Logo

Přihlášky závodu: Cena východních Čech 2017

pro kategorii: HDR

Datum:
01.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice

HDR 3.30 km, 40 m, 6 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0811 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 300 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C Ano Ano Ano 300 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno 209751 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1299 Škorpíková Markéta OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1249 Pižl Lukáš OK Lokomotiva Pardubice Ne Ano Ne 100 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0899 Blažková Andrea Magnus Orienteering C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2111664 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2111665 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9128 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0902 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové C 9845 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0602 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové C 420437 Ano Ano Ano 300 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko Ano Ano Ano 300 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 300 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ne 200 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 2082905 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 Ne Ano Ano 200 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 120 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 Ne Ano Ano 200 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 Ne Ne Ano 100 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ne 200 Kč
PGP1499 Štáfková Zuzana SK Praga 515056 Ano Ano Ne 200 Kč
73C Hostomský Metoděj xxx Ano Ano Ne 200 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C Ano Ano Ano 300 Kč
6YC1099 Krestová Ema Neregistrovaní 2095929 Ne Ano Ne 100 Kč
6YC1049 Kresta Tomáš Neregistrovaní 2095929 Ano Ne Ano 200 Kč
LBM1300 Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM1299 Hejduková Laura TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52020 Ano Ano Ano 300 Kč
97C2222 Němcová Rozálie No register Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ne 200 Kč
ZBM1133 Chaloupka Matěj SK Žabovřesky Brno Ano Ano Ne 200 Kč
OSN3333 Horká Michaela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě Ne Ano Ano 200 Kč