Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
49°40'50.335
Pořadatel:
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
1.80 km, 10 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 40 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
2.20 km, 10 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 428249 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 2027246 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 40 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 428235 40 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 40 Kč
NNN0513 Cuninková Katka Neregistrovaní 406933 40 Kč
2.50 km, 15 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 80 Kč
VZA0450 Trepacova Gabika (SVK) Slávia ŽU Žilina 2045213 80 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 80 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 80 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 80 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 80 Kč
NNN0352 Laciková Markéta Neregistrovaní 80 Kč
NNN0312 Kubalová Alenka Neregistrovaní 411483 80 Kč
NNN0318 Mikolášová Ema Neregistrovaní 416778 80 Kč
3.10 km, 20 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VZA0250 Kuriakova Terezia (SVK) Slávia ŽU Žilina zapůjčit 80 Kč
VZA0251 Poliakova Viktoria (SVK) Slávia ŽU Žilina zapůjčit 80 Kč
VZA0150 Klabouchova Veronika (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008504 80 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 80 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 80 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 80 Kč
NNN0117 Buksová Zuzka Neregistrovaní 411485 80 Kč
3.20 km, 25 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 80 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 80 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 80 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 80 Kč
4.20 km, 35 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 80 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 80 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 80 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
4.20 km, 35 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 80 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 80 Kč
VZA7250 Chupekova Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 80 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 80 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 80 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 80 Kč
2PP7850 Marszałek Hanna (POL) Marklowice Górne 11P7850 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 80 Kč
KRN9151 Bohunská Monika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 80 Kč
3.90 km, 25 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč
VZA7850 Michna Durcova Alena (SVK) Slávia ŽU Žilina 1152125 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 80 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 80 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 80 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
11P7751 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 80 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 80 Kč
3.30 km, 20 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
VZA6950 Kralova Miriam (SVK) Slávia ŽU Žilina 8625 80 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 80 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 80 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 80 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 80 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 80 Kč
2.60 km, 20 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VZA4850 Polonyiova Darina (SVK) Slávia ŽU Žilina 416514 80 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 80 Kč
VZA5850 Polakovicova Elena (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008505 80 Kč
NNN6111 Šimečková Anna Neregistrovaní 2092399 80 Kč
1.80 km, 10 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0704 Kurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 8657 40 Kč
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 49356 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8664 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
MOV0701 Stöcker Richard SKOB Ostrava C 52996 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
2.50 km, 15 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 40 Kč
VZA0600 Trepac Adam (SVK) Slávia ŽU Žilina 2045214 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
TRI0507 Vítkovič Patrik TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 8660 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2102862 40 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 40 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 40 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 253120 40 Kč
HAV0601 Jarolím Matouš OB Havířov C 336703 40 Kč
14P0501 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 40 Kč
3.20 km, 15 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 80 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 80 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 80 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 80 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 80 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 80 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 80 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 80 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 80 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 80 Kč
HAV0400 Jarolím Jáchym OB Havířov C 336725 80 Kč
NNN0314 Nosáľ Michal Neregistrovaní 416902 80 Kč
NNN0315 Budiský Martin Neregistrovaní 411486 80 Kč
NNN0319 Jurčík Tomáš Neregistrovaní 406985 80 Kč
3.70 km, 25 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 80 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 80 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 80 Kč
HAV0101 Jarolím Jonáš OB Havířov C 232956 80 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016961 80 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 80 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 80 Kč
4.20 km, 25 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8716 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 80 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 80 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016978 80 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 80 Kč
5.90 km, 55 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9916 Račko Lukáš Neregistrovaní 2060288 80 Kč
5.90 km, 55 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 80 Kč
VZA7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 80 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 80 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
VZA9601 Kral Adam (SVK) Slávia ŽU Žilina 406986 80 Kč
VZA9200 Kosut Martin (SVK) Slávia ŽU Žilina 49180 80 Kč
VZA9300 Kuriak Jakub (SVK) Slávia ŽU Žilina 416591 80 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 80 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 80 Kč
2PP7700 Marszałek Piotr (POL) Marklowice Górne 11P7700 80 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 80 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 80 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 80 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 80 Kč
51P9500 Pasek Marcin (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032325 80 Kč
4.40 km, 35 m, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
VZA7300 Vandlicek Peter (SVK) Slávia ŽU Žilina 682120 80 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 80 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 80 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 80 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 80 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 80 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 80 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 80 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 80 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 80 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 80 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 80 Kč
11P7701 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 80 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 52958 80 Kč
4.10 km, 25 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
VZA6300 Kosut Jan (SVK) Slávia ŽU Žilina 406990 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 80 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 80 Kč
NNN6820 Jurčík Peter Neregistrovaní 406973 80 Kč
3.70 km, 25 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 80 Kč
VZA5500 Polakovic Peter (SVK) Slávia ŽU Žilina 416537 80 Kč
VZA5800 Mitelman Milan (SVK) Slávia ŽU Žilina 338388 80 Kč
VZA5801 Tursky Jan (SVK) Slávia ŽU Žilina 406988 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 80 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 80 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 80 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 80 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 80 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 80 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 80 Kč
NNN6110 Šimeček Jozef Neregistrovaní 2092377 80 Kč
3.20 km, 20 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
14P5100 Wysocki Andrzej (POL) UKS Kometa Gliwice 222893 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
1.70 km, 10 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 40 Kč
SFM1050 Rychlá Zuzana O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 40 Kč
VZA0800 Cvopa Pavol (SVK) Slávia ŽU Žilina zapůjčit 40 Kč
TRI0703 Raszka Filip TJ TŽ Třinec C 49400 40 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 49356 40 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 40 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C 40 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SKOB Horní Benešov C 40 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 40 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 40 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 40 Kč
BFM1052 Kročová Anna SKOB Frýdek - Místek 49461 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
BFM0851 Prachařová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 49452 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
12P0850 Porada Jagoda (POL) UKS Reflex Rybnik 40 Kč
BFM0901 Bjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 428300 40 Kč
TRI1000 Halabrin Roman TJ TŽ Třinec C 40 Kč
SFM0003 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy 2035152 40 Kč
SFM0004 Chodura Bartoloměj O-RUNNAŘI Beskydy 49481 40 Kč
SFM0005 Holek Adam O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0006 Chwistek Marek O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0007 Chwistková Iva O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0008 Staníček Jakub O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
SFM0009 Staníčková Adéla O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
11P0010 Marszałek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 40 Kč
SFM0012 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 49482 40 Kč
SFM0013 Parma Štěpán O-RUNNAŘI Beskydy 40 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 40 Kč
3.10 km, 25 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM6051 Kotatkova Dana O-RUNNAŘI Beskydy 2023814 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7251 Kaufmanová Iveta TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 51171 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106885 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SKOB Horní Benešov C 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 410791 50 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 50 Kč
BFM7302 Matloch Aleš SKOB Frýdek - Místek 49455 50 Kč
BFM0307 Matloch Matouš SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
BFM0051 Řehová Natálie SKOB Frýdek - Místek 2059752 50 Kč
NNN0002 Laciková Hana Neregistrovaní 50 Kč
NNN0011 Davidová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
celkem přihlášených: 305, vklad: 20350 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.