Logo

Přihlášky závodu: Zimní kufrování na Komoře - Tábor

Datum:
26.12.2016
Místo konání:
Tábor - Sportovní areál KOMORA a přilehlá městská část
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Kategorie:
A     B     C     OSTATNÍ    

A 5.80 km, 25 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 40 Kč
5RC7501 Dlouhý Štěpán Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 40 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 40 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 40 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C 2088191 40 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 40 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 40 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport 2025208 40 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 40 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 40 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 40 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 40 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 40 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 40 Kč

B 4.10 km, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport 2056279 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 40 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 40 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 40 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 40 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 40 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport B 7208093 40 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 40 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 40 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 7204487 40 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 40 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 40 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 40 Kč
VTA0352 Cílková Tereza SC vebr-sport C 7208075 40 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 40 Kč
SJH0600 Matěj Svoboda SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 40 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 40 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
VTA0153 Benešová Klára SC vebr-sport C 7207499 40 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 2025206 40 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 40 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 40 Kč
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 40 Kč

C 2.20 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 40 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428719 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416245 40 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 2025213 40 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 40 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport 2025207 40 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 7207619 40 Kč
OPI0950 Blažková Amálie Orientační sporty Písek C 2064771 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 0 Kč
celkem přihlášených: 58, vklad: 2340 Kč