Přihlášky závodu: Zimní liga 6. závod

Datum:
16.01.2016
Místo konání:
Lhota pod Kosířem
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
2.50 km, 60 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 20 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 Kč
3.70 km, 100 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 30 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 30 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 30 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 30 Kč
5.00 km, 19 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 30 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace C 2085577 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 30 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 30 Kč
4.60 km, 150 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 30 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 30 Kč
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 20 Kč
ZPV.... Karásek Antonín KOB ZPV Prostějov 428201 20 Kč
2.50 km, 60 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 20 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 20 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 20 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 20 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 20 Kč
4.60 km, 150 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 30 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 30 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 30 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 30 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 30 Kč
6.50 km, 200 m, 27 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice C 7260029 30 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8822 30 Kč
ASU8419 Ježek Tomáš Magnus Orienteering C 52844 30 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 30 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 30 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 30 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 30 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 30 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 30 Kč
5.00 km, 19 m, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 30 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 30 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 30 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 30 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 30 Kč
PTI7700 Martinek Pavel Sportovní klub Ptení C 52740 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 30 Kč
4.60 km, 150 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 30 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 30 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 30 Kč
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 20 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 20 Kč
UOL1200 Svoboda Ondřej SOB Olomouc zapůjčit 20 Kč
9XC0450 Hečová Veronika Neregistr zapůjčit 20 Kč
3.70 km, 100 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 20 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 20 Kč
7NC6800 Čecháček Petr NNNN 20 Kč
29C7350 Čecháčková Šárka neregistrovaní Čecháčková 20 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 20 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 20 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 20 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 20 Kč
UOL7552 Vránová Helena SOB Olomouc zapůjčit 20 Kč
UOL0255 Vránová Eliška SOB Olomouc 682663 20 Kč
6YC8550 Rohanová Lucie Neregistrovaní 428210 20 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 20 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 20 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 20 Kč
UOL.... Janošík Zdeněk SOB Olomouc 682075 20 Kč
celkem přihlášených: 89, vklad: 2340 Kč