Přihlášky závodu: Zimní kotár

Datum:
10.12.2016
Místo konání:
Březsko
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 30 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2049535 30 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2069081 30 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 30 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 30 Kč
D14
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 30 Kč
KON0282 Greplová Adéla KOB Konice C 2020743 30 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 30 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 30 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 30 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 30 Kč
D18
4.00 km, 100 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 40 Kč
D19
4.60 km, 140 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8575 Kubaňová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 40 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 40 Kč
9CCPV54 Šebková Klára NEREG zapůjčit 40 Kč
9CCPV53 Cetkovská Tereza NEREG zapůjčit 40 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 40 Kč
4EX9150 Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 2092370 40 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 40 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 40 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 40 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 40 Kč
D35
4.00 km, 100 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 301263 40 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 40 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 40 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 40 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 40 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 40 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 40 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 40 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 40 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 40 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 40 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 40 Kč
H10
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52718 30 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 30 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 30 Kč
H14
3.10 km, 90 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
KON0003 Havelka Jan KOB Konice 52412 30 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 30 Kč
H18
4.60 km, 140 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 40 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 40 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 40 Kč
H19
5.70 km, 190 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8822 40 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 40 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 40 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 40 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 40 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 40 Kč
4EX9400 Panský Jan SKIVELO Olomouc 2104595 40 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 40 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice A 886286 40 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 40 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Rosice B 331262 40 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Rosice B 53271 40 Kč
H35
5.00 km, 170 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 40 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 40 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 40 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 40 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 40 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 40 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020738 40 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 40 Kč
9CCPV02 Kopecký Ivo NEREG zapůjčit 40 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 40 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 40 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 40 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 40 Kč
4EX7600 Pastrnek Pavel SKIVELO Olomouc 2103254 40 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 40 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 40 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 40 Kč
9VX8100 Kozel Jiří Tři Kozlíci 2108887 40 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 40 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 40 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 40 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 40 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 40 Kč
H50
4.60 km, 140 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 40 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 40 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 40 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 40 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 40 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 40 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 40 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 40 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 40 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 219273 40 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 40 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 40 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 40 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 40 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 40 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 40 Kč
HDR
1.70 km, 20 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 30 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 30 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2080974 30 Kč
KON0002 Dostál Lukáš KOB Konice zapůjčit 30 Kč
KON0004 Greplová Kateřina KOB Konice 49367 30 Kč
KON0005 Čeřovský Filip KOB Konice zapůjčit 30 Kč
KON0006 Hájková Michaela KOB Konice zapůjčit 30 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 30 Kč
9VX1350 Kozlová Eliška Tři Kozlíci 2108863 30 Kč
P
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 30 Kč
JPV0001 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov 2102771 30 Kč
JPV0002 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov 2080978 30 Kč
KON0001 Škrabal Milan KOB Konice 515427 30 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 30 Kč
9VX8350 Kozlová Hana Tři Kozlíci zapůjčit 30 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 30 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 30 Kč
celkem přihlášených: 118, vklad: 4330 Kč