Přihlášky závodu: Český pohár MTBO - 8. kolo

Datum:
26.06.2016
Místo konání:
Jabkenice
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
M12L     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     Open Short     W12L     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
3.70 km, 40 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové 2017670 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C zapůjčit 100 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C zapůjčit 100 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín 0002085566 60 Kč
FSP04 Pačes Marek VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2067237 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 60 Kč
FSP08 Pačes František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
9.90 km, 95 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek 2049567 60 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 347913 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2800602 60 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 0 Kč
18.20 km, 125 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk C 2069090 110 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 1218410 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 53377 110 Kč
94P9900 Nowak Bartosz (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P0100 Bartosz Niebielski (POL) Polish National MTBO Team 1409341 110 Kč
94P9901 Igor Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409359 110 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 2056263 110 Kč
22.80 km, 180 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 2060400 110 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava A 876001 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 7404404 110 Kč
SKL9800 Pelikán Lukáš SMS Team Kladno B 7207341 110 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka B 7201762 110 Kč
94P9600 Hubert Kielak (POL) Polish National MTBO Team 1409320 110 Kč
94P9601 Lukasz Czerniak (POL) Polish National MTBO Team 2034193 110 Kč
94P9800 Jakub Jaroszek (POL) Polish National MTBO Team 7899987 110 Kč
94P9801 Artur Zebrowski (POL) Polish National MTBO Team 1394741 110 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 7260008 110 Kč
32.00 km, 230 m, 22 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 170 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 170 Kč
ZUP7702 Pucherna Jan MTBO ČZU Praha E 7151177 170 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 170 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 170 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála E 438621 170 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897324 340 Kč
12R7800 Gritsan Ruslan (RUS) Individual Russia 571278 340 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 170 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 1700080 170 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava E 897347 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 170 Kč
VLI8300 Tománek Otakar Slavia Liberec orienteering E 920698 85 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 170 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7003031 170 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering E 2042525 170 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 170 Kč
26I8400 Turra Piero (ITA) National Team Italy 9200152 340 Kč
26I8700 Dallavalle Luca (ITA) National Team Italy 1392133 340 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 170 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 170 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň E 887623 170 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 170 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM E 8627115 170 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 170 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 170 Kč
ZUP8201 Goder Josef MTBO ČZU Praha E 7202900 170 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 170 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 170 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 236502 170 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 170 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 170 Kč
94P9400 Radosław Jaroszek (POL) Polish National MTBO Team 607807 170 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 7204972 170 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno E 899162 170 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 170 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 170 Kč
23.30 km, 220 m, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7604 Šebesta Petr MTBO ČZU Praha A 9760324 170 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 170 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 170 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 170 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 7003041 170 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha A 7202860 170 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 416111 170 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 170 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 170 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 780722 170 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 170 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 7200317 170 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim A zapůjčit 210 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 170 Kč
TBM8101 Schwab Martin KOS TJ Tesla Brno A 416018 170 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 170 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 170 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 170 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál A 7201199 170 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál A 920658 170 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 920687 170 Kč
ABR7001 Kratochvíl Karel A-team NOVO Bruntál A 7202579 170 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 170 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko A 609906 170 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096236 170 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava A 52334 170 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 170 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 170 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové A 1007527 170 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno A 1700079 170 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 301412 170 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka A 7203328 170 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 170 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS A 9267 170 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 0007431985 170 Kč
SJC7700 Šmíd Ivo Sportcentrum Jičín A 0000009893 170 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 1398688 170 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 7207358 170 Kč
ZUP8001 Michalička David MTBO ČZU Praha A 7229483 170 Kč
19.40 km, 175 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 8629812 170 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 170 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 170 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha B 887933 170 Kč
LME7401 Komín David SK Los Mělník B 9767 170 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 170 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 170 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 170 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava B 8709 170 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 170 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS B 9283 170 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava B 301278 170 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS B 997601 170 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 170 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava B 2051945 170 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice B 1621975 170 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 170 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 170 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B zapůjčit 210 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 170 Kč
SJC8105 Havlík Ctibor Sportcentrum Jičín A 2075630 170 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno B 7205029 170 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 170 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 170 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk B 52414 170 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering A 2025358 170 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 170 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 170 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 170 Kč
16.50 km, 125 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov C 8322 170 Kč
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové C 9189 170 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 170 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 170 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8522 170 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C 301146 170 Kč
VSP8100 Vítek Jan USK Praha C 7200581 170 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 170 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 170 Kč
TBM8503 Hubík Martin KOS TJ Tesla Brno C 2035142 170 Kč
XHK8701 Justa Pavel MTBO Racing team Hradec Králové C 7203469 170 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 170 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava C 439300 170 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 170 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka C 416844 170 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 170 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 51889 170 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín C 246846 170 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 888646 170 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové C 9395 170 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 340 Kč
XPU8005 Hons Lukáš PARDUBICE BIKERS C 7800109 170 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 170 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 2019214 170 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 49962 170 Kč
BLI8006 Jireček Lukáš MTBO Bludný kořen C zapůjčit 210 Kč
FSP7902 Pačes Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7205039 170 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 170 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 170 Kč
24.50 km, 215 m, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín B 888617 170 Kč
72D6800 Sturm Michael (GER) Racing Team 895138 340 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 170 Kč
VLI7504 Vraný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2019218 170 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 170 Kč
XHK7600 Vaněk Petr MTBO Racing team Hradec Králové E 2035731 170 Kč
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 170 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 170 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál B 7003003 170 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál E 7003007 170 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 170 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 170 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 170 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 170 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 170 Kč
SLA6800 Vacek Petr SKOB Slaný C 682335 170 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 170 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 170 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 170 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 170 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 170 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 170 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 170 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 170 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 170 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 170 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno B 2081389 170 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 170 Kč
18.20 km, 125 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 170 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 650519 170 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 170 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 170 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 170 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 170 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 170 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 51914 170 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 170 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 170 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 170 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 170 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 170 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 170 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 170 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 170 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 170 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 170 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 170 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 170 Kč
KPY6300 Stránský Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 887606 170 Kč
18.20 km, 125 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 170 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava 52774 170 Kč
JEP4800 Müller Petr Jehlanka Team C 361995 170 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 170 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 170 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 170 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 170 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 200 Kč
NNN74 Michalica Martin Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
NNN85 Hejdrych Martin Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
NNN83 Janata Pavel Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 100 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 100 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering 2058475 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering 2058479 50 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové 336739 100 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín 8952 100 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 100 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín 4257 100 Kč
SJC8201 Vodička Jan Sportcentrum Jičín zapůjčit 140 Kč
NNN00 Tichá Pavlína Neregistrovaní 09944 100 Kč
SMR7450 Jakoubová Ivka SNS Smržovka C 410730 100 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem 2096267 100 Kč
ROU78 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 140 Kč
3.70 km, 40 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor 2067682 60 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor 2800166 60 Kč
FSP05 Pačesová Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
9.90 km, 95 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 232032 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 60 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 60 Kč
14.00 km, 130 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 110 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 428223 110 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 110 Kč
94P0050 Weronika Sulikowska (POL) Polish National MTBO Team 1394733 110 Kč
94P9950 Aleksandra Oleszek (POL) Polish National MTBO Team 1392586 110 Kč
17.40 km, 170 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 110 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 110 Kč
24.30 km, 220 m, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44R90 Shipilova-Vinogradova Olga (RUS) Moscow 1302127 340 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 170 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 170 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha E 756220 170 Kč
31L7350 Arlauskiene Ramune (LTU) IOSK Budakalnis 999002 340 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 170 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 170 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 170 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 170 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín E 7200376 170 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava E 307370 170 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 170 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 170 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 170 Kč
26I7850 Scaravonati Laura (ITA) National Team Italy 9005232 340 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 170 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor E 2051536 170 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 170 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 170 Kč
ZUP8452 Drobníková Markéta MTBO ČZU Praha E 1985821 170 Kč
15L9450 Zaliauskaite Algirda (LTU) LTU MTBO Team 8629929 340 Kč
15L9650 Babrauskaite Patricija Joana (LTU) LTU MTBO Team 7003205 340 Kč
15L9750 Michnovic Viktorija (LTU) LTU MTBO Team 2011938 340 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 255 Kč
17.40 km, 170 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8451 Puchernová Zuzana MTBO ČZU Praha A 7518567 170 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 170 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 170 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 170 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 170 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 170 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 170 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 170 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 170 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové A 888619 170 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering A 52690 170 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 170 Kč
XPU8660 Drahorádová Lenka PARDUBICE BIKERS A 9254 170 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 170 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 170 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 170 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín A 8636187 170 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál A 7201773 170 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál A 9101702 170 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 170 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 170 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 7226 170 Kč
VPM8850 Fajtlová Jana KOS Slavia Plzeň A 887616 170 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 170 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín A 2042547 170 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 170 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka A 428212 170 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 51944 170 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 2086560 170 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 170 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 170 Kč
GIG8050 Karlíková Zuzana GIGANT Orienteering A 433090 170 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
12.70 km, 120 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 170 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 170 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 170 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 85 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 170 Kč
VEY9050 Kadlecová Štěpánka YETTI Vejprty C 207803 170 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS B 998454 170 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 170 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 170 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 170 Kč
TZL8153 Hečková Petra SKOB Zlín C 416041 170 Kč
DMS7450 Puchernová Veronika Dynamo Malá Skála C 51843 170 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 170 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov A 8204 170 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 170 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha C 2069042 170 Kč
JIL8551 Hlaváčová Bára OK Jilemnice B 2035800 170 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál A 7205021 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor C 7204511 170 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 211539 170 Kč
XPU8252 Honsová Petra PARDUBICE BIKERS B 426331 170 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 1398687 170 Kč
SMR9351 Žuchová Nikola SNS Smržovka B 232503 170 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 170 Kč
ZUP8651 Michaličková Veronika MTBO ČZU Praha B 7249819 170 Kč
15.40 km, 150 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 170 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 170 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 340 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 170 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 170 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 170 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 170 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 170 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko A 1011011 170 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 170 Kč
XHK7157 Hápová Šárka MTBO Racing team Hradec Králové C 9396 170 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 170 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 170 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 170 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering B 2011792 170 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 222651 170 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 170 Kč
15.40 km, 150 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 170 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 170 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 170 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 170 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 170 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 170 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 170 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 170 Kč
BOR6551 Kroeber Andrea OK Jiskra Nový Bor C 1965216 170 Kč
celkem přihlášených: 400, vklad: 63265 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.