Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
02.04.2017
Místo konání:
Mšeno
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    

D10 1.10 km, 25 m, 10 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč

D12 1.40 km, 25 m, 11 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
TAP0650 Hladká Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
LME0652 Hanauerová Alice SK Los Mělník C 0 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 0 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 90 Kč

D14 1.60 km, 50 m, 12 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 49641 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 2060278 0 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 60 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2104700 60 Kč

D16 1.70 km, 55 m, 14 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 100 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 100 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 100 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš C 7205018 100 Kč

D18 1.80 km, 60 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč

D20 1.80 km, 60 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč

D21L 2.20 km, 45 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 100 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 100 Kč

D21K 1.80 km, 60 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 100 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 100 Kč
EKP9350 Klímová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 140 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 5178 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 100 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 140 Kč

D35 1.90 km, 30 m, 14 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
9GX7700 Chmelařová Zuzana Chmelíci 2106887 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 100 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
KNC7700 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 232976 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč

D45 1.80 km, 50 m, 15 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 2099515 100 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C zapůjčit 140 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč

D55 1.70 km, 35 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 100 Kč

D65 1.30 km, 25 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč

H10 1.20 km, 30 m, 9 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 410721 60 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 60 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C 2056272 0 Kč
LME0849 Kořenský Mikuláš SK Los Mělník 2102699 0 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2078468 0 Kč

H12 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 2103723 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
TAP0506 Moláček Tadeáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0545 KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 0 Kč

H14 1.80 km, 50 m, 10 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2103741 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 0 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 49642 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
KPY0402 Čihák Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056265 0 Kč

H16 2.00 km, 45 m, 14 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 218851 100 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 100 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 7208339 100 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 100 Kč

H18 2.10 km, 45 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 100 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2102784 100 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš B 2058503 100 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 0 Kč

H20 2.10 km, 45 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
37C9800 Křemen Štěpán Bez registrace 232739 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 224355 100 Kč

H21K 1.80 km, 50 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci zapůjčit 140 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 100 Kč

H21L 2.30 km, 70 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(88)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
VSP6201 Němeček Karel USK Praha C 682682 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 100 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 981801 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 100 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 100 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 100 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 100 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 331098 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 100 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 100 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 100 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 100 Kč

H35 2.20 km, 70 m, 13 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 100 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
28Z7500 Moláčková Klára Neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 247328 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 100 Kč

H45 2.10 km, 45 m, 16 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 100 Kč
9GX7200 Chmelař Bohumil Chmelíci 2111706 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 100 Kč

H55 1.80 km, 50 m, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Rosice C 301272 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč

H65 1.60 km, 50 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 60 Kč

H75 1.30 km, 25 m, 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč

HDR

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 60 Kč
SLA1001 Kaplan Petr SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2087696 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
DKP0853 Havlínová Josefína Oddíl OB Kotlářka C 2103727 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C 1413898 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
LME1049 Skřipský Vojtěch SK Los Mělník 0 Kč
LME0828 Třešňák Jan SK Los Mělník 0 Kč
LME1099 Vošlajerová Marie SK Los Mělník 0 Kč
LME1062 Duchoslavová Lucie SK Los Mělník C 0 Kč
NNN1099 Krákorová Eliška Neregistrovaní 60 Kč
NNN0999 Berchová Anežka Neregistrovaní 60 Kč
NNN0499 Mandáková Tereza Neregistrovaní 60 Kč

P

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
ROU7552 Coufalová Monika SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 60 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 60 Kč
6YC7151 Černá Marcela Neregistrovaní 60 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C 1417250 60 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 60 Kč
KAM0199 Bystroňová Klára OK Kamenice 51366 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 682654 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 60 Kč
TAP7599 Moláčková Klára KOB Tretra Praha 60 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč

T 2.80 km, 85 m, 18 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVP8001 Kosť Pavel Orientační oddíl SKV Praha 60 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 60 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 60 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 60 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 60 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 60 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 60 Kč
HCE7700 Müller Vladimír TJ Hostivice C 1417253 60 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 60 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 60 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 60 Kč
celkem přihlášených: 681, vklad: 57330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.