Přihlášky závodu: 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017

Datum:
12.11.2016
Místo konání:
Prostějovičky
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2049535 30 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 30 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 30 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2080974 30 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C zapůjčit 30 Kč
2.70 km, 90 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 30 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 30 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 30 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 30 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 30 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 30 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 30 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 30 Kč
GIG0250 Dziková Veronika GIGANT Orienteering 2073669 30 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 30 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 30 Kč
3.60 km, 90 m, 20 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 40 Kč
4.00 km, 110 m, 22 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 40 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 40 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 40 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 40 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 40 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 40 Kč
NNN1003 Cetkovská Tereza Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN1004 Šebková Klára Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 40 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 40 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 40 Kč
3.60 km, 90 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 40 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 301263 40 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 40 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 40 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 40 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 40 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 40 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 40 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 40 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 40 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 40 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 40 Kč
PLU3002 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov 49873 40 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 40 Kč
GIG7651 Dziková Hana GIGANT Orienteering 2058522 40 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 40 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 40 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 40 Kč
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 30 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 30 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 30 Kč
2.70 km, 90 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 30 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 30 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 30 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 30 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 30 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 30 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 30 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 30 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 30 Kč
GIG0500 Dzik Ondřej GIGANT Orienteering zapůjčit 30 Kč
4.00 km, 110 m, 22 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 40 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 40 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 40 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 40 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 40 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 40 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 40 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 40 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 40 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 40 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 40 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace 40 Kč
5.50 km, 190 m, 29 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 40 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 40 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 40 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 40 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 40 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 40 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 40 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 40 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 40 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 40 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 40 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 40 Kč
4.50 km, 170 m, 24 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 40 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 40 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 40 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 40 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 40 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 40 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 40 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 40 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 40 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 40 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 40 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 40 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 40 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 40 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 40 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 40 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 40 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 40 Kč
4EX7600 Pastrnek Pavel SKIVELO Olomouc zapůjčit 40 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 40 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 40 Kč
NNN1001 Jurenka Pavel Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN1002 Kopecký Ivo Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 40 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 40 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 40 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C zapůjčit 40 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 40 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 40 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 40 Kč
3.60 km, 90 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 40 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 40 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 40 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 40 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 40 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 40 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 40 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 40 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 40 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 40 Kč
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 30 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 30 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 30 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 30 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 30 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 30 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 30 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 30 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 30 Kč
PLU3001 Janeček Tomáš TJ SOKOL Plumlov 2087689 30 Kč
PLU1003 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov 49883 30 Kč
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 30 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace 30 Kč
JPV1002 Vavrečková Iva Oddíl OS SK Prostějov 30 Kč
3.20 km, 95 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 30 Kč
8VX7601 Šaňák Daniel Klub zapůjčit 30 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 30 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 30 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 30 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 30 Kč
8VX7600 Šaňáková Šárka Klub zapůjčit 30 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace 30 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace 30 Kč
celkem přihlášených: 150, vklad: 5460 Kč