Přihlášky závodu: 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ)

Datum:
01.06.2016
Místo konání:
Hostivice - fotbalový stadion
Pořadatel:
HCE - TJ Hostivice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P1     P2     P3     T3     T5    
1.27 km, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 30 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 30 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049635 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C 2085009 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52321 30 Kč
LBE0652 Straková Ester TJ Lokomotiva Beroun C 52319 30 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 30 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 65 Kč
1.04 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 30 Kč
ZBP0650 Voburková Lucie OOB SK Zbraslav C 2099491 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C zapůjčit 50 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
LBE0899 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun 9200735 30 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 30 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
1.44 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 30 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C zapůjčit 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 30 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 30 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 2032155 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0456 Horáková Barbora OB Říčany C 2085604 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 209360 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
HCE0550 Benningerová Monika TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 30 Kč
NNN0551 Brichtová Helena Neregistrovaní 8665 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 45 Kč
1.85 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C 2096249 30 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
HCE0350 Cenková Petra TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 50 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 2086465 30 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 30 Kč
1.27 km, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 30 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 49153 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 30 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 50 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 30 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 30 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 30 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086451 30 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 30 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
DKP0806 Ryšavý Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 981809 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 981846 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 30 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 30 Kč
1.04 km, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C zapůjčit 50 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C zapůjčit 50 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 30 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 30 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C 1413898 30 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 30 Kč
NNN0300 Hrbek Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 30 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 30 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
DKP0709 Veitz Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086456 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 888625 30 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 65 Kč
NNN0805 Soukup Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
1.53 km, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C 1417250 30 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 30 Kč
RIC0509 Makl Michal OB Říčany C 2049641 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 30 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 30 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086468 30 Kč
DKP0406 Marisko Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086470 30 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 30 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 30 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 30 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 30 Kč
DKP0508 Otevřel Rostislav Oddíl OB Kotlářka C 49893 45 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 45 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 45 Kč
HCE0400 Müller Filip TJ Hostivice C 30 Kč
3.24 km, 21 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 30 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 30 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 30 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 30 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 30 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 30 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 30 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 30 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 30 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 30 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 30 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2086467 30 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 30 Kč
6VX0200 Hadač Jakub TORNÁDO zapůjčit 50 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 30 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 30 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 30 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 30 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 45 Kč
KPY0303 Pechač Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 45 Kč
1.28 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 30 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1416364 30 Kč
5BX7801 Černý Ota Čepíci zapůjčit 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 30 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 30 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C 1416369 30 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha zapůjčit 50 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 30 Kč
NNN0650 Řezáčová Daniela Neregistrovaní C 4402228 30 Kč
NNN0651 Hrbková Eliška Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 51642 30 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 30 Kč
NNN1255 Procházková Aneta Neregistrovaní 331078 30 Kč
PGP0752 Zloská Markéta SK Praga C zapůjčit 50 Kč
DKP0902 Vrána Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
NNN1055 Krupičková Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
KPY0800 Louša Vítek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 45 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 45 Kč
PVP7755 Finco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha C 301137 45 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 45 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 45 Kč
NNN1251 Krčmářová Adéla Neregistrovaní 52110 30 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1300 Matějka Václav Oddíl OB Kotlářka C 0 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní C 2084985 0 Kč
NNN1250 Přibylová Věra Neregistrovaní 0 Kč
NNN1402 Přibyl Václav Neregistrovaní 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8LC8450 Votípková Jana Leveris 0 Kč
LBE0599 Volková Adéla TJ Lokomotiva Beroun 981802 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7149 Snášel Jan Neregistrovaní 0 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 20 Kč
LBE8299 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 52320 0 Kč
NNN6501 Zachník Ivan Neregistrovaní 0 Kč
NNN7702 Krčmář Pavel Neregistrovaní 0 Kč
3.12 km, 20 kontrol
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 50 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 70 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 50 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 50 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 50 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 50 Kč
DKL8600 Hristov Petko KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 50 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 50 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 50 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 50 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 50 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 50 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
NNN8699 Veronika Nevrklová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9349 Jan Sudek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN8099 Matina Zikmundová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9099 Pavla Samcová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN8899 Eva Rácová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9699 Klára Zemanová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 887932 50 Kč
DKP0108 Kvapil Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 888632 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 50 Kč
NNN5952 Nováková Zdenka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
NNN7402 Holub Michal Neregistrovaní 2800301 50 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 75 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 75 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit 95 Kč
NNN9959 Vobořilová Markéta Neregistrovaní 888645 75 Kč
NNN9909 Vaněk Tomáš Neregistrovaní 301198 75 Kč
NNN7352 Drbalková Martina Neregistrovaní zapůjčit 95 Kč
4.08 km, 28 kontrol
(209)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 50 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 50 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
NNN6599 Soukupová Leona Neregistrovaní 53712 50 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 886251 50 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 7300190 50 Kč
5BX7800 Černý Ondřej Čepíci zapůjčit 70 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 50 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 50 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 50 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 50 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 51681 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 50 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 50 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 2800328 50 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 50 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 50 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 50 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 50 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
HCE7700 Müller Vladimír TJ Hostivice C 1417253 50 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
NNN7450 Hrbková Martina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 50 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 438638 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 50 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 50 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 70 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 50 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
8TC8600 Rajnoch Adam Tempo zapůjčit 70 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo zapůjčit 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 50 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
NNN9950 Mestene Anna-Elisabeth Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 50 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 50 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 50 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 50 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 50 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 887619 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 50 Kč
3RX7800 Hönigová Iva SKOB Zlín zapůjčit 70 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 50 Kč
NNN6349 Roman Bém Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 50 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 50 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 50 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 50 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
6VX7150 Hadačová Pavla TORNÁDO zapůjčit 70 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 50 Kč
RIC8501 Chromec Jan OB Říčany 2085605 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2085603 50 Kč
NNN7711 Němec Jan Neregistrovaní 219274 50 Kč
NNN8952 Veselý Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN8452 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8700 Kohout Jaroslav Leveris zapůjčit 70 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 50 Kč
64C9250 Hnátková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 50 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 981803 50 Kč
LBE0002 Horný Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52316 50 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní 7260030 50 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 50 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 50 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 50 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 50 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 682335 50 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 50 Kč
6KX7700 Michalský Richard Neregistrovaní - Michalští 2092426 50 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 50 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 50 Kč
NNN6055 Hlaváčková Jarka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9252 Ksandrová Marie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9451 Nebeský Daniel Neregistrovaní 2102810 50 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 75 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 75 Kč
87C8100 Glaser Jiří Divoké kvasnice zapůjčit 95 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 75 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 75 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 75 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 75 Kč
NNN9700 Alexander Groh Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 75 Kč
NNN8802 Samek Jakub Neregistrovaní 1418767 75 Kč
NNN9051 Němečková Hana Neregistrovaní 53013 75 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 75 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 75 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 75 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 75 Kč
64C8201 Buňata Tomáš Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 95 Kč
64C8753 Řízková Magdaléna Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 95 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 75 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit 95 Kč
TEP9200 Klimeš Ondřej Tempo Praha C zapůjčit 95 Kč
TEP9550 Klimešová Iva Tempo Praha C zapůjčit 95 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit 95 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 75 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 75 Kč
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 2067994 75 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 75 Kč
NNN9955 Rusá Pavla Neregistrovaní 301314 50 Kč
NNN9905 Klička Petr Neregistrovaní 232737 50 Kč
celkem přihlášených: 509, vklad: 23010 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.