Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Krásný Dvůr - koupaliště
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P3    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 500
Náhradníků: 0
1.60 km, 55 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 60 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 60 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 60 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 60 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 9102084 60 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 60 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 60 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C 2087719 60 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 51475 60 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 60 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 90 Kč
2.10 km, 50 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 60 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 60 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347913 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 60 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 301502 60 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 60 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 301516 60 Kč
JES0350 Mourová Marie OK Rakovník C 301662 60 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 60 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 60 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 60 Kč
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 80 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 80 Kč
BSO0151 Dlesková Dana KOB Baník Sokolov C 301432 80 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 80 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 80 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 80 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 80 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2097287 80 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 80 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 80 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 80 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 80 Kč
NEK9950 Marešová Alexandra Nejdek Orienteering C 2067348 80 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 80 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 80 Kč
3.70 km, 110 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 80 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 80 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 80 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 80 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 80 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 80 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš B 416189 80 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 80 Kč
SSU9191 Březinová Marie SK Severka Šumperk C 888629 80 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 120 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 120 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 120 Kč
3.30 km, 110 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 80 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 80 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 80 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 80 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 80 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 80 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 80 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 80 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 80 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 80 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 7150266 80 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 80 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 80 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 80 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 80 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 232207 80 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 80 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 80 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 80 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 80 Kč
3.10 km, 75 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 80 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 80 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 80 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 80 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 80 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 80 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 80 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416173 80 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 80 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 80 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 80 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 80 Kč
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 80 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 80 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 80 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 80 Kč
2.10 km, 50 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 60 Kč
1.60 km, 55 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 60 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 60 Kč
MAS0700 Halík Libor OOB Aš C 237548 60 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš C 2026161 60 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 60 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 90 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 90 Kč
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 60 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 416180 60 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně B 301443 60 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 60 Kč
SKV0501 Frühauf Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2081378 60 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 301430 60 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 60 Kč
JES0603 Mour Matěj OK Rakovník C 410780 60 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 60 Kč
ONO0601 Smrt Vojtěch SKOB Ostrov C 301497 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 90 Kč
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 60 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 2102676 60 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 60 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš OOB Aš C 2026165 60 Kč
MAS0301 Křížek Filip OOB Aš C 301509 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 60 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8856 60 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 60 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 60 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 60 Kč
3.70 km, 110 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 80 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 80 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš B 301512 80 Kč
MAS0201 Křížek Josef OOB Aš C 2026164 80 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 80 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov C 8687 80 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 232205 80 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 80 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 120 Kč
4.00 km, 145 m, 20 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 80 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 80 Kč
4.70 km, 145 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 80 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 80 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 80 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 80 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 80 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 80 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš C 301505 80 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 80 Kč
9BC7601 Škop Michal NNN zapůjčit 120 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 80 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 80 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 80 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 80 Kč
SKV9501 Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary 2045233 80 Kč
MLA8700 Šmejkal Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416188 80 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 80 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 80 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 80 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 80 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 80 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 80 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 120 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 120 Kč
4.00 km, 145 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 232234 80 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 80 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 80 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 301726 80 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 80 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 80 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 80 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 80 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 80 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2087685 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 80 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 80 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 80 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 80 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 80 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 80 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 80 Kč
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 80 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 80 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 80 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 80 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420432 80 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 80 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 80 Kč
NEK6500 Zieba Jaroslav Nejdek Orienteering C 232206 80 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 80 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 80 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 80 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 80 Kč
2PC6701 John Václav Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje zapůjčit 120 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 80 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 80 Kč
MAS7201 Černý Marcel OOB Aš C 2026167 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 2075672 120 Kč
3.10 km, 75 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 80 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 80 Kč
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 60 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 60 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 60 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
2.50 km, 60 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP0950 Mokošínová Meda VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51571 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 60 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 60 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 60 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 301494 60 Kč
ONO0850 Kaválková Doubravka SKOB Ostrov C 301491 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 100 Kč
SKV0000 Stančík Sebík TJ Slovan Karlovy Vary 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 60 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301728 60 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 60 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 60 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš C 2087666 60 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 60 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 60 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 60 Kč
VPM1000 Beránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 09129 60 Kč
FSP0902 Mokošín Tobiáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 100 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2097288 60 Kč
2.50 km, 60 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ1450 Freyová Sára TJ Jiskra Nejdek C 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 60 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 60 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 60 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 60 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 60 Kč
2.10 km, 50 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 60 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 60 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 60 Kč
NEJ9200 Frey Martin TJ Jiskra Nejdek C 301425 60 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 301433 60 Kč
NEJ7550 Holíková Ilona TJ Jiskra Nejdek C 2087686 60 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 60 Kč
MLA7501 Postránský Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 60 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 232356 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 60 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň 60 Kč
celkem přihlášených: 300, vklad: 22270 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.