Přihlášky závodu: Večerník Praha

Datum:
18.12.2016
Místo konání:
Praha - Háje, Chodov a možná ještě někde v okolí
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Kategorie:
A    
(137)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
46C6800 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 50 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 50 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 50 Kč
73X9100 Žitný Chlebák Opět na Kozla 53667 50 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 50 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 50 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 50 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 888632 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 50 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 50 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 50 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní 1418094 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 50 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 50 Kč
NNN9149 Sedláček Kryštof Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8287 50 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 50 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 50 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 50 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 50 Kč
15G7700 Collis Mark (GBR) DRONGO 41365 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 50 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 50 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 50 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 50 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 50 Kč
5BX7800 Černý Ondřej Čepíci 8627113 50 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410375 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 50 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 50 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 50 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 9005136 50 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 50 Kč
NNN8649 Kurz Matouš Neregistrovaní 2108874 50 Kč
TAP8750 Puchernová Radka KOB Tretra Praha C 886276 50 Kč
TAP8001 Pucherna Petr KOB Tretra Praha C 886278 50 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 50 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 50 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 50 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 50 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 50 Kč
NNN8888 Dočekalová Zuzana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 50 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 50 Kč
NNN7749 Baciák Pavel Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 2081364 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 50 Kč
NNN6449 Čermák Radek Neregistrovaní 1413333 50 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 50 Kč
NNN0999 Štěpánková Emma Neregistrovaní 2053563 50 Kč
NNN0949 Janda Martin Neregistrovaní 51628 50 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 50 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 50 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 50 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
NNN9049 Vít Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN8049 Tejchman Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 137, vklad: 6950 Kč