Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 20 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 20 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 20 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 20 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 20 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | A | 52722 | 30 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 30 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 30 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 30 Kč |
37C7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Bez registrace | C | 2085577 | 30 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 30 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 30 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 30 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 30 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 30 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 30 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 30 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 30 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 20 Kč |
ZPV.... | Karásek AntonínKarásek Antonín | KOB ZPV Prostějov | 428201 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 20 Kč |
UOL0402 | Čecháček AdamČecháček Adam | SOB Olomouc | C | 20 Kč | |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 20 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 20 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 20 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 30 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 30 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 30 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 30 Kč |
JPV9919 | Němeček KryštofNěmeček Kryštof | Oddíl OS SK Prostějov | C | 981837 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
8UC8900 | Kala MatějKala Matěj | SK Zdice | C | 7260029 | 30 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 30 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 30 Kč |
PTE8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | TJ Sokol Ptení | C | 8822 | 30 Kč |
ASU8419 | Ježek TomášJežek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 52844 | 30 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 30 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 30 Kč |
PLU8417 | Stoklasa BohumilStoklasa Bohumil | TJ SOKOL Plumlov | C | 49878 | 30 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 30 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 30 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 30 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 30 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 30 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 30 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 30 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 30 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 30 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 30 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 30 Kč |
PTI7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Sportovní klub Ptení | C | 52740 | 30 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 30 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 30 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 30 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 30 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 30 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 30 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 30 Kč |
1DC7600 | Musil RadekMusil Radek | Targa Orienteering | 7201805 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 30 Kč |
KON6431 | Vlach JosefVlach Josef | KOB Konice | C | 361996 | 30 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 30 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 30 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 30 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
37C0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Bez registrace | zapůjčit | 20 Kč | |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | 20 Kč | ||
UOL1200 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | SOB Olomouc | zapůjčit | 20 Kč | |
9XC0450 | Hečová VeronikaHečová Veronika | Neregistr | zapůjčit | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 20 Kč |
KON4589 | Skoumalová MarieSkoumalová Marie | KOB Konice | C | 8903 | 20 Kč |
7NC6800 | Čecháček PetrČecháček Petr | NNNN | 20 Kč | ||
29C7350 | Čecháčková ŠárkaČecháčková Šárka | neregistrovaní Čecháčková | 20 Kč | ||
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 20 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 20 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 20 Kč | |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 20 Kč |
UOL7552 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | zapůjčit | 20 Kč | |
UOL0255 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | 682663 | 20 Kč | |
6YC8550 | Rohanová LucieRohanová Lucie | Neregistrovaní | 428210 | 20 Kč | |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 20 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 20 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023804 | 20 Kč |
UOL.... | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | 682075 | 20 Kč |