170 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 170 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín B 888617 255 Kč
25A6800 Hnilica Thomas (AUT) MTBO Youth Team Austria 681017 170 Kč
15.40 km, 370 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 170 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 170 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 170 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 170 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 170 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 170 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 170 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 170 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 170 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 170 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 170 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga 51631 170 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 170 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 170 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 170 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 170 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 170 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 170 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 170 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 170 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 170 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 170 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 170 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava 301295 170 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 170 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 170 Kč
25A6200 Melcher Michael (AUT) MTBO Youth Team Austria 620216 170 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 170 Kč
MKP6400 Barták Miroslav SK GORDIC Praha Kačerov 51694 255 Kč
15.40 km, 370 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 170 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 170 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 170 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 170 Kč
JEP4800 Müller Petr Jehlanka Team C 361995 170 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 170 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 170 Kč
9.20 km, 120 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín 426339 100 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 100 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín 4257 100 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 100 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 100 Kč
SMR7450 Jakoubová Ivka SNS Smržovka C 410730 100 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 100 Kč
TBM7653 Matulová Dana KOS TJ Tesla Brno B 21520 100 Kč
6KC5500 Kirchmann Miloš Neregistrovaní 51748 100 Kč
6YC6101 Tichovská Jitka Neregistrovaní 53005 100 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 100 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec 336772 100 Kč
SJH7401 Kubák Martin SJH Jindřichův Hradec 301356 100 Kč
9.70 km, 130 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 232032 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 60 Kč
VEY0450 Kadlecová Valentýna YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
12.60 km, 230 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 9101109 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
GIG0151 Skoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 110 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 110 Kč
94P0050 Weronika Sulikowska (POL) Polish National MTBO Team 1394733 110 Kč
94P9950 Aleksandra Oleszek (POL) Polish National MTBO Team 1392586 110 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 416210 110 Kč
25A0250 Hnilica Jana (AUT) MTBO Youth Team Austria 7020124 110 Kč
15.10 km, 360 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 110 Kč
42P9850 Szczerbik Hania (POL) Team360 424267 110 Kč
25A9650 Hofer Saskia (AUT) MTBO Youth Team Austria 2033540 110 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 110 Kč
GIG9750 Zrníková Markéta GIGANT Orienteering C zapůjčit 215 Kč
21.50 km, 425 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha E 756220 170 Kč
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 170 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 170 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 170 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk E 1400407 170 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 170 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 170 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 170 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 170 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 170 Kč
TBM7753 Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 7177777 170 Kč
VBA8454 Fajtová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 170 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 170 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 170 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 170 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava E 307370 170 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín E 7200376 170 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 170 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 170 Kč
94P8350 Anna Kaminska (POL) Polish National MTBO Team 2034197 170 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor E 2051536 170 Kč
15.10 km, 360 m, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha A 8629752 170 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 170 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha A 2061773 170 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 170 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha A 8631577 170 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 170 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering A 52690 170 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 170 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 170 Kč
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 170 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 170 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 170 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 170 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 170 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 428212 170 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín A 2042547 170 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 170 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 219251 170 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 170 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 170 Kč
ZUP8850 Svobodná Šárka MTBO ČZU Praha A 887612 170 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 170 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 170 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál A 9101702 170 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 170 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 170 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 170 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 170 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 9268 170 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 170 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 416122 170 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 170 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 0000981842 170 Kč
GIG8050 Karlíková Zuzana GIGANT Orienteering A 433090 170 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň A 887616 170 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha A 9200521 170 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 255 Kč
11.50 km, 210 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 426328 170 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor C 428250 170 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno B 7204522 170 Kč
DMS7450 Puchernová Veronika Dynamo Malá Skála C 51843 170 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 170 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 170 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering B 49844 170 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS B 835307 170 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS B 998454 170 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 170 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 170 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha C 2069042 170 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko B 53205 170 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha B 2087687 170 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál A 7205021 170 Kč
VEY9050 Kadlecová Štěpánka YETTI Vejprty C 207803 170 Kč
EKP8758 Zamrzlová Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067255 170 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 170 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 170 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka B 7202862 170 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 170 Kč
BLI8051 Trubáková Zuzana MTBO Bludný kořen B zapůjčit 220 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor C 7204511 170 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 255 Kč
EKP8955 Sedláčková Zuzana VŠTJ Ekonom Praha C 255 Kč
12.60 km, 230 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 170 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 170 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 8808 170 Kč
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering B 980374 170 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering B 2011792 170 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 170 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 170 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 170 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 170 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 170 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 170 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2042537 170 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 170 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 170 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 170 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 170 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 170 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 170 Kč
25A6850 Hnilica Sonja (AUT) MTBO Youth Team Austria 680205 170 Kč
12.60 km, 230 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 170 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 170 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 170 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 170 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 52540 170 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 170 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 170 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 170 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 170 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 170 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 170 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 170 Kč
3.00 km, 50 m, 4 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín 2085566 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha 08253 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty zapůjčit 110 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 53234 60 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobiáš PARDUBICE BIKERS 60 Kč
XPU0750 Faltejsková Laura PARDUBICE BIKERS 60 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 60 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha 2102795 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 8531 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor 2067682 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec 2067961 60 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec 2087674 60 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec 2061857 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 60 Kč
celkem přihlášených: 441, vklad: 68285 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.