Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H35     H45     H55     H65     HDR     P2     P4     T5    
2.30 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 80 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 2113504 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 80 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 80 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 80 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 80 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 80 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C zapůjčit 130 Kč
STB0752 Zawada Marcelina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 80 Kč
STB0754 Szeliga Sonia TJ Stadion Nový Bor C 2025002 80 Kč
STB0753 Halewicz Julia TJ Stadion Nový Bor C 2025001 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 80 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 80 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 80 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 80 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 80 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 80 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 80 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 80 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 80 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C zapůjčit 130 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 80 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025015 80 Kč
STB0651 Kowalczyk Honorata TJ Stadion Nový Bor C 2025013 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 80 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 80 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
4.50 km, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 80 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 80 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 80 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 80 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 80 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 80 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 80 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 80 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 80 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 80 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 80 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 80 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2088143 80 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 80 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 80 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 80 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 80 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 80 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 80 Kč
STB0450 Kowalczyk Wiktoria TJ Stadion Nový Bor C 2025014 80 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 80 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 80 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 80 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 80 Kč
DKP0456 Huková Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 224898 80 Kč
8.00 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 120 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 120 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 120 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 120 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 120 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 120 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 120 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 120 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 120 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 120 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 120 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 120 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 120 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 120 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 120 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 120 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 120 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 120 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 120 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 120 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 120 Kč
6.30 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka C 7260003 120 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka C 428294 120 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 120 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 120 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 120 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 120 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 120 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov C 231920 120 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 120 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 120 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 120 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 120 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 170 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 120 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 120 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 120 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 120 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 120 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 120 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 120 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 120 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 120 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 120 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 120 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 120 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 120 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 120 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 51326 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 120 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 8952 120 Kč
4.60 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 120 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 120 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 120 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 120 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 120 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 120 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 120 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 120 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 120 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 120 Kč
69X8651 Trdá Lucie HO Humanita C 52063 120 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 120 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 120 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 120 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 120 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2080997 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 120 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 120 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 120 Kč
VLI8553 Lásková Šárka Slavia Liberec orienteering C 1396841 120 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 120 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 120 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403053 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 120 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 120 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 120 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 120 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 120 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 120 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 120 Kč
PGP8751 Bartoňová Radka SK Praga C 51861 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 120 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 120 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 120 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 120 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 416316 120 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 120 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 120 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 120 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 120 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 120 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 120 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 120 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 120 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 120 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 120 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 120 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 120 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 120 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 120 Kč
6.00 km, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 120 Kč
9FX8250 Slavíčková Petra Fóglíci zapůjčit 170 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 120 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 120 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 120 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 120 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 120 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 53705 120 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 120 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 120 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C 7207344 120 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 120 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 120 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 120 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 120 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 120 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 120 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 120 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 120 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 120 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 120 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 120 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 120 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 120 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 120 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
5.50 km, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 120 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 120 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 120 Kč
1VD6450 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 120 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 120 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 120 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 120 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 120 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 120 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 120 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 120 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 120 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 120 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 120 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 120 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 120 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 120 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 120 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 120 Kč
4.30 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 100 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
3.60 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 100 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 51595 100 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 80 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 80 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C 53124 80 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 80 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov C 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 80 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 80 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 80 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 80 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 4406051 80 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 80 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 80 Kč
LLI0501 Šašek Martin LOK-o Liberec C 2112779 80 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 52248 80 Kč
STB0602 Pachnik Jedrzej TJ Stadion Nový Bor C 1396725 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 80 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 80 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 80 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 80 Kč
4.50 km, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 80 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 80 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 80 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 80 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 80 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 80 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 80 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 80 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 80 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 80 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 80 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 80 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 80 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 80 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 80 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 80 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 80 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 80 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 80 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 80 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 80 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 80 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 80 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 80 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 1396724 80 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 80 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 80 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 80 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 80 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 80 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 80 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 80 Kč
88P0400 Staszak Tomasz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103947 80 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 80 Kč
11.20 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 120 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 1403421 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 120 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 120 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 120 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 120 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 120 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 120 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 120 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 120 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 120 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 120 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 120 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 120 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 120 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 120 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 120 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 120 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 120 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 120 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 120 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 120 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 120 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 120 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 120 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 120 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 120 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 120 Kč
8.50 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 120 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 331313 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 120 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 120 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 120 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 120 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 120 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 120 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 120 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 2053518 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 2053519 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 120 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 120 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 120 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 120 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 120 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 120 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 120 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 120 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 120 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 120 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 120 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 120 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 120 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 120 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 120 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 120 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 120 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 120 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 120 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 120 Kč
84S8900 Palfi Štefan (SVK) Klub OB ATU Košice zapůjčit 170 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 120 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 120 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 120 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 120 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 120 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 120 Kč
6.00 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 120 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 120 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 120 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 120 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 120 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 120 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 120 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 120 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 120 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 120 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 120 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 120 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 120 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 120 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 120 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 120 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 120 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 120 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 120 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 120 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 120 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 120 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 120 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 120 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín 7404404 120 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8275 120 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 120 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 120 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 120 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 120 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 120 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 120 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 120 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 120 Kč
JEN9705 Kočvara Oldřich OB Jenišovice C 7786 120 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 120 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 120 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 120 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 120 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 120 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 120 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 120 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 120 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 120 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 120 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 120 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
88P9802 Staszak Wiktor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090687 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 120 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 120 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 120 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070856 120 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 120 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103735 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 120 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 120 Kč
88P0103 Zalewski Bartłomiej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090692 120 Kč
88P8951 Zimoń Paweł (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889678 120 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 120 Kč
8.00 km, 19 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 120 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 120 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 120 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2800295 120 Kč
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci zapůjčit 170 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 120 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 120 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 120 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 120 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 120 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 120 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 120 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 120 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 120 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 120 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 120 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 120 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 120 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 120 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 120 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 120 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 120 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 120 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 120 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 120 Kč
7.00 km, 19 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C 2102546 120 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 120 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 120 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 120 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 120 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 120 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 120 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 120 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 120 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 120 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 120 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 120 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 120 Kč
PVP6700 Rohan Pavel VSK Přírodní vědy Praha C 232342 120 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 120 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 120 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 120 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 120 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha C 7207352 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 120 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 120 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 120 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
TUV6303 Smutný Martin SOK TJ Turnov C 5789 120 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Klub OB ATU Košice 4622374 120 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 120 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 120 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 120 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 120 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 120 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 120 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 120 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 120 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 120 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 120 Kč
5.50 km, 15 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
TJP5600 Kukla Jan TJ Sokol Troja C 51327 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ zapůjčit 150 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 100 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 100 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 100 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
VLI5701 Machálek Miloslav Slavia Liberec orienteering C 49997 100 Kč
4.30 km, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 80 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C 80 Kč
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 300904 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 80 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C zapůjčit 130 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 4406052 80 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4406056 80 Kč
DKP1300 Matějka Václav Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 130 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava 8167 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C O 80 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C O 80 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 80 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 80 Kč
92X0800 Štryncl Vilém OB Jizerky 4402220 80 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 130 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 80 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 80 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C půjčit 80 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 80 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C 1413898 80 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 2082905 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 80 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 0002102799 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 80 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
LME0805 Kořenský Mikuláš SK Los Mělník 2056272 80 Kč
88P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200190 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 80 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 80 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 80 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 80 Kč
TJNxxx1 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 80 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 80 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 80 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8451 Drahoňovská Veronika ZOOB Rumburk zapůjčit 130 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
TUR6502 Šálek Jaromír OOB TJ Turnov C 4406055 80 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 80 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov C 80 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C 1417250 80 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 80 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
TJNxxx2 Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 80 Kč
TJNxxx3 Špringlová Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 80 Kč
88P6050 Świątkowska Bogumiła (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 4402295 80 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 80 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 80 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 80 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 80 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 80 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 80 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 80 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 80 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C zapůjčit 130 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 Kč
HCE7700 Müller Vladimír TJ Hostivice C 1417253 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 80 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 80 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 80 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 4406057 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 80 Kč
TJNxxx4 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232618 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
5.00 km, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 120 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 120 Kč
1VD7500 Ochmann Jens (GER) SG Zittau Süd 411418 120 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 120 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 120 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 120 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 120 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 120 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 120 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 120 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 120 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 120 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 120 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 120 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 120 Kč
88P0003 Samulski Trystian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 120 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 120 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 120 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
celkem přihlášených: 942, vklad: 100010 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.