Přihlášky závodu: Skalní OB v Tisé

pro kategorii: Modrá

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Tisá
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 350
Náhradníků: 0
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 8121 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 2106732 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
69X8600 Pecharová Aneta HO Humanita 887908 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem 2082938 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem 2082931 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
NNN Matěj Tkáč Neregistrovaní 2027207 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NNN9999 Jan Tkáč Neregistrovaní 2027227 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano Ano 400 Kč