Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE

Datum:
07.05.2017
Místo konání:
Brno
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    
1.50 km, 34 m, 12 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 0 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 0 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 9102566 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 0 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 0 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 0 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 0 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 0 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 0 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 0 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 0 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 0 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 0 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 0 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 0 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 0 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 0 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže A 7207771 0 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 0 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 170 Kč
1.60 km, 40 m, 15 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 0 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 0 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí A 9201008 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 0 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 0 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 0 Kč
1.70 km, 48 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice R 2058511 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 0 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 9101106 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9556 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 0 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
CHC9853 Kostrzewska Justyna K.O.B. Choceň R 7203700 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 0 Kč
1.80 km, 56 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(25)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 0 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 0 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 890118 0 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 0 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 0 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga E 920677 0 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 0 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 0 Kč
LPU8654 1260 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 0 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 0 Kč
28P9350 3156 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625739 0 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 0 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
LPU9659 20932 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 0 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
VAM9051 4070 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 0 Kč
UOL9950 28127 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 0 Kč
1.70 km, 42 m, 14 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 0 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 0 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 0 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 434594 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 0 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 7208339 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 0 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 0 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 0 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 0 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 0 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 0 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 0 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 0 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 0 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 0 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 0 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 0 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 0 Kč
38P0100 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 8640925 170 Kč
38P0102 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640924 170 Kč
1.90 km, 44 m, 16 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 0 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 0 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 0 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 504029 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 0 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 170 Kč
1.80 km, 50 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 0 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové R 9110998 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 0 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 0 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 0 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 0 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 0 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 7200378 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 0 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 0 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno R 7200360 0 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 7202576 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 0 Kč
2.10 km, 58 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(32)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9101 14042 Nečas Jiří SKOB Zlín R 7887934 0 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
ZBM8101 8059 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 0 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 0 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 0 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 0 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 0 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 0 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
TUR9003 8965 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 504413 0 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 0 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 0 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 0 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 0 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 0 Kč
STE9500 19705 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 0 Kč
celkem přihlášených: 333, vklad: 1020 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.