Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Městské koupaliště Český Těšín
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.30 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 40 Kč
MOV0755 Fraňová Lenka SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
1.70 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 40 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 52996 40 Kč
4PC0550 Kočarová Marie Pažouti C 49455 40 Kč
2.10 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 70 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 70 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 70 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 70 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 70 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 70 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 70 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 70 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 70 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 70 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 90 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 90 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 90 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 90 Kč
2.50 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 90 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 90 Kč
BFM0051 Řehová Natálie SKOB Frýdek - Místek 2059752 90 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 90 Kč
2.70 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV Hrabovská Klára OB Havířov 887629 90 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 90 Kč
2PP7850 Marszałek Hanna (POL) Marklowice Górne 2032322 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 90 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232338 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 90 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 49451 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 90 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 90 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 410791 90 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 90 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 90 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 90 Kč
1.50 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 49356 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 40 Kč
TRI0704 Kurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 8657 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8664 40 Kč
TRI0705 Kotala Petr TJ TŽ Třinec C 49356 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49496 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428249 40 Kč
4PC0700 Kočara František Pažouti C 49452 40 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
TRI0507 Vítkovič Patrik TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 8660 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2102862 40 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 70 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 70 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 70 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 70 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 70 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 70 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 70 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 70 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 70 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 70 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 70 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 90 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 90 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 90 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 90 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 90 Kč
3.50 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 2102865 90 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 90 Kč
3.50 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 90 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 90 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 90 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 90 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 90 Kč
51P9500 Pasek Marcin (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032325 90 Kč
3.30 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 2113076 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232358 90 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 90 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 90 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 90 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 90 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 52958 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 90 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 90 Kč
2.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 90 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
4PC7001 Kočara Jiří Pažouti C 2102872 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 90 Kč
2.50 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 90 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 90 Kč
2.20 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 70 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 70 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 70 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 70 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 70 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 70 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 70 Kč
14P5100 Wysocki Andrzej (POL) UKS Kometa Gliwice 222893 70 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 70 Kč
1.10 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0800 Vojkovský Václav TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
BFM0901 Bjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 428300 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232523 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 Kč
BFM0851 Prachařová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek 49460 50 Kč
BFM0752 Slováčková Adéla SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec 8667 50 Kč
BFM0753 Václavíková Anna SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49456 50 Kč
TRI1000 Halabrin Roman TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
LOV1000 Zajíc Josef lepus.cz C 51315 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
2.10 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2109761 50 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 50 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 49455 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
34Z9050 Bajerová Barbora SK Černé plíce 8043 50 Kč
34Z8900 Kirman Štěpán SK Černé plíce zapůjčit 90 Kč
4PC7250 Kočarová Klára Pažouti 49456 50 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec 8659 50 Kč
SFM Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy 49481 50 Kč
celkem přihlášených: 218, vklad: 15460 Kč