Přihlášky závodu: Mikuláš 2016 - XVI. ročník orientačního běhu

Datum:
04.12.2016
Místo konání:
Dolní oblast VÍTKOVICE
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC     P    
3.90 km, 22 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 40 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 40 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 40 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 40 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 40 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 40 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 40 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 40 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 40 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 40 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 40 Kč
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 40 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 40 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 40 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 40 Kč
44P0002 Marszałek Hanna (POL) Indywidualny klub zapůjčit 40 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 40 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 40 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 40 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 40 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov 49329 40 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 40 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 40 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 40 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 40 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 40 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 40 Kč
2LP0001 Marszałek Maria (POL) UKS Jedynka Jastrzębie -Zdrój 2032317 40 Kč
2KP6050 Wojarska Kamilla (POL) Bielsko-Biala O-Team 1414597 40 Kč
2KP7450 Majdak Danuta (POL) Bielsko-Biala O-Team 424270 40 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 40 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín C 8636187 40 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 40 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 607807 40 Kč
2NP0001 Natalia Dwojna (POL) Technikum nr8 Katowice zapůjčit 40 Kč
2JP0001 Ewelina Fułek (POL) DXN Tychy zapůjčit 40 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 56 Kč
3.50 km, 21 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 40 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 40 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec 49319 40 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 40 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 40 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 40 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 53294 40 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 49467 40 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232523 40 Kč
96C0004 Zbořilová Ivana Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 40 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 40 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 40 Kč
54C8150 Škovroňová Hana neregistrovaní Dolní Lutyně 442880 40 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 40 Kč
MOV6751 Holmanová Radmila SKOB Ostrava C 416209 40 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 40 Kč
1ZP8250 Masny Anna (POL) KOS Owsiszcze 428759 40 Kč
96C0005 Materová Hana Přátelé OB 336725 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 40 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 40 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 40 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 40 Kč
AOV6851 Nováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C 336733 40 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 40 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 40 Kč
SFM0007 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy 2035152 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 52996 56 Kč
83P0001 Czerkawska Urszula (POL) Katowice Giszowiec 2036945 56 Kč
2.30 km, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 40 Kč
96C0002 Maslowská Lucie Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 8657 40 Kč
VZA0003 Kuriaková Terézia (SVK) Slávia ŽU Žilina 5591 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 40 Kč
54C8450 Škovroňová Anežka neregistrovaní Dolní Lutyně 442889 40 Kč
54C5450 Škovroňová Antonie neregistrovaní Dolní Lutyně 442854 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 206362 40 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 40 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek 49453 40 Kč
96C0016 Gřešková Jana Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
SFM0008 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy 49485 40 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 40 Kč
96C0021 Mílová Tereza Přátelé OB zapůjčit 56 Kč
96C0022 Mílová Klára Přátelé OB zapůjčit 56 Kč
96C0023 Mílová Martina Přátelé OB zapůjčit 56 Kč
4.40 km, 25 kontrol
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 40 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 40 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 40 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 40 Kč
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm 1417252 40 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 40 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 40 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 40 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 40 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 40 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 40 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 40 Kč
HAV9404 Vébr Dominik OB Havířov 887629 40 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 40 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 40 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 40 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 40 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 40 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 40 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 40 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 40 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 40 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 40 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 40 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 40 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 40 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 40 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 40 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 40 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 40 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 40 Kč
VZA0001 Kuriak Jakub (SVK) Slávia ŽU Žilina 416591 40 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 40 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232338 40 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 40 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 40 Kč
LOV9100 Fousek Jan lepus.cz 52945 40 Kč
SOPXXXX Bačo Tomáš OOB TJ Slezan Opava 8724 40 Kč
44P0001 Marszałek Piotr (POL) Indywidualny klub zapůjčit 40 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 40 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 40 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 40 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 52778 40 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 40 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 40 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 40 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 40 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 40 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 40 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 40 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 40 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 40 Kč
1ZP7600 Masny Krzysztof (POL) KOS Owsiszcze 2032329 40 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 40 Kč
96C0011 Matera Tomáš Přátelé OB 336703 40 Kč
96C0006 Kohoutek Milan Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 40 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 40 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek 4320 40 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 8401151 40 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 40 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 40 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 40 Kč
96C0017 Novotný Petr Přátelé OB 2067992 40 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 40 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 40 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 40 Kč
MOV6101 Bednář Karel SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 40 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 40 Kč
2MP0001 Ireneusz Waluga (POL) AR Team Polska 7202761 40 Kč
2NP0002 Grzegorz Dyszy (POL) Technikum nr8 Katowice zapůjčit 40 Kč
2NP0003 Miłosz Brych (POL) Technikum nr8 Katowice zapůjčit 40 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016971 56 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 56 Kč
96C0020 Míl Petr Přátelé OB zapůjčit 56 Kč
3.70 km, 19 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 40 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 40 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 40 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 40 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 40 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 40 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 51461 40 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 40 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 40 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 40 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 40 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 40 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 52779 40 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 40 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 40 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 40 Kč
96C0012 Matera Rostislav Přátelé OB 232956 40 Kč
KVS9101 Žemlík Boleslav SKOB Kobra Vsetín C 887152 40 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 40 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 40 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 40 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 428271 40 Kč
14P0003 Patryk Marszałek (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 40 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 40 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 40 Kč
96C0015 Jarolím Jonáš Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 40 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 40 Kč
9VX8100 Kozel Jiří Tři Kozlíci 2108887 40 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 40 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 40 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 40 Kč
96C0018 Vorel Tomáš Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 56 Kč
83P0002 Czerkawski Waclaw (POL) Katowice Giszowiec 435239 56 Kč
96C0024 Kuběna Vlastimil Přátelé OB 56 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 56 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 56 Kč
2.60 km, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV1000 Zajíc Josef lepus.cz C 51315 40 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 40 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8716 40 Kč
96C0001 Maslowski Marek Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 49468 40 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 8664 40 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 40 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 7207619 40 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 40 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
9WX8100 Czaja Mateusz Ostrava International School zapůjčit 40 Kč
96C0013 Jarolím Matouš Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
96C0014 Jarolím Jáchym Přátelé OB zapůjčit 40 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 40 Kč
96C0019 Sikora Jan Přátelé OB 49484 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 56 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 56 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 40 Kč
96C0003 Vojvodíková Barbara Přátelé OB 40 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 40 Kč
VZA0002 Kuriak Ján (SVK) Slávia ŽU Žilina 40 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 40 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 40 Kč
7SC0850 Maturová Karolína Neregistrovaní - MOV zapůjčit 40 Kč
7SC7400 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
BFM0951 Matulová Magdalena SKOB Frýdek - Místek 40 Kč
96C0007 Mlčoch Zdeněk Přátelé OB 40 Kč
96C0008 Holá Karla Přátelé OB 40 Kč
96C0009 Holý Samuel Přátelé OB 40 Kč
96C0010 Stavkovičová Viktorie Přátelé OB 40 Kč
2LP0002 Marszałek Dawid (POL) UKS Jedynka Jastrzębie -Zdrój 2032326 40 Kč
9VX8350 Kozlová Hana Tři Kozlíci 40 Kč
SFMXXXX Chwistková Iva O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
SFM Chwistek Marek O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0001 Staníčková Adéla O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0002 Staníček Jakub O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0003 Parma Štěpán O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0004 Spratek Adam O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0005 Broda Adam O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0006 Bilová Alena O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
AOV1151 Vlachová Hana OOB TJ Baník Ostrava C 53814 40 Kč
BBM0001 Jašík Matěj BETA URSUS Orienteering 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 8656 56 Kč
celkem přihlášených: 256, vklad: 10512 Kč