Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Týn nad Bečvou – sokolovna a přilehlé okolí (hřiště)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.80 km, 85 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102717 60 Kč
2.40 km, 95 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 60 Kč
3.10 km, 125 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
4.40 km, 210 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
STE0350 Chabiera Lena SK SKI-OB Šternberk C 8444999 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE0151 Mianowska Julia SK SKI-OB Šternberk C 886685 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
KON0282 Greplová Adéla KOB Konice C 52718 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
5.20 km, 240 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
6.70 km, 310 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2020742 80 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 80 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
NNN8551 Šebková Klára Neregistrovaní 2109698 80 Kč
NNN8552 Cetkovská Tereza Neregistrovaní 80 Kč
5.20 km, 240 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 100 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 100 Kč
4.40 km, 210 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
3.70 km, 180 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 Kč
1.80 km, 85 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
3.10 km, 125 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 60 Kč
4.10 km, 175 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
JPV0405 Frelich Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 60 Kč
5.50 km, 235 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
UOL0200 Chovanec Jan SOB Olomouc C 2069083 80 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 80 Kč
STE0209 Olszewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 1403087 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 100 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 100 Kč
6.70 km, 310 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov C 253805 100 Kč
9.20 km, 450 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 80 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 80 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 80 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 80 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 80 Kč
RAD7400 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice 8086 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 100 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 100 Kč
5.70 km, 250 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
66C8900 Kolář Ruda Amatéři 51881 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 100 Kč
7.20 km, 335 m, 17 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
4EX7600 Pastrnek Pavel SKIVELO Olomouc 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 100 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 100 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 100 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416108 100 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 100 Kč
5.70 km, 325 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 7207359 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
4.50 km, 260 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 100 Kč
3.70 km, 180 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
NNN4801 Huňka Jiří Neregistrovaní 49433 80 Kč
1.60 km, 75 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C zapůjčit 50 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C zapůjčit 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 60 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102715 60 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102684 60 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 60 Kč
1.70 km, 80 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 30 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 30 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 30 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 30 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 30 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk 232959 30 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi 52592 30 Kč
3SX0651 Sojková Monika ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 30 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 30 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 30 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 30 Kč
KON0669 Greplová Kateřina KOB Konice C 49367 30 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 515427 30 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 2020743 30 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 307321 30 Kč
AOP0951 Kollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 30 Kč
AOP1101 Kollárovits Matěj Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč
3SX0650 Bartoňková Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 30 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C zapůjčit 30 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 30 Kč
UOL1355 Staroštíková ELiška SOB Olomouc zapůjčit 30 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2102716 30 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102683 30 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102680 30 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2102681 30 Kč
3.10 km, 165 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 30 Kč
8VX7200 Pavel Dráč Klub 2109764 30 Kč
UOL7601 Šaňák Daniel SOB Olomouc C 1420235 30 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 30 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 30 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 30 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 30 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 30 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 30 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 30 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 30 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 30 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 30 Kč
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
3SX0150 Košůtková Tereza ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ Těšetice zapůjčit 30 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 30 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 30 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 30 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 30 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2088729 30 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2092436 30 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 30 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 52484 30 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 30 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 30 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 30 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 30 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 30 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 30 Kč
5.20 km, 210 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P7600 Chabiera Tomasz (POL) Saturn Piaseczno 9448505 50 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 60 Kč
celkem přihlášených: 409, vklad: 26850 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.