Přihlášky závodu: 2. závod Žaket pražský pohár žactva

Datum:
18.05.2016
Místo konání:
ZŠ K Milíčovu
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5     T5 ultimate    
2.64 km, 5 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 40 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 40 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 40 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 40 Kč
LME0652 Hanauerová Alice SK Los Mělník 2056272 40 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 40 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C 2099524 40 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 682331 40 Kč
LBE0999 Brettlová Gisela TJ Lokomotiva Beroun 52316 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 40 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 40 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 40 Kč
81C0751 Menšíková Kristýna Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 40 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
3XC0850 Bittnerová Jana Neregistrovaní - BIT zapůjčit 60 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
ZVO0751 Nováková Emma OB SK Zvole C 2019229 40 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
NNN095Z Zdeňka Kamarádová Neregistrovaní 40 Kč
NNN065s Ella Markgráfová Neregistrovaní 53005 40 Kč
NNN065t Sára Malá Neregistrovaní 51748 40 Kč
1.90 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 40 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2012534 40 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C zapůjčit 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095928 40 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049635 40 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 40 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 40 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 40 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 40 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 40 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 40 Kč
LBE0652 Straková Ester TJ Lokomotiva Beroun C 981803 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 40 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
NNN065N Kateřina Brodská Neregistrovaní 40 Kč
2.36 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C zapůjčit 60 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 930524 40 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 40 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 40 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2086451 40 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086453 40 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 2086452 40 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 40 Kč
RIC0456 Horáková Barbora OB Říčany C 2085604 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 40 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 40 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 40 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 40 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 40 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 40 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 40 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 40 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 40 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 40 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 40 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 2092360 40 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 40 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 60 Kč
NNN055n Helena Brichtová Neregistrovaní 8665 40 Kč
3.11 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 40 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 40 Kč
PGP0253 Jašková Klára SK Praga C zapůjčit 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 40 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 40 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky B 2092423 40 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 40 Kč
RIC0251 Jedličková Magdaléna OB Říčany C 2049646 40 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 40 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka B zapůjčit 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 40 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 40 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 40 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 40 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
TAP0251 Magdaléna Turinská KOB Tretra Praha 53644 40 Kč
2.14 km, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086454 40 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 40 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 40 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 40 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 40 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 2102795 40 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 40 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 40 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 40 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 40 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086455 40 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 40 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 40 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 40 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 40 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 981802 40 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 40 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 40 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 40 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
3XC0600 Bittner Václav Neregistrovaní - BIT zapůjčit 60 Kč
3XC0700 Cordier Jan Neregistrovaní - BIT zapůjčit 60 Kč
DKP0805 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2095973 40 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 40 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 60 Kč
2.64 km, 5 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C zapůjčit 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C zapůjčit 60 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C zapůjčit 60 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 40 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0804 Hanulík Oskar Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 40 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 60 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 40 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 40 Kč
DKP0806 Ryšavý Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086467 40 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086467 40 Kč
NNN060k Tomáš Kamarád Neregistrovaní 232127 40 Kč
NNN080s František Hynek Neregistrovaní 40 Kč
NNN080t Jan Tabery Neregistrovaní 40 Kč
2.44 km, 10 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 40 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 40 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 40 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 40 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 40 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C zapůjčit 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 40 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 40 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 40 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 40 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 40 Kč
RIC0509 Makl Michal OB Říčany C 2049641 40 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 40 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 40 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 40 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 40 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 40 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 40 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2085602 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 40 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 40 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 40 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 40 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 40 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 40 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 40 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 40 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 40 Kč
DKP0508 Otevřel Rostislav Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 40 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 40 Kč
ZVO0402 Novák Šimon OB SK Zvole C 2019227 40 Kč
ZVO0504 Rott Jakub OB SK Zvole C 2019224 40 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
NNN050s Jonáš Horad Neregistrovaní 40 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 40 Kč
3.37 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 40 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 40 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 40 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 40 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 40 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 40 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 40 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 40 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2049648 40 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 40 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 40 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 40 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 40 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 40 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 40 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 40 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 40 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 40 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 40 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 40 Kč
KPY0303 Plechač Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 40 Kč
6VX0200 Hadač Jakub TORNÁDO zapůjčit 60 Kč
ZVO0202 Rott Jan OB SK Zvole C 2019223 40 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 60 Kč
1.81 km, 7 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 60 Kč
RUM1051 Babická Rozálie ZOOB Rumburk 5991 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 49155 40 Kč
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 40 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 40 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 40 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 9900 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
PVP7755 Finco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha C 301137 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 40 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 40 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 40 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 420455 40 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52976 40 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 40 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 40 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 40 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 40 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 40 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole C 2031362 40 Kč
81C0950 Menšíková Tereza Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 53595 40 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 40 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 40 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
EKP1256 Ouhrabková Bára VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 60 Kč
NNN1000 Darmovzal Šimon Neregistrovaní 7200583 60 Kč
NNN080f František Kříž Neregistrovaní 40 Kč
NNN135H Helena Sedláková Neregistrovaní 40 Kč
NNN110v Václav Sedlák Neregistrovaní 40 Kč
NNN135e Emílie Čermáková Neregistrovaní 1066205 40 Kč
NNN100n Jan Nouza Neregistrovaní 40 Kč
NNN125n Adéla Krčmářová Neregistrovaní 52110 40 Kč
NNN000c Marie Paloušová Neregistrovaní 40 Kč
NNN000d Lucie Paloušová Neregistrovaní 40 Kč
NNN075n Hedvika Latzelová Neregistrovaní 40 Kč
NNN125x Šárka Nouzová Neregistrovaní 60 Kč
5HX1150 Rypáčková Šárka TO Nezmaři 426455 60 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha 438639 60 Kč
NNN095n Bětka Blahůtová a Adélka K Neregistrovaní 60 Kč
NNN115n Adéla Šiková Neregistrovaní 60 Kč
NNN130N Jakub Šik Neregistrovaní 60 Kč
NNN055x Emma, Glasnáková Neregistrovaní 60 Kč
NNN050x Michal Glasnák Neregistrovaní 247339 60 Kč
1.82 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6MX0600 Kubíček Daniel MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0552 Dohnálková Karolína MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 40 Kč
KAM6852 Hejsková Bohumila OK Kamenice C 2087647 40 Kč
6MX0500 Širanec Šimon MDDM Čelákovice 2060212 40 Kč
6MX0501 Zagora Štěpán MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0550 Podveská Barbora MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0551 Zagorová Justýna MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0650 Janošíková Lucie MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0950 Kremlíková Anna MDDM Čelákovice 40 Kč
38C0300 Uhlířová Hana PORG Orienteering zapůjčit 80 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC 60 Kč
NNN710J Jan Snášel Neregistrovaní 682668 40 Kč
NNN935l Lucie Sklenářová Neregistrovaní 40 Kč
NNN005p Dana Štěpová Neregistrovaní 2099486 40 Kč
NNN000a Michaela Volfová Neregistrovaní 40 Kč
NNN000b Pavel Krčmář Neregistrovaní 40 Kč
37C7502 Buchtová Iva Bez registrace zapůjčit 80 Kč
3.08 km, 11 kontrol
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 50 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 50 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 50 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 50 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 50 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 50 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 50 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 50 Kč
DKP0108 Kvapil Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086461 50 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 50 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky B 2069045 50 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C zapůjčit 70 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 50 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 50 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 50 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 50 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 50 Kč
1NC7250 Frnková Dana Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 70 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 50 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 50 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 50 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 50 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 50 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 50 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 50 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 50 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 50 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 50 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 50 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 50 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita zapůjčit 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
38C0252 Daňková Šárka PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 50 Kč
DKP9155 Seifertová Magda Oddíl OB Kotlářka 2011851 50 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 50 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 50 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 80 Kč
NNN000n Viktor Sork Neregistrovaní 8552 50 Kč
NNN010n Jiří Kropáč Neregistrovaní 50 Kč
NNN905n Lenka Kočová Neregistrovaní 50 Kč
NNN750n Jan Koubek Neregistrovaní 50 Kč
5HX7900 Rypáčková Dana TO Nezmaři 218783 80 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 438638 80 Kč
NNN785n Kateřina Kratochvílová Neregistrovaní 80 Kč
NNN895n Jitka Seifertová Neregistrovaní 80 Kč
5.07 km, 22 kontrol
(157)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 50 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 50 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
7KC8650 Šlapáková Míša GC zapůjčit 70 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 50 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA zapůjčit 70 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo zapůjčit 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB Tretra Praha 2087660 50 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 50 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2056265 50 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2012533 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 70 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 50 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
64C8951 Štrajtová Monika Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C zapůjčit 70 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091542 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
6KX7700 Michalský Richard Neregistrovaní - Michalští 2092426 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 50 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 50 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
38C9700 Ridgill Philip PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 981809 50 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 50 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 50 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 50 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 50 Kč
6TX8100 Vicek Pavel Neregistrovaní - Vicek zapůjčit 70 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering 7260026 50 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 50 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 50 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 50 Kč
64C9250 Hnátková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 50 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 50 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 50 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 70 Kč
9PC8650 Trdá Lucie HO Humanita 52063 50 Kč
3RX8300 Hurtík Ondřej SKOB Zlín zapůjčit 70 Kč
8XC8550 Simonová Veronika NER- Neregistrovani zapůjčit 70 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 50 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
6VX7150 Hadačová Pavla TORNÁDO zapůjčit 70 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 50 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 50 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
TEP9550 Klimešová Iva Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 50 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 50 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 50 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní 7260030 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
64C8201 Buňata Tomáš Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC zapůjčit 70 Kč
3RX8601 Paseleková Michala SKOB Zlín zapůjčit 100 Kč
3RX7800 Hönigová Iva SKOB Zlín zapůjčit 100 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 80 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 9200521 80 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
NNN900a Codey Yates Neregistrovaní 50 Kč
NNN740h Michal Holub Neregistrovaní 2800301 50 Kč
NNN890v Vojtěch Veselý Neregistrovaní 50 Kč
NNN940n Daniel Nebeský Neregistrovaní 2102810 50 Kč
NNN880n Jakub Samek Neregistrovaní 1418767 50 Kč
NNN845n Alice Nováková Neregistrovaní 50 Kč
NNN6552 Leona Soukupová Neregistrovaní 53712 50 Kč
NNN Václav Zábranský Neregistrovaní 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 80 Kč
NNN000x Markéta Vobořilová Neregistrovaní 888645 80 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 80 Kč
4.69 km, 20 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 50 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 50 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
15G7700 Collis Mark (GBR) DRONGO 41365 50 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 50 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 50 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 7300190 50 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 50 Kč
RIC8501 Chromec Jan OB Říčany 2085605 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2085603 50 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha 7201778 50 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 50 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 50 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 50 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 50 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 50 Kč
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní 232897 50 Kč
6YC7900 Plíva Petr Neregistrovaní 7205023 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 50 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 50 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 50 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 50 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 50 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 50 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 50 Kč
64C8202 Pruner Petr Ekonom Praha Outdoor 7203327 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 80 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 80 Kč
celkem přihlášených: 603, vklad: 29550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.