Přihlášky závodu: Skalní OB v Tisé

pro kategorii: Zelená

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Tisá
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 350
Náhradníků: 0
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 52239 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 Ano Ne Ano Ne 200 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 2082939 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB 2103248 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB 2103240 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ano Ano Ano Ano 400 Kč