Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Rantířov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     T    
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 190 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 190 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 190 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 190 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 190 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 190 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 190 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 190 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 190 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 190 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 190 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 190 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 190 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 190 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 190 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 190 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 190 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 190 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 190 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 190 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 190 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 190 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 190 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 190 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno C 8434822 190 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 190 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 190 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 190 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 190 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 190 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 190 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 190 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 190 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 190 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 190 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 190 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 190 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 190 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 190 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 190 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 190 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 190 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 190 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 190 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 190 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 190 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 285 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 285 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 285 Kč
5.00 km, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 190 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 190 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 190 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 190 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 190 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 190 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 190 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 190 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 190 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 190 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 190 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 190 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 190 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 190 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 190 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 190 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 190 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 190 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 190 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 190 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 190 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno C 8435207 190 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 190 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 190 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 190 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 190 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 190 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 190 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 190 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 190 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 190 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 190 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 190 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 190 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 190 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 190 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 190 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 190 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 285 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 285 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 285 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 285 Kč
5.90 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 190 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 190 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 190 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9556 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 190 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 190 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 190 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 190 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 190 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 190 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 190 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 190 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice B 2070818 190 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 190 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 7207348 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 190 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 285 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 285 Kč
7.60 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 190 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 190 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 190 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 190 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 190 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 190 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 190 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 190 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995864 190 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 190 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 190 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 190 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 190 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 190 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 190 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 190 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 190 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 190 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 190 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 7200598 190 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 190 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 190 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 190 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 190 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 285 Kč
5.00 km, 19 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 190 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 190 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 190 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 190 Kč
4.40 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 190 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 190 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 190 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 190 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 190 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 190 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 190 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 190 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 190 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 190 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 190 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 190 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 190 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 190 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 190 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 190 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 190 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 190 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 190 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 285 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 160 Kč
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 190 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 190 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 190 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 190 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 190 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 190 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 190 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 190 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 190 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 190 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 190 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 190 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 190 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 190 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 7208339 190 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 190 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 190 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 190 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 190 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 190 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 190 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 190 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 190 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 190 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 190 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 190 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 190 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 190 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0002800321 190 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 190 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 190 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 190 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 190 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 190 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 190 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 190 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 190 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 190 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 190 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 190 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 190 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 190 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 190 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 190 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 190 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 190 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 190 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 218851 190 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov C 8687 190 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 285 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 285 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 285 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 190 Kč
7.50 km, 27 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 190 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 190 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 190 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 190 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 190 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 190 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 190 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 190 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 190 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 190 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 190 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 190 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 190 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 190 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 190 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 190 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 190 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 190 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 190 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 190 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 190 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 190 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 190 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 190 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 190 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 190 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 190 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 190 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 190 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 190 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 190 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 190 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 285 Kč
8.40 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 190 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 190 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 190 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 190 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 190 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 190 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 190 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 190 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 190 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 7980810 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 190 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 190 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 190 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 190 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 190 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 190 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 190 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 7204978 190 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 190 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 190 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 190 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 190 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 0 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 190 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 285 Kč
Rank. koef.: 1.04
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 190 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8627110 190 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 190 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 190 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 190 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 190 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 190 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 190 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 190 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 190 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 190 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 190 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 190 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 190 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 190 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 190 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 232254 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 190 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 190 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 190 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 190 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 190 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 190 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 190 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 190 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 190 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 190 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 190 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 190 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí C 887162 190 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 190 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering R 920700 190 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 190 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 190 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 190 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 190 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 190 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 190 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 7887934 190 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 285 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 285 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 190 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 285 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 285 Kč
7.80 km, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 190 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 190 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 190 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 190 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 190 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 190 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 190 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 190 Kč
7.20 km, 22 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 190 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 190 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 190 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 190 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 190 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 190 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 190 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 190 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 190 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 190 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 190 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 190 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 190 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 190 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 190 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 190 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 190 Kč
6.10 km, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 190 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 190 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 190 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 190 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 190 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 190 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 190 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 190 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 190 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 190 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 190 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 190 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 190 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 190 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 190 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 285 Kč
NNN6901 Klaška Jan Neregistrovaní 301602 285 Kč
5.70 km, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 190 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 190 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 190 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 190 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 190 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 190 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 190 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 190 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 190 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 190 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 190 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 190 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 190 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 190 Kč
5.50 km, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 190 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 190 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 190 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 190 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 190 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 190 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 190 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 190 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 190 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 190 Kč
4.20 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 160 Kč
4.00 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 160 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 160 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 160 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 160 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 160 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 160 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 160 Kč
3.70 km, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 160 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 160 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 160 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 160 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079508 160 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 160 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 160 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889313 160 Kč
NNN9222 Prach Jindra Neregistrovaní 160 Kč
celkem přihlášených: 441, vklad: 85090 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.