Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
18.06.2017
Místo konání:
RS Palkovické Hůrky, Palkovice 226
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P     T    
3.00 km, 80 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 40 Kč
OOP0750 Pietraszková Zuzana TJ Opava C 2092383 40 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 40 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
MOV0755 Fraňová Lenka SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 40 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 40 Kč
AOP0753 Salichová Ivana Orientační Běh Opava C 52453 40 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 40 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek C 410792 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 40 Kč
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 40 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 420459 40 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 2027246 40 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 40 Kč
MOV0655 Klvačová Anežka SKOB Ostrava C 52780 40 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 52981 40 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 40 Kč
3GP0550 Stanna Agnieszka (POL) InO SCI 2077791 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 40 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 40 Kč
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 80 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 80 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 80 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 80 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 80 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 80 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 80 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 7209779 80 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 80 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 80 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 80 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 80 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 80 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 80 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 80 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 80 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 80 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 80 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 80 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 80 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 80 Kč
MOV0499 Zmij Karolina SKOB Ostrava zapůjčit 120 Kč
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 80 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 80 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 80 Kč
3GP0450 Stanna Karolina (POL) InO SCI 2077793 80 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 80 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 426342 80 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 80 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 80 Kč
2.60 km, 120 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 160 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 160 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 160 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 160 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 160 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 160 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice C 425422 160 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 160 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 160 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 160 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 160 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 160 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice B 160 Kč
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 100 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 100 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 100 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 100 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 100 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 100 Kč
3.00 km, 170 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 160 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 160 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 160 Kč
VIC0051 Malá Nela OB Vizovice C 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 160 Kč
2.70 km, 135 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 100 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 100 Kč
3.20 km, 220 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 160 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 160 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice B 1006616 160 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 160 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 160 Kč
4.20 km, 200 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 170 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 170 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 170 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 170 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
3.20 km, 220 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 100 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 100 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 100 Kč
KRN9151 Bohunská Monika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 100 Kč
3.10 km, 220 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 160 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 160 Kč
2.70 km, 125 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 100 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 100 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 100 Kč
AOP7651 Salichová Gabriela Orientační Běh Opava C 2096268 100 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 410791 100 Kč
AOP7751 Krčková Lenka Orientační Běh Opava C 410176 100 Kč
11P7452 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
3.00 km, 200 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 160 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 160 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 160 Kč
2.70 km, 180 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 160 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 160 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 160 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 160 Kč
2.70 km, 130 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 100 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 100 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
KVS6850 Lukůvková Lenka SKOB Kobra Vsetín C 53688 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 100 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 100 Kč
2.60 km, 120 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 160 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 160 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 160 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 160 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 160 Kč
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 160 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 160 Kč
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 110 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 110 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 110 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 110 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 110 Kč
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 110 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 110 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 110 Kč
3.00 km, 90 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49467 40 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 40 Kč
MOV0701 Stöcker Richard SKOB Ostrava C 420438 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2108895 40 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8664 40 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428249 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 40 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
2.30 km, 55 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 428262 40 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 40 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0507 Vítkovič Patrik TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
AOP0501 Salich Jonáš Orientační Běh Opava C 0 40 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 40 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2102862 40 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 40 Kč
2.40 km, 120 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 80 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 80 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 80 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 80 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 80 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 80 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 80 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 80 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 80 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 80 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 80 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 80 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 80 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 80 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2113076 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 80 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 80 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 80 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 80 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 2073737 80 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 80 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 80 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 80 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 80 Kč
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 80 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 80 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079  80 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 80 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 80 Kč
2.70 km, 180 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 160 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 160 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 160 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 160 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 160 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 160 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 160 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 160 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 160 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 160 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 160 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 160 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 160 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 160 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 160 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 160 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 160 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž B 425520 160 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 160 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 160 Kč
3.10 km, 200 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 160 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 160 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 160 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 160 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 160 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 160 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 160 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 160 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 160 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice B 9200992 160 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 160 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 160 Kč
3.00 km, 200 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
4.90 km, 215 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 160 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 160 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 160 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 160 Kč
5.40 km, 240 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno E 896975 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 170 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 170 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 170 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 170 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 170 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 170 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 53824 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 170 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 170 Kč
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm 1417252 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 170 Kč
MOV8000 Jirsa Miloš SKOB Ostrava 2113519 170 Kč
MOV9349 Stanovský Michal SKOB Ostrava zapůjčit 210 Kč
MOV9049 Chaloupka Josef SKOB Ostrava 170 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 170 Kč
4.20 km, 200 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 100 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 100 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 100 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 2102865 100 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 100 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077   100 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 100 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 100 Kč
4.50 km, 225 m, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 160 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 160 Kč
3.90 km, 190 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 100 Kč
3GP7900 Stanny Kuba (POL) InO SCI 2077795 100 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
4.50 km, 195 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 160 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 160 Kč
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH zapůjčit 200 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 160 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 160 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 160 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 160 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 160 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 160 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 160 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 160 Kč
MOV7549 Zmij Jacek SKOB Ostrava zapůjčit 200 Kč
4.10 km, 220 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 160 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 160 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 160 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 160 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 160 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 160 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 160 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 160 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 160 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 160 Kč
MOV7149 Škapa Marek SKOB Ostrava 160 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
3.10 km, 220 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 100 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 428209 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 100 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 100 Kč
3.90 km, 190 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 160 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 160 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 160 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 160 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 160 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
3.80 km, 180 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 160 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 160 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno C 1210961 160 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 160 Kč
2.70 km, 135 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 100 Kč
3.10 km, 200 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 110 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 110 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 110 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 110 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 110 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 110 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 110 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 110 Kč
2.70 km, 125 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 110 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 110 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 110 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 110 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 110 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 110 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 110 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 110 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 110 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 110 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 110 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 110 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 110 Kč
2.70 km, 130 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 110 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 110 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 110 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 110 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 110 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 110 Kč
MOV4649 Blimke Roman SKOB Ostrava 2036941 110 Kč
2.10 km, 75 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 110 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 110 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 110 Kč
3.00 km, 90 m, 7 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 50 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 50 Kč
3GP1050 Stanna Katarzyna (POL) InO SCI 2032330 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
MOV0900 Řepecký Tomáš SKOB Ostrava C 232399 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
OOP1151 Pietraszková Magdalena TJ Opava C 232323 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 52758 50 Kč
BFM0901 Bjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 428300 50 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 Kč
BFM1052 Kročová Anna SKOB Frýdek - Místek 428272 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
BFM0851 Prachařová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 49452 50 Kč
BFM0753 Václavíková Anna SKOB Frýdek - Místek 49492 50 Kč
BFM1201 Václavík Jakub SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
ASUXXCC Zatloukal Petr Magnus Orienteering 0 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
11P1000 Marszałek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 50 Kč
KVS1010 Samiec Adam SKOB Kobra Vsetín 53698 50 Kč
SFM1099 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy 2035152 50 Kč
UOL1149 Vysocký Ondřej SOB Olomouc 50 Kč
MOV0945 Zmij Szymon SKOB Ostrava zapůjčit 90 Kč
ODR Králová Leona SKOB Odry 50 Kč
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
3GP7950 Stanna Ewa (POL) InO SCI 2077794 100 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 100 Kč
TRI7251 Kaufmanová Iveta TJ TŽ Třinec C 8652 100 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 100 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 100 Kč
LBM87xx Matyášová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52080 100 Kč
BFM6151 Mutinová Lidmila SKOB Frýdek - Místek 2113091 100 Kč
BFM0051 Řehová Natálie SKOB Frýdek - Místek 410795 100 Kč
BFM6702 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 2059752 100 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 426344 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 428283 100 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 100 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 100 Kč
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 100 Kč
BFM9402 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 2102853 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 100 Kč
SVS7300 Černín Radek Orientklub Vsetín 2800316 100 Kč
BFM Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 53000 100 Kč
SOP0201 Vajda Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8720 100 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 100 Kč
MOV9899 Malíková Natálie SKOB Ostrava 100 Kč
5.10 km, 230 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 100 Kč
celkem přihlášených: 561, vklad: 62740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.