Přihlášky závodu: Skalní OB v Tisé

pro kategorii: Červená

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Tisá
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 350
Náhradníků: 0
(132)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM8551 Nedvídková Iva ZOOB Rumburk C 5642 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5849 Kundisch Diethard OK Jiskra Nový Bor 7203711 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 Ano Ano Ano Ano 400 Kč