Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D20C     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P     T    
2.90 km, 60 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 40 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 40 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 40 Kč
3.20 km, 60 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 40 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 40 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 40 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 40 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 40 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 40 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 428235 40 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 40 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 40 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087698 40 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 40 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 52844 40 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 40 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 40 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 40 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 40 Kč
3.60 km, 80 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 80 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 80 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 7209779 80 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 80 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 80 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 80 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 80 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 80 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 80 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 80 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2087653 80 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 80 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 80 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 80 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 80 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 80 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 80 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 80 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 80 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 80 Kč
3.50 km, 75 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 80 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 80 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 80 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 80 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 80 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 80 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 80 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 160 Kč
4.60 km, 100 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 180 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 180 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 180 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 180 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 180 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 180 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 180 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 180 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 180 Kč
4.50 km, 80 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 80 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 80 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
STE0154 Letochová Karolína SK SKI-OB Šternberk C 2073425 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
5.90 km, 140 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 180 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 180 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 180 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 180 Kč
4.60 km, 100 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0051 Řehová Natálie SKOB Frýdek - Místek 2059752 160 Kč
6.40 km, 150 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 180 Kč
5.90 km, 140 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 80 Kč
7.10 km, 180 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 200 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 200 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 200 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 200 Kč
5.90 km, 140 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 80 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 80 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 80 Kč
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 80 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 80 Kč
6.40 km, 150 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 180 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 180 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 180 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 180 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 180 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 180 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 180 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 180 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 180 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 180 Kč
5.50 km, 110 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč
AOV7650 Dreiseitelová Dagmar OOB TJ Baník Ostrava 52291 160 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 80 Kč
11P7452 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 160 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 80 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
5.50 km, 110 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 180 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 180 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 180 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 180 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 180 Kč
5.20 km, 80 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 180 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 180 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 180 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
4.70 km, 90 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 160 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 80 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 160 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 160 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 80 Kč
4.70 km, 90 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 180 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 180 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
4.70 km, 90 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 180 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 180 Kč
4.40 km, 75 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
SFM6051 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy 2061826 160 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
4.40 km, 75 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
4.40 km, 75 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 130 Kč
2.40 km, 40 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 40 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 40 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 247250 40 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 40 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 80 Kč
2.90 km, 60 m, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín C 51518 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0704 Kurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 40 Kč
TRI0705 Kotala Petr TJ TŽ Třinec C 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 40 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 40 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 40 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 40 Kč
MOV0701 Stöcker Richard SKOB Ostrava C 232399 40 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428276 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 40 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 40 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 40 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8664 40 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 40 Kč
3.20 km, 60 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 416127 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 40 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 40 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 40 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 40 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 40 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 40 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 40 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 40 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 40 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2102862 40 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
BFM0506 Šťastný Jakub SKOB Frýdek - Místek C 49452 40 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 80 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 40 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 40 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 40 Kč
4.40 km, 80 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 80 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 80 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 80 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 80 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2113076 80 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 80 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 80 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 80 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 80 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 80 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 80 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 80 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 80 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 80 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 80 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 80 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 80 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 80 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 80 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 80 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 80 Kč
3.80 km, 75 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 80 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 80 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 80 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 80 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 80 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 80 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 80 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 80 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 80 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
6.10 km, 140 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 180 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 180 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 180 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 180 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 180 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 180 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno B 2087673 180 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 180 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 180 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 180 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 180 Kč
4.80 km, 110 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 80 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 80 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 80 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 Kč
7.50 km, 150 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 180 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 180 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 180 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 180 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 180 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 180 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 180 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 180 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 180 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 180 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 180 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
5.80 km, 120 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 80 Kč
9.40 km, 200 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 180 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 180 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 180 Kč
12.50 km, 255 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 200 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 200 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 200 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 200 Kč
7.50 km, 150 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 80 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 160 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 80 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
9.40 km, 200 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 180 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 180 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 180 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 180 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 180 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 180 Kč
8.30 km, 150 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 80 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 80 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 160 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 160 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 160 Kč
8.30 km, 150 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 180 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 180 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 180 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 180 Kč
7.10 km, 145 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 180 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 8000002 180 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 180 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 180 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 180 Kč
6.40 km, 140 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 160 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
6.40 km, 140 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 180 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 180 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 180 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 180 Kč
5.80 km, 140 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 180 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 180 Kč
5.20 km, 120 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 160 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
5.40 km, 120 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 130 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 130 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 130 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 130 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 130 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 130 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 130 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 130 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 130 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 130 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 130 Kč
5.10 km, 85 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 130 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 130 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 130 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 130 Kč
4.90 km, 70 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 80 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
4.90 km, 70 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 130 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 130 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
4.90 km, 70 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 130 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
2.40 km, 40 m, 5 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
SFM0601 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy 49443 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
ODR0950 Kralova Leona SKOB Odry 416147 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
11P1000 Marszałek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 50 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 50 Kč
VRB0900 Škařupová Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 50 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 50 Kč
OOP0750 Pietraszková Zuzana TJ Opava C 2092383 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 52758 50 Kč
OOP1151 Pietraszková Magdalena TJ Opava C 232323 50 Kč
SFM1010 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 39381 50 Kč
KRN1011 Švec Štěpán KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
lcexxxx Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 51915 50 Kč
3.60 km, 70 m, 8 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 50 Kč
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2112746 50 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 50 Kč
ASUXXPP Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 50 Kč
BFM7302 Matloch Aleš SKOB Frýdek - Místek 428209 50 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 50 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 50 Kč
SFM9914 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 50 Kč
SFM9912 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy 50 Kč
SFM9911 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy 50 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C - 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 50 Kč
OOP5500 Kraml František TJ Opava C 50 Kč
5.00 km, 95 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB8001 Balarin Jan SK OB Horní Benešov 51880 50 Kč
HOB8201 Svatopluk Palička SK OB Horní Benešov 51934 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
celkem přihlášených: 655, vklad: 70010 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.