Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Slatina nad Zdobnicí, louka u lesa
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 3.70 km, 25 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
SRK0555 Kotyzová Denisa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 90 Kč

D10C 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 108 Kč

D12C 2.50 km, 25 m, 10 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 60 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč

D12D 2.20 km, 25 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
CHC0653 Prudičová Tereza K.O.B. Choceň C 232902 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
CHC0657 Balcarová Marie K.O.B. Choceň C 232910 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 60 Kč
KOR0652 Fialová Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 60 Kč

D14C 3.10 km, 80 m, 14 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2111606 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč

D14D 2.30 km, 25 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 425587 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 108 Kč

D16C 3.30 km, 80 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 90 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
KUN0150 Obermajerová Gabriela OB Kunvald C 2103251 90 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
ZAM0252 Bílková Pavlína OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB T.J. Sokol Žamberk C 9285 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 90 Kč

D18C 3.40 km, 85 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9952 Boková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 90 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 90 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 90 Kč

D21C 4.40 km, 95 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 90 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 90 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 9035 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9556 90 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 90 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 90 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 90 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 90 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 90 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 90 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 0 Kč

D21D 3.40 km, 90 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 90 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 90 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 90 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 90 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
LPU8551 Juračková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9218 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 90 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 90 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB T.J. Sokol Žamberk C 2053562 90 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 90 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 90 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 90 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 90 Kč

D35C 4.10 km, 95 m, 17 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 90 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč

D35D 3.20 km, 80 m, 14 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 9541 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 162 Kč

D45C 3.40 km, 85 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 682082 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 90 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč

D45D 3.10 km, 80 m, 14 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 53569 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB T.J. Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč

D55C 3.10 km, 80 m, 15 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč

D65C 2.50 km, 35 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 90 Kč

H10N 3.70 km, 25 m, 8 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SRK0901 Fajstauer Jáchym SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 60 Kč
SRK0703 Šimon Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
SRK0404 Chlumecký Patrik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 90 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2092420 108 Kč

H10C 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB T.J. Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč

H12C 2.90 km, 35 m, 12 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091551 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč

H12D 2.60 km, 25 m, 11 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232909 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SHK0604 Černý Jáchym OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč

H14C 3.40 km, 85 m, 16 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 60 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
LIP0800 KUBEČEK JOSEF SOS Mamuti z Lipovky 7207623 120 Kč

H14D 2.50 km, 25 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 2078473 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
STH0404 Vrbata Adam SK Studenec C 2009000 60 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 2102528 60 Kč

H16C 3.50 km, 85 m, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 60 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 60 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 90 Kč

H18C 3.80 km, 95 m, 18 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 90 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002059739 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2035149 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 135 Kč

H21C 5.90 km, 120 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 90 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 90 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 90 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 90 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 90 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 90 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 90 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 90 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 90 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 130 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 90 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 135 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 162 Kč

H21D 4.30 km, 90 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
KUN9301 Lux Martin OB Kunvald C 9028 90 Kč
KUN8801 Moravec Filip OB Kunvald C 2103274 90 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 90 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 90 Kč
SHK9999 Egrt Martin OK Slavia Hradec Králové 405953 135 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU9104 Seidl Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9865 90 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 90 Kč
ZAM8101 Vojtěch Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 7209465 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 2085622 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 90 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 135 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 162 Kč

H35C 4.70 km, 95 m, 20 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 90 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín C 7204485 180 Kč

H35D 3.30 km, 90 m, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 135 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2800295 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč

H45C 4.50 km, 90 m, 21 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč

H45D 3.90 km, 90 m, 16 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232919 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč

H55C 3.80 km, 90 m, 18 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9581 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 90 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
ZAM5501 Kalous Jaroslav OB T.J. Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč

H55D 3.40 km, 90 m, 16 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109763 135 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč

H65C 3.20 km, 80 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč

H70C 2.20 km, 30 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč

HDR 3.70 km, 25 m, 7 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 60 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 09351 60 Kč
SNA1002 Vencl Dorián TJ START Náchod C 9619 60 Kč
SNA1351 Venclová Dorota TJ START Náchod C 2113083 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB T.J. Sokol Žamberk 9592 60 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 60 Kč
KOR1200 Novotný Matouš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9732 60 Kč
LPU1060 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice 2103237 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2103277 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU2055 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice 2070814 60 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 60 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000009499 60 Kč
SRK1301 Sobotka Alexander SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425568 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 9621 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
5EX1200 Šreibr Matěj Perníkáři 2092432 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9483 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
LTUxxxx Vondrová Adélka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
NNN Kvapilová Simona Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PHK Fagré Julia OK 99 Hradec Králové 60 Kč
LIP0400 KUBEČEK ANTONÍN SOS Mamuti z Lipovky 7207339 60 Kč
44c08 Dušek Štěpán Neregistrovaní borci zapůjčit 100 Kč

P 2.20 km, 25 m, 9 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 60 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 60 Kč
HOR0150 Loukotová Adéla TJ Jiskra Hořice C 2102559 60 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 60 Kč
LPU2051 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice 2108897 60 Kč
LPU2053 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 2102521 60 Kč
LPU2052 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice 2109765 60 Kč
LPU2054 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice 9302 60 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 416266 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
ZAM8920 Goňa Jan OB T.J. Sokol Žamberk 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C zapůjčit 100 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 09624 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 60 Kč
LTUaaaa Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 60 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 60 Kč
BRM6301 Jirásek Karel Sokol Burdych C 5584 60 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2092424 60 Kč

T 4.10 km, 90 m, 18 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
45X1 Patočková Hana PAT Praha zapůjčit 175 Kč
45X2 Falta Radim PAT Praha zapůjčit 175 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 135 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 135 Kč
SNA0001 Vencl Vojtěch TJ START Náchod 0000405983 135 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C zapůjčit 130 Kč
1JC8900 Fleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 135 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
celkem přihlášených: 885, vklad: 71060 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.