Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Kluky - U Hromové Jedle
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H18C     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
3.27 km, 70 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 60 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 60 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 90 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 90 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 90 Kč
2.89 km, 85 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 60 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 60 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 90 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 90 Kč
3.02 km, 85 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 60 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8684 60 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 90 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 90 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 90 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 90 Kč
3.15 km, 110 m, 13 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 100 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 301502 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 150 Kč
2.69 km, 80 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 100 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 150 Kč
2.79 km, 80 m, 13 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2097287 160 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 160 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 160 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 160 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 160 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 160 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 160 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 160 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 160 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 160 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 160 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 160 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 160 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 160 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 160 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 160 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 160 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 160 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 160 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 160 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 160 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 160 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 160 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 160 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 160 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 160 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 160 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 160 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 160 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 160 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 160 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 160 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 240 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 240 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 240 Kč
2.73 km, 70 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 160 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 160 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 160 Kč
2.88 km, 110 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 160 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 160 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 160 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 160 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 160 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 160 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 160 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 160 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 160 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 160 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 160 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 160 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 160 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 160 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 160 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 7204487 160 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 160 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 240 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 240 Kč
2.98 km, 100 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 160 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 160 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 160 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 160 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 240 Kč
3.99 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 170 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 170 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 170 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 170 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 170 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 553443 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 170 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 170 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 170 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 170 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 170 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 170 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 170 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 170 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 170 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 170 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 170 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 255 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 255 Kč
3.19 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 170 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 170 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 170 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 170 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 170 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 170 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 170 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 170 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0002067255 170 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 170 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 170 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 255 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 255 Kč
2.85 km, 80 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 170 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 170 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 170 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 170 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 170 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 255 Kč
3.13 km, 90 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 160 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 160 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 160 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 160 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 160 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 160 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 160 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 160 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 160 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 160 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 160 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 160 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 160 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 160 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 160 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 160 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 160 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 240 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 240 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 240 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 240 Kč
3.13 km, 105 m, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 160 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 160 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 160 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 160 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 160 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 160 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 160 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 160 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 160 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 160 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 160 Kč
44C7350 Bulířová Blanka Neregistrovaní borci zapůjčit 200 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 240 Kč
3.06 km, 95 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 160 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 160 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 160 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 160 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 160 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 160 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 160 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 160 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 160 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 160 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 160 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 160 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 160 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 160 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 160 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 160 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 160 Kč
2.79 km, 85 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 160 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 160 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 160 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 160 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 160 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 160 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 240 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 240 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 240 Kč
2.62 km, 60 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 160 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 160 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 160 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 160 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 160 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 160 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 160 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 240 Kč
2.44 km, 65 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 120 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 120 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 180 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 180 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 180 Kč
2.31 km, 35 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 180 Kč
2.21 km, 40 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 120 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 120 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
3.27 km, 70 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2088160 60 Kč
VPM1201 Hasman Jindřich KOS Slavia Plzeň C 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 90 Kč
2.88 km, 85 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 60 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 60 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 90 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 90 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 90 Kč
3.16 km, 90 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C zapůjčit 100 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 60 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 60 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 60 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 60 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428715 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 7207338 90 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 90 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 90 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 90 Kč
3.32 km, 130 m, 14 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102776 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 100 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032387 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 2070815 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 150 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 150 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 150 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 150 Kč
2.83 km, 70 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 100 Kč
3.05 km, 100 m, 14 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 160 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 160 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 160 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 160 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 9102081 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 160 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 160 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 160 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 160 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 160 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 160 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 160 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 160 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 160 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 160 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 160 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 160 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 160 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 160 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 160 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 160 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 160 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 160 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 160 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 160 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 160 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7209443 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 160 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 160 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 160 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 160 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 160 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 240 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 160 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 240 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 240 Kč
3.20 km, 105 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 160 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 160 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 160 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 160 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 160 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 160 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 160 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 160 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 160 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 240 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 240 Kč
3.01 km, 90 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
3.31 km, 125 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 160 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 160 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 160 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 160 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 160 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 160 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 160 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 160 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 160 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 240 Kč
5.29 km, 210 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 170 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 170 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 170 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 170 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 170 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 170 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 170 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 170 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 170 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 170 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 170 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 170 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 170 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 170 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 170 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 897369 170 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 170 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 170 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 170 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 170 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 170 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 255 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 255 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 255 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 255 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 255 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 255 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 255 Kč
4.47 km, 185 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 170 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C zapůjčit 210 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 170 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 170 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 170 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 170 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 170 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 170 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 170 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0002115001 170 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 170 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 255 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 170 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 255 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 255 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 255 Kč
3.36 km, 100 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 170 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 170 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 170 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže 428710 170 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 170 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 170 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 170 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 170 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 170 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 170 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 255 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 255 Kč
3.70 km, 135 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 160 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 160 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 160 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 160 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 160 Kč
DOB7733 Klimeš Petr KOB Dobruška C 682673 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 160 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 160 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 160 Kč
VTA7702 Žalud Zdeněk SC vebr-sport C 7208087 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 240 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 240 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 240 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 240 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 240 Kč
3.63 km, 110 m, 17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 160 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 160 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 160 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 160 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 2113418 160 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 160 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 160 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 160 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 160 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 160 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 160 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 160 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 160 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 160 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 160 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 160 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 240 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 240 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 240 Kč
3.37 km, 135 m, 15 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 160 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 160 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 160 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 160 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 160 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 160 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 160 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 160 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 160 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 160 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 160 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 160 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 200 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 240 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 240 Kč
3.33 km, 105 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 160 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 160 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 160 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 160 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 160 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 160 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 160 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 160 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 240 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 240 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 240 Kč
3.17 km, 110 m, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 160 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 160 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 160 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 160 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 160 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 160 Kč
VSP6101 Jedlička Jan USK Praha C 52272 160 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 240 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 240 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 240 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 240 Kč
2.98 km, 85 m, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 120 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 120 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 120 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 120 Kč
24Z5700 Voltr Václav nereg ROZ 438638 120 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 180 Kč
2.77 km, 70 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 120 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 180 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 180 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 120 Kč
2.67 km, 35 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 2801024 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
2.47 km, 35 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 120 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 180 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 180 Kč
2.30 km, 25 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
3.27 km, 70 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2097288 60 Kč
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 60 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 60 Kč
MFP1201 Král Eduard Matfyz Praha 52139 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 60 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 60 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 60 Kč
2.80 km, 75 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 60 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 60 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 60 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 60 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 60 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň 01490 60 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 60 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
DOB9090 Čtveráková Iveta KOB Dobruška C 7230 60 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 7884 60 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 60 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 60 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 60 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 60 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C 2113475 60 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2104695 60 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 60 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 60 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 60 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 60 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže 894154 60 Kč
3.64 km, 95 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 120 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 120 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 120 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 120 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 120 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 120 Kč
2RX8600 Hyšpler Robin Brontové 2800954 180 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 180 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 180 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 180 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 180 Kč
TTR9151 Kulichová Zuzana OOB Třebíč C 116 120 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 180 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 180 Kč
celkem přihlášených: 1169, vklad: 163280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.