Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
28.01.2017
Místo konání:
REREJVÍZ, horská chata FÉROVKA, GPS: 50.2252053N, 14.8626492E
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     TP    
1.90 km, 6 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory 2049561 100 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 100 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 100 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov 1400404 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava 51195 100 Kč
3.00 km, 7 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 2078470 100 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 436929 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 2073704 100 Kč
3.70 km, 8 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 7206554 100 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec C 7205020 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 100 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory C 331514 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
PGP0155 Blahová Pavla SK Praga C 428253 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně A 2073702 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava C 7204985 100 Kč
5.40 km, 10 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E 980354 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec E 2060276 160 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 7208088 160 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno B 897355 160 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno 53721 160 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 2061783 160 Kč
JPV9950 Janošíkova Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2059758 240 Kč
7.20 km, 14 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 160 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 160 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 160 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 160 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno A 703370 160 Kč
ABR8951 Veličková Monika A-team NOVO Bruntál 7201773 160 Kč
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 352302 160 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 0000981842 160 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 886269 160 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno 7906090 160 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 160 Kč
6.10 km, 9 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno 443078 160 Kč
LIV7350 Borovičková Lenka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 995809 160 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně E 51494 160 Kč
5.10 km, 9 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 160 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 160 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
4.90 km, 9 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
3.40 km, 7 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 100 Kč
BOV5251 Grygarová Alena TJ Baník Ostrava OKD C 52172 100 Kč
BOV4851 Doležalová Vlasta TJ Baník Ostrava OKD 232125 100 Kč
3.00 km, 7 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 100 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067398 100 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava 51190 100 Kč
3.50 km, 8 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092391 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha 428214 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha 2075608 100 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
33P0300 Cych Mikołaj (POL) Echo Twardogóra 54005 100 Kč
33P0301 Cych Maksymilian (POL) Echo Twardogóra 54072 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk 442865 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2058480 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446437 100 Kč
6.20 km, 12 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 9101677 100 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 2060277 100 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 100 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200589 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 7204987 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8000321 100 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice C 2035716 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 100 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk 8629818 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 100 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080828 100 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 9889 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 150 Kč
7.90 km, 12 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8716 160 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 160 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 160 Kč
LIV9800 Borovička Tomáš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 888614 160 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 160 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 1602633 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 160 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 240 Kč
9.40 km, 17 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 7206548 160 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 160 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení E 8401151 160 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 887630 160 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 160 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 160 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 160 Kč
SSP8312 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha A 51659 160 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 160 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 2073715 160 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 160 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 160 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 160 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 436946 160 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 2067391 160 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice E 1155115 160 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 2103711 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka E 1700077 160 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8249 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava 1400441 160 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň B 301170 160 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 301117 240 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava 7202896 240 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk E 7200324 240 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava 995871 240 Kč
7.90 km, 12 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška B 2027232 160 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 160 Kč
ZBM8014 Stachoň Zdeněk SK Žabovřesky Brno C 7905090 160 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 9000002 160 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 160 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín 1400430 320 Kč
8.20 km, 12 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 160 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín 0000009975 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 160 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1976000 160 Kč
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno C 7205029 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna 1403430 160 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál 7201199 240 Kč
6.10 km, 9 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 160 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 160 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk 52506 160 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov 515436 160 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha 9700729 160 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov 336721 160 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov 253121 160 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov 336792 160 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 160 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 160 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 160 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 2011900 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 160 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava 995843 240 Kč
5.10 km, 9 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 160 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 160 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 160 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 160 Kč
4.90 km, 9 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 51706 100 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 100 Kč
BOV4801 Doležal Libor TJ Baník Ostrava OKD C 232180 100 Kč
3.40 km, 7 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 100 Kč
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 100 Kč
SSP4100 Rychlý Rudolf SK Stopa Praha C 9823 100 Kč
3.00 km, 6 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko 920679 100 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD 2102807 100 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno 1234321 100 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301225 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 995815 100 Kč
celkem přihlášených: 204, vklad: 28150 Kč