Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy)

pro kategorii: H14B

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Kynologický klub Otrokovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín

H14B 4.80 km, 125 m, 12 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
TZL0405 Fišer Martin SKOB Zlín C 53367 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 2073737 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 100 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 100 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 100 Kč