Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Brno – Útěchov, sportovní areál
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.90 km, 50 m, 4 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
1XX0700 Weignerová Tereza MonteMe zapůjčit 70 Kč
2.00 km, 60 m, 4 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 40 Kč
78C0701 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 2109751 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 40 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102680 40 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 40 Kč
2.20 km, 60 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
TBM0680 Patermannová Marie KOS TJ Tesla Brno C 2087648 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 428235 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
63C0550 Vojnová Sofie Sobík team Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2061854 40 Kč
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2087653 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
3.80 km, 175 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno C 2092389 80 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
ZBM0107 Janotová Emma SK Žabovřesky Brno C 446404 80 Kč
4.60 km, 160 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 438040 80 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 80 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 80 Kč
5.30 km, 250 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8250 Uhlíková Hana Sportcentrum Jičín C 1398385 80 Kč
78C0051 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 90 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 80 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno R 515450 80 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 80 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 80 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 08030 80 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 1633330 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 80 Kč
3.40 km, 150 m, 8 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 80 Kč
23C9350 Doležalová Martina TJ Papuchálci Brno 320139 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
23C9550 Doležalová Adéla TJ Papuchálci Brno zapůjčit 90 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 80 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 80 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 80 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team 416784 80 Kč
UBM8052 Šmardová Leona MENISKOS Brno C 2049605 80 Kč
6ZX9500 Chvílová Hana Hana Chvílová 232254 120 Kč
56Z0001 Zedníková Michaela Neregistrovaní - Zedníková 53248 80 Kč
4.20 km, 220 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
4SX8251 Patermannová Šárka Neregistrovaní - Vykydal zapůjčit 90 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2094547 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
ADA7051 Ondrouchová Lída OOB Spartak Adamov C 2042549 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
3.40 km, 150 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 120 Kč
2.70 km, 125 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
2.00 km, 60 m, 4 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
ZBM0806 Kopecký David SK Žabovřesky Brno C 40 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102716 40 Kč
2.00 km, 50 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
78C0702 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 2112753 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
3DC0702 Skácel Viktor Neregistrovaní - Skacel zapůjčit 50 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 40 Kč
3.10 km, 100 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 40 Kč
ZBM0511 Filip Bernard SK Žabovřesky Brno C 2103686 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
VBM0504 Halouzka Michal VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
VBM0503 Lička Jakub VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102682 40 Kč
ADA0502 Ondrouch Martin OOB Spartak Adamov C 40 Kč
4.00 km, 190 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
VBM0401 Dvořák Tobiáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 40 Kč
UBM0307 Šmarda Matěj MENISKOS Brno C 515445 40 Kč
4.60 km, 200 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno B 2087673 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
5.50 km, 265 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 80 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 80 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 80 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno C 2087644 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
9.10 km, 375 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
3FC8400 Baše Martin TJ SIGMA HRANICE 7203470 80 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 80 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 80 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 8401151 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 80 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 80 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 80 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 80 Kč
48Z8401 Kielar Ondřej Neregistrovaní - Kielar zapůjčit 90 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 53311 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 80 Kč
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 80 Kč
PHK8403 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9469 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 80 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 120 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 120 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
2YP8201 Farinha Filipe (POR) GD4C Grupo Desportivo 4 Caminhos 1302776 80 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno E 896975 80 Kč
5.40 km, 225 m, 8 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
VRB8504 Velička Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301233 80 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
23C9300 Sychra Marek TJ Papuchálci Brno zapůjčit 90 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
2KX8900 Koutný Lukáš Zoufalí Zbloudilci zapůjčit 90 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2085647 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 232254 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
47Z0001 Bláha Petr Neregistrovaní - Bláha 9179 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
5KX0001 Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 2067992 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C zapůjčit 130 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 120 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 120 Kč
7.20 km, 325 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
84C8000 Evstafev Ivan Dolni Kounice 232870 80 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering C 2025358 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 52061 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
4SX8201 Vykydal Radek Neregistrovaní - Vykydal zapůjčit 90 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 130 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 8000013 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM8002 Vaculík Stanislav SK Žabovřesky Brno C 114 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C zapůjčit 90 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
18C7002 Bžatek Miroslav SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2032125 120 Kč
5.50 km, 265 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
67C7000 Svoboda Dalibor LesoBloudi zapůjčit 90 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 52027 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 2103681 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
4.60 km, 160 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno C 1210961 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
2.70 km, 125 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
ABM4305 Dittrich Jan KOB ALFA Brno C 52091 80 Kč
2.20 km, 75 m, 6 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 232853 40 Kč
78C0703 Dánielová Kateřina Neregistrovaní - Dánielová 49677 40 Kč
78C0704 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
78C0705 Svobodová Šárka Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
78C0706 Svoboda Marek Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 50 Kč
3DC0701 Skácelová Beáta Neregistrovaní - Skacel zapůjčit 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 40 Kč
2QX0701 Lasota Jakub Neregistrovaní - Lasota 2087636 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 40 Kč
LBM1001 Kolář Šimon TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52071 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
LBM16xx Matyáš Jan TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52080 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2112737 40 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 136 40 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 40 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2016320 40 Kč
ABM1351 Zejdová Linda KOB ALFA Brno C 7260001 40 Kč
VBM1352 Sychrová Hana VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 40 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102684 40 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102681 40 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102683 40 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 416784 40 Kč
BBM0751 Kurthová Amélie BETA URSUS Orienteering C 886286 40 Kč
BBM0950 Kurthová Julie BETA URSUS Orienteering C 2056262 40 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
UBM0901 Šmarda David MENISKOS Brno C 361911 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 40 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2102683 40 Kč
7IC0701 Bednář Antonín Neregistrovaný - Bednářová 2051533 40 Kč
54Z0901 Mynář Petr Neregistrovaní - Mynář zapůjčit 50 Kč
1XX7700 Weigner Radek MonteMe zapůjčit 50 Kč
6VC0701 Urbánková Gabriela Neregistrovaná - Urbánková 52037 40 Kč
16C0500 Málek Kryštof Neregistrovaný Málek zapůjčit 50 Kč
57Z0601 Petrášová Kateřina Neregistrovaní - Petrášová zapůjčit 50 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 49683 40 Kč
4.20 km, 200 m, 6 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4NC8850 Holá Martina O sto šest zapůjčit 90 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
4YX8000 Jirásková Dora Easy Step 330694 80 Kč
4YX7900 Petříček Michal Easy Step 253144 80 Kč
41Z7351 Zelená Pavlína Neregistrovaní - Zelený 53172 80 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 80 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 90 Kč
67C7100 Svobodová Hana LesoBloudi zapůjčit 90 Kč
67C0300 Svoboda Tomáš LesoBloudi zapůjčit 90 Kč
13X0001 Obdržálek Milan Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 90 Kč
13X0002 Obdržálková Radmila Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 90 Kč
13X0003 Obdržálková Veronika Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 90 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C zapůjčit 90 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 51180 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 80 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 1417255 80 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 80 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 80 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 80 Kč
ZBM8052 Vaculíková Kamila SK Žabovřesky Brno C 49376 80 Kč
46Z0001 Hrůza Vladimír Neregistrovaní - Hrůza zapůjčit 90 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 80 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 80 Kč
VBM8902 Pulec Vojtěch VSK Mendelu Brno 515010 80 Kč
VBM4301 Banďouch Vratislav VSK Mendelu Brno 53237 80 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102715 80 Kč
49Z0001 Čudek Libor Neregistrovaní - Čudek zapůjčit 90 Kč
BBM7451 Hanáková Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2103231 80 Kč
UBM7602 Šmarda Petr MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
63C7000 Vojna Petr Sobík team Brno zapůjčit 90 Kč
63C0800 Vojna Tobiáš Sobík team Brno zapůjčit 90 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 2111806 80 Kč
52Z0001 Žemlíková Pavlína Neregistrovaní - Žemlík 80 Kč
52Z0002 Vrabcová Alena Neregistrovaní - Žemlík 80 Kč
53Z0001 Pojzl Ondřej Neregistrovaní - Pojzl zapůjčit 90 Kč
76C0001 Martínková Romana Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 90 Kč
76C0002 Karásek Antonín Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 90 Kč
7IC0001 Bednářová Anna Neregistrovaný - Bednářová 2051532 80 Kč
7IC0002 Bednář Tomáš Neregistrovaný - Bednářová zapůjčit 90 Kč
55Z0001 Přibyl Jan Neregistrovaní - Přibyl zapůjčit 90 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 90 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 90 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
celkem přihlášených: 456, vklad: 30290 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.