Přihlášky závodu: Metodický seminář sekce OB

Datum:
25.11.2016
Místo konání:
Šternberk, SOŠ lesnická a strojírenská, Opavská 8
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
Jednání sekce OB     ROZHODČÍ     TRENÉŘI    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 7502167 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 0 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 0 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 0 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 800 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 1000 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 1000 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 800 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 1000 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 800 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 600 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 800 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 800 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 1000 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 800 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 800 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 800 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 1000 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 1000 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 1000 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 1000 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 1000 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 700 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 0 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 1000 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 1000 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 1000 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 200 Kč
SJC8015 Kalenský Tomáš Sportcentrum Jičín C 1 1000 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 1000 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 800 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 1000 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 1000 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 1000 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec C 9041 1000 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 1000 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 1000 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 0 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 0 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 0 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 1000 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 1000 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 1000 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 1000 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 1000 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 1000 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 1000 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 2028800 1000 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 1000 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 1000 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 1000 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 600 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 1000 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 1000 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 1000 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 1000 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 1000 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 1000 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 1000 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 2096232 1000 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 1000 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 1000 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 1000 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 1000 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 1000 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 1000 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 1000 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 1000 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 1000 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 53534 1000 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 1000 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 0 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 80 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 1000 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 0 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 1000 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 0 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 0 Kč
celkem přihlášených: 88, vklad: 61620 Kč